Geurae oolf, naega oolf, awoo~

6. května 2014 v 16:01 | Daiko |  Deníček
Minna ♥
Už je to zase nějaký čas, což? S Arzeny teď ani jedna nemáme na blog pomyšlení, v jednom kuse trajdáme po venku, utrácíme těžké peníze za Bubble Tea, sójové mlíčko a sushi. A pak taky Kung-pao, které "někteří" jedí dvě hodiny.
Poslední dobou jsem víc doma, jak ve škole, a když už tam jsem, tak tam stejně nic nedělám. Je pěkně, já konečně spím víc, jak 4 hodiny (6 hodin), tudíž mám o něco víc energie. Úspěšně jsem se vymanila ze závislosti na tumblru, která se však co nevidět vrátí, neb jsem si založila nový.
Link sem hodím, až tam budu trochu zaběhnutá, však předem upozorňuji, že nebude ryze j-rockový, jak býval.
Víme, co tím myslím, ㅋㅋㅋㅋ.


AFko je za týden a já stále nic neřeším. Shodly jsme se, že si berem to nejmenší možné zavazadlo a ty opravdu nejnutnější věci. Zbytek si prostě půjčíme nebo ukradneme.
Naše malá skupinka, která chodila po conech se pozvolna rozšiřuje o nové členy, takže z počátečních sotva 5 lidí je najednou bezmála 20. Pořadatelé nám taky udělali trochu čáru přes rozpočet, když včera zveřejnili program a k našemu zděšení tam není ani jedna přednáška o k-popu. O j-rockových přednáškách jsme ani nesnili, ale že nám vyškrtnou i k-pop... zklamali mne.
Na minulém AF jsme společně se Shilly byly na přednášce "Fanservice v K-popu", kterou bych si z fleku zopakovala a tentokrát by mi nebylo jedno, zda-li se tam skrze dav šílnených fangirl nedostanu. Tentokrát bych se bila o místo v první řadě a počas celého přednášení skandovala "JREN!" "EUNHAE!" "HANCHUL!" "TAORIS!" "BAEKYEOL!" a možná bych i přispěla svým materiálem do sbírky.
Ne, vážně nechápu OTP některých lidí. Já vím, že ve většině dnešního světa funguje svoboda shippování, ale... vážně? Někdy to bolí.
Ostatně, stejně tak mě bolí lidská fantazie. Fantazie je věc vskutku nádherná a člověk, co ji nemá, přichází o mnoho, nicméně... Ne. Sthap.

Mám trochu výčitky. Proto, co se z tohohle blogu pomalu stává nebo spíš možná nestává. Oh, damn me.
Poslední dobou mám pocit jakési vnitřní rozpolcenosti, kterou nedovedu popsat. Nebo možná bych to dovedla, ale nejsem si jistá, jestli je to tohle vhodným místem. Množí se to kolem mne chytrými hláškami a životními motty, které tomu jen přispívají a já si přestávám být jistá, kým vlastně jsem. Kým jsem byla, kým budu a kým bych chtěla být.
Fuck my life, pojďme si pustit Baby don't cry.

Hell yeah, nikdy jsem se neměla stát součástí tohohle fandomu. Vlastně jsem se ho nestala. Jenom mám ráda EXO.
ASDFGZHJEIOPGJREPIGJERPG XIUMIN!!! Nikdy, opravdu NIKDY NIKDO mi tak strašně neničil bias list (T_T) Začínám si s EXO s tím, že "můj EXO bias je Tao" "... a Kris" a "Xiumin... wat... jak ho k nim mohli dát? Vždyť vůbec není hezký..." Po 12ti hodiných EXO showtime se můj pohled na Xiumina obrátil o 180° a v současné době z toho mladíka umírám jen co ho vidím. Což je opravdu divné, protože absolutně není můj typ.


Než mě někdo nařknete z pedofilie, tak poznamenám, že je nestarší z celé skupiny, je mu 25.

Rychle, rychle, zmínit nějaký j-rock... Huh! Jedem s Alux na Loku a dokonce máme VIP! Možná je načase si od nich konečně něco pustit. Třeba si necháme podepsat közi, aby nás za to zhejtovali a my budeme konečně slavný.

Zapomněla jsem kreslit. A tentokrát vážně, bez nadsázky, dokonce to ani není přechodný stav. Prostě nenakreslím nic, a když už, tak je to hrozné. To mám z toho, že jsem tak chválila svoje ruce.


"Veledíla" posledních měsíců - první Tao (EXO) a druhý Zhou Mi (Super Junior). Pak mám ještě nacistickou verzi Taa, ale ta vzhledem k Ústavě ČR není publikovatelná, lituji.

Už jsem si chlubila koláčkem z Taiwanu, který jsem dostala? Ne? Huehue, lepší pozdě, než-li nikdy. Dovezen z Taiwanu, (ne)skutečným Taiwancem (/Číňanem), který, želGacktu, není můj Taiwanec. Abych byla upřímná, když jsem měla možnost se seznámit, utekla jsem.

Možná už bych měla raději končit, neb začínám vytahovat věci nepodstatné a navýsost trapné. Ale když už jsme u těch trapných situací, ty se na nás s Alux poslední dobou vyloženě lepí.
1. Daiko leze z autobusu, za tu dobu dvakrát zakopne o vlasní nohy a div se nerozmázne na zemi. Ono to tak vtipně nezní, a vlastně to ani vtipný nebylo, ale Arzeny málem umřela.
2. Večer jdeme městěm, směr park, kolem nás dvojice mladých lidí, mající nahlas puštění nějaký rap. A mne nanapadne nic lepšího, než začít imitovat černošského rappera přímo tam na ulici, jim za zády. Smutné bylo, že mi chvilku trvalo, než mi došlo, že se na nás ti dva dost nechápavě dívají a evidentně se mnou baví. To jsem skoro umřela já. Studem.
3. Večer, tma dávno padlá, my stojíme na rohu, kde se naše cesty rozdělují a jako vždy, ještě klábosíme. Nějak přijde řeč na k-popové choreografie a my jsme opět tak inteligentní, že začnu Arzeny jednu učit. Bylo by to OK, kdyby to nebyl zatracený refrén No Mercy od BAP. Naproti nám jde muž, vidno pobaven: "No, nestyďte se holky, jen to rozbalte."
Raději jsme to zabalily.

A to byl krátký přehled z mého (našeho) života. Čas od času mám prostě pořebu se vytáhnout, jak awesome kámošku mám. A jak awesome ta kámoška má kámošku.
 


Komentáře

1 Wickey Wickey | Web | 6. května 2014 v 21:50 | Reagovat

Gratuluji ke zbavení se závislosti na tumblru! Byť ti to zřejmě dlouho nevydrží, je to těžké, moc dobře to znám :D
Já jsem zase nikdy předtím na tumblru netrávila více času. Oh shit.

Musím ti pochválit druhou kresbu. Uhnnnnn. Slintám. *_* Vypadá to jako nějaký módní návrh oblečení! :D

Páni... Stále méně a méně řečí o japoncích, jak je to možné! :D
Ale Daiko, proč k-pop? Jakto? Pořád mi to nejde do hlavy. :D

Ty tři body trapných situací mne úplně zabily :DDDD

A už se nemohu dočkat, až vaši awesomeness poznám na vlastní kůži~ :D Již za tři dny. Whoa. o.ô

2 Daiko Daiko | Web | 8. května 2014 v 15:53 | Reagovat

[1]: Začínám mít pocit, že napsat příběh "Daiko a k-pop" není zas tak špatnej nápad :D

Jinak děkuji za chválu Zhoumiho, stylově to vypadat může, ale želGacktovi, je to s předlohou a zase tolik se jí to neblíží.

Už zítra! :3

3 Wickey Wickey | Web | 23. června 2014 v 21:09 | Reagovat

Ach jo, chodím sem každej den jak debil a pořád čekám, až přibude nějaký nový článek :'D

4 Daiko Daiko | Web | 24. června 2014 v 14:26 | Reagovat

[3]: Jojo, já taky, dear :'D

5 Arlenesueni Arlenesueni | E-mail | 22. července 2017 v 17:37 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

6 Avito321velF Avito321velF | E-mail | 29. září 2017 v 1:38 | Reagovat

[b]Пополение баланса Авито (Avito) за 50%[/b] | [b]Телеграмм @a1garant[/b]

[b]Мое почтение, дорогие друзья![/b]

Будем рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

[b]Аккаунты не Брут. Живут долго.[/b]

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: [b]50% от баланса на аккаунте.[/b]
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

[b]Гарантия: [/b]

[b]И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!![/b] Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

[b]Заливы на балансы Авито[/b]
________

сим карты с нулевым балансом авито
авито кошелек ваши 9137 рублей в сутки
пополнить счет авито с телефона
что делать если банят на авито аккаунты
помогу деньгами авито

8 BethanyHdk BethanyHdk | 11. listopadu 2017 v 4:06 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a tiring experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random things and cried about his insomnia. I totally told him to <a href=http://freegameshd.com/index.php?task=profile&id=198981>interaction</a> and deal with it.

9 JosephCax JosephCax | E-mail | Web | 7. srpna 2018 v 11:54 | Reagovat

Мы предлагаем всем нашим пациентов направления лечения бесплодия с использованием экстракорпорального оплодотворения (ЭКО). Оплодотворение экстракорпоральным приемом (IVF) является новым высокотехнологичным способом зачатия ребенка вне тела матери (дословно «in vitro fertilization» - зачатие в пробирке). Эта процедура используется при репродуктивных проблемах разнообразного генеза, которые не поддаются медикаментозной и хирургической терапии

https://sledmedicine.wordpress.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama