Plyšový lamy, gay porno, jungdokdwaebeoryeosseo a Kim Kibum

26. června 2014 v 11:51 | Daiko |  Deníček
Chce to článek. Vím to já, ví to Wickey... a to je asi tak všechno, ale to stačí, takže napíšu něco pro ni, něco pro sebe a všichni dvě budeme spokojení.
Téměř dva měsíce od posledního článku, zase se udála spousta věcí, žel, už si je nepamatuju, takže je seznávám nepodstatnými. Poslední dny mám hrozně depkoidní a přemýšlivou náladu, což nikdy nevěsí nic dobrého. Na druhou stranu, svůj život mám těžce na háku, takže to není zas tak zlé, jak jindy.
Paradox, huh.
Strávila jsem asi 2 hodiny prohlížením facebookové konverzace mezi mnou a Alux, jež se udála za ty dva měsíce a proklínala naše užvaněné prsty (?), neb není dne, který bychom neprokecaly. Ale na druhou stranu, alespoň jsem si pobrečela. Smíchy.

"ježiši jo. dneska se mi zdál fakt divnej sen
nejdřív tam byl náš dějepisář, kterej prodával kávu
a pak naprosto totálně sexy Kai
bohužel nebyl sexy se mnou
ale s Amber"


A JÁ SE JEŠTĚ DIVIM, PROČ ZAČÍNÁM BÝT TĚŽCE KAI-BIASED. JÁ SE JEŠTĚ DIVIM, ŽE MÍSTO EXO PÍSU SEX SAKRA!


Známky uzavřeny, mám nejhorší vysvědčení v historii mé školní docházky, ale idgaf,na světě jsou důležitější věci, jak škola. Třeba spánek. Nebo chlapi.Což je vlastně docela vipný, protože jsem si uvědomila, že se ve vztahu s opačným, a vlastně i stejným pohlavím, nikdy neposunu dál, než na level 'fangirl.' Jo a tenhle obrázek dokonale vystihnuje mou (naši) současnou situaci.


Hahahaha. Haha. Ha.*hysterický pláč*

Vždycky jsem slýchala, že "Exotics" nebo "Exo stans" jsou nejextrémnější fandom vůbec. Když před měsícem Kris podal žalobu na SM ent., dojalo mne, jak se fandom celosvětově sjednotil, bojoval za OT12 a vůbec, všichni byli @galax_fanfan biased. Jenže pak, o měsíc později (*cough* náhodička *cough*), když vyšlo najevo, že Baekhyun randí s Taeyeon, jsem měla za jejich chování chuť je všechny nakopat do hlavy a/nebo utopit jako koťata.
Kecám, to bych nikdy neudělala.
Koťatům bych nikdy neublížila.

Alux si ze mě i po letech dělá prdel, protože nosím každou ponožku jinou. A to jsem, před cca. 3 lety, byla jmenována Ponožkovou královnou! Oh, to je ta doba, kdy se nám líbili dredatí skoro-čtyřicátníci.
Ale jestliže já jsem Ponožkovou královnou, pak Lay nemůže být nikým jiným, jak králem! Yixing to posunul na vyšší level.


Alux měla narozniny, sladkých 16, asi. Já vám povím,to byla větší pařba, jak na Eunhyukovy narozky a to jsem myslela, že ji jen tak něco nepřekoná. Ještě týden jsem se nemohla hýbat, a tbh, teď na tom nejsem o moc líp. Dělala jsem komisonální zkoušky z těláku (vysoká absence ftw) a ne, moje tělo prostě není stavěno na pohybové aktivity. Běh. Gymnastika mi jde, ok?! Zeptejte se Alux, já vím, zní to neuvěřitelně, ale já ten provaz pořád ještě udělám, bish.
Byla jsem tak geniální, že jsem si zapsala, jak naše harty part probíhala, takže stručně:

*le shrňme si to, co jsme dělaly... trapnou chvíli jsme překonaly našim češtinstvím, aka "Kanada je moc... zima.", potom čtení poučných brožurek: "Preejakulace. No, to je něco jako predebut." Následně jsme pauzovaly EXO, zjistily, že Luhan není člověk a málem u toho umřely. Pak jsme zkoušely pauzovat sebe a facepalmovaly jsme z našeho samozvaně epického vlogu. Pak nějak došla řeč na Oolfa, tak jsem se ztrapňovala svými dance skilly, ty sis vyzkoušela, jak se cítí Hyuna, když dřepí s roztaženýma nohama a skoro si u toho dojebala kotník. Pak jsme si pouštěly videa, tys zpívala, já rapovala, vymyslely jsme svou vlastní mroží řeč a trochu si zaharlem-shakeovaly. Tančily jsme makarenu, a "ZA KRÁLOVSTVÍ!", rozbalily to na Hurricane, No Mercy a Warriora. Pustily jsme si Juniory, což skončilo tak, že Henry byl v mínusu na svém spořícím účtě, uvařily jsme šišky s mákem, ale bez šišek, které jsme zapomněly koupit, ale vlastně nám je ukradla sousedka, tak jsme jí vykoply dveře, v následku čehož nás přes ten ten ten tamten ten ten ten plot honil dobrman. A ještě nám utekla mičuda, až do potoka přes trnitou cestu plnou trní.
Ne, drogy v tom nehály žádnou roli, jen minerálka, pizza a dobrá hudba.

Taky jsme mohli oslavovat několik comebacků, jmenovitě třeba 19+ Quit playing od U-KISS, na které se vlastně jejich mancake maknae nemůže koukat, jelikož je 97 ročník. Pak taky Eyes, nose, lips od Taeyanga, do kterého jsem se zamilovala na první poslech a Taeyang nám opět potvrdit, že slovo "tričko" v jeho slovníku neexistuje. Největší radost jsem měla ale z comebacku B.A.P. s Where are you?, což dokládá i záznam jednostranné konverzace,jež se skutečně udála a již přikládám, abych se ztrapnila.
"omonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa (//výkřik ranění velrby, kdy množství 'a' vyjadřuje mé našení)
ti BAP aký zlaťučký sú! (//vložte random slovenšitnu)
espiuf ahuinfnheruglserho ngiuehgcoingpetlg mhetoi uhg (//a mrožštinu)
YONGGUKIE!!! (//zvolejte jméno svého biase)
asdfghjkml (//a následně umřete)
a Zelovo: "OMO!" :'3333333333333333333 (//3 zde nevyjadřuje počet brad našeho pana prezidenta, ale našení z cute maknaeho)
a Himchana by mě zakázat T____________T (//zřejmý fakt)
a Joungjae je tak nyuuuuuuuuu (//zřejmý fakt nom. 2)
ale prostě
YONGUUUUK
DOŮDJEFIUOHTRGPORTJ GTŮ JGIHTÚR HOŮMGOŮ I (//*le dead)
*fangirlin hard* (//zřejmý fakt nom. 3)
awwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww (//únava)
mu ten klobou TAK sluší!! (//zřejmý fakt nom. 4)
A TY VLASY!!!!! (//wow such sentence)
THAT SMILE!!!!!!!! (//zřejmý fakt nom. 5)
jgioregviejghrtijhbrtphjrthjoitůjgerojgerůohirtg (//random mrožština)
pls kill meh (//únava, vyčerpání, dehydratace)
mah (//iiiit's coming)
"i am badman" right (//vložte random prasoangličtinu)
with dat baby face?'
with dat smile?'
ARE YOU SERIOUS?!
T________________T
omoooooooooooooo (//a korejský onomatopoie)Taky zvažuju svoje budoucí povolání. Víte, vždycky jsem chtěla dělat něco cool, třeba být hacker nebo tak, ale nakonec se zdá, že budu psychologem. Přesvědčil mne o tom jeden večer, kdy jsem Alux promlouvala do duše a došlo mi, jak perfektně bych uměla povzbudit všechny svoje potenciální pacienty.
"Opustila mě žena.." "PROTOŽE SEŠ JENOM KUS HOVNA TY SRÁČI! SEBER SE, KURVA!!"
Tolik k tomu, jak dovedu podržet ♥

Též jsem si potvrdila, že neexisutje něco jako "příliš mnoho merche." Jo a taky nic jako "oficiální merch,"keke. Nejsem milionář, abych nakupovala na oficiálních stránách SM ent., navíc nehodlám podporovat ilumináty, když za výdělek idolové stejn ani nedostanou najíst. A neb jsem děvče tvořivé, šikovné a poslední dobou sakra nervní, transformovala jsem rolák v cool-as-fuck tričko.


S bonusem v podobě mýmo nenamakeupovanýho ksichtu. Hahahaha. *hysterický pláč*

Ty EXO trička mám ještě dvě, prstýnek s jejich logem, prstýnky se symbolem Krise a Xiumina, a Sehunův jsem věnovala Alux k narozkám. Taky mám dva náramky EXO.FROM.EXO PLANET. a čepici s rovným kšiltem, že "Wolf". Smutný.

Chul si u mě zase šplhnul. Způsob, jakým tráví svůj volný čas (LINK <- vstup na vlastní nebezpečí) mne přesvědčil, ž si zkrátka nikdy nemůže najít ženskou. Takže buď začne chodit s Gunheenimem, anebo se mnou. A největší radost mi udělal, když na svůj IG postnul fotky hideho a Malice Mizer. Věděla jsem, že je fan visual kei, ale... ach, dojalo mne to, potěšilo mne to. Všechnu vás zvu na svatbu, bude se hrát Pink Spider.

Taky se mi povedla věc, o níž se mi doposud nesnilo, věc, již považuji za svůj dosavadní největší úspěch. Můj komentář pod videem na Best K-pop Vines je hned nahoře, jako nejlakovanější u toho postu ♥ Ach, vždy, když mám špatnou náladu, jdu s kochám se pohledem na svou genialitu, jež mi vysloužilo ono záviděníhodné místo.

Teď je tam těch lajků víc, OK?!

Jestli někoho zajímá, proč ten nadpis, tak je to shrnutí konverzace mezi mnou a Alux, a taky mých myšlenkových pochodů a nepochopitelně dlouhých korejských slov.

Nějak mne nenapadá, co víc. Ještě by se jistojistě pár věcí našlo, třeba bych sem mohla vypsat svůj současný bias list nebo jednu totálně mind-fuck věc, nicméně to by byl ten článek už moc dlouhý a ještě nudnější. Pomalu se tedy rozloučím a to obrázkem, který je, jak s Alux říkáme, naprosto náš.
Tak hwaiting! ♥

Omluvte všudepřítomné vulgarismy, ale znáte mě. Já jsem staré úchylné prase představené, keke.
 


Komentáře

1 Arzeny Arzeny | 27. června 2014 v 20:58 | Reagovat

.. jsi trapná tyvole, přestaň sem dávat k-pop -.-"

2 Daiko Daiko | Web | 27. června 2014 v 21:01 | Reagovat

[1]: Tak zase kľud dopyče. Nebo zveřejním naše dnešní covery, biatch!

3 Arzeny Arzeny | 27. června 2014 v 21:08 | Reagovat

Do it, biatch!.. jen to udělej, nemáš na to koule, prasco! -.-"

4 Daiko Daiko | Web | 27. června 2014 v 21:15 | Reagovat

[3]: .... ..... ........ ............ SWAG.

5 Arzeny Arzeny | 27. června 2014 v 21:26 | Reagovat

........................... ayoo waddup duuki?!

6 Wickey Wickey | Web | 29. června 2014 v 8:45 | Reagovat

Oh, mé jméno bylo zmíněno! :D ; www;
Nevím, co na tento awsum článek říct, snad jen - :'DDDDDDDDDDDdDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Oh god vy to úplně zabíjíte, miluju vás (ehm... tebe, Daiko :D).
Ráda bych se naučila mrozšsky, je to velmi poutavá řeč. A gratuluji ke komentáři s nejvíce lajky, ten pocit znám ;3 :DD

7 Sa†suki...☆ ~ Teresa-san Sa†suki...☆ ~ Teresa-san | Web | 29. června 2014 v 20:54 | Reagovat

korejci zdá se budou horší než UFo o.O asi si dám pozor na Rena než mi taky tak hrábne *chce zapomenout na to jak tančila na ňáký korejky*  :DD

8 Wickey Wickey | Web | 1. července 2014 v 14:06 | Reagovat

Aslkfjxykdljg jsem úplně vedle z tvého komentáře na mém blogu *0*)~ :D Děkujuuuuu *umřela* ; wwww;
Rly? Mé obočí je naprosto průměrné.. o.O :D

9 Flossieutils Flossieutils | E-mail | 25. července 2017 v 18:52 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170725

10 Carolynmaf Carolynmaf | E-mail | 4. srpna 2017 v 19:07 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

11 Carolynmaf Carolynmaf | E-mail | 5. srpna 2017 v 16:14 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

12 Carolynmaf Carolynmaf | E-mail | 6. srpna 2017 v 3:04 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

13 GeorgeDag GeorgeDag | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 19:48 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>mac allister mlm 1600 отзывы, недостатки сетевого маркетинга</a>

14 MariaPi MariaPi | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 10:18 | Reagovat

Мечтаете как-то разнообразить сексуальную жизнь? Добиться совершенно новых ощущений позволят интим-товары

Один из самых распространенных методов достичь невероятных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно проcто добиться стимуляции особо чувствительных зон. Только не используйте его в одиночку, доверьтесь своему любимому. Это хорошо укрепит вашу эмоциональную связь и позволит стать более открытыми и раскованными друг с другом.</p>
Также среди игрушек для взрослых распространены эрекционные кольца, наручники, стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь пробовать разные варианты, и вы непременно сможете найти то, что придется по вкусу вам и партнеру.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>,фаллоиммитаторы, и остальные игрушки для взрослых вы сможете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

15 Avito321velF Avito321velF | E-mail | 28. září 2017 v 19:14 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам нужны конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

на авито сняли деньги с карты
как отвязать номер на авито от удаленного аккаунта
войти в свой аккаунт на авито
лучший магазин аккаунтов авито
на авито украли деньги с карты

17 Dol77lartwiz Dol77lartwiz | E-mail | 15. října 2017 v 18:54 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama