Leden 2014

○ ◘ ♠••*♫ ~♥ I am so fucking fabulous podruhé ♥~♫*♠ •• ◘ ○

22. ledna 2014 v 22:45 | Daiko |  Deníček
Dobrý den, vážení,
je to už nějaký čas, co jsem naposledy psala a abyste věděli, tak se ani trochu nestydím. Byla jsem zaneprázdněná reálným světem a skutečným životem.
Fajn, kecám. Jen jsem si chtěla zkusit, jak to zní.
Pravdou budiž, že jsem byla nemocná - což je nejvhodnější čas k tomu expit na Aionu; uzavíraly se známky, což je pro změnu nejvhodnější čas k tomu vytvořit si výrazný spánkový deficit. A v neposlední řadě nemám nápady, o čem bych tak mohla psát... ony by ty nápady byly, samozřejmě, ale realizovat je je příliš namáhavé.
Dneska jsem přemýšlela nad článkem, co jsem psala před necelým rokem a svých plánech na rok 2013, přečetla si jej a jenom nevěřícně vrtěla hlavou nad tím, jak jsem mohla být tak naivní.
Prý namaluju to velké plátno, co jsem dostala na Vánoce 2012... plátno je stále bílé jak obličej Many-sama. Prý bych si ráda koupila šicí stroj a naučila se šít... šicí stroj jsem dostala o rok později, na letošní Vánoce a jediné, co na něm umím, je vybalit ho z krabice. Prý bych si chtěla koupit rybku... OK, rybku jsem dostala na narozeniny, pojmenovala jsem ji Aoi a ještě jsem mu dneska nedala nažrat. Vlastně ani včera.
Dala bych sem jeho fotku, ale nemůžu ji najít.

Ubazakura 7. kapitola

3. ledna 2014 v 11:47 | Daiko |  Ubazakura
Zdravím (^_^)/
Ještě nějaký čas zřejmě budu žít mimo dění na blozích, částečně proto, že nemám náladu a z větší části z toho důvodu, že první týden školy bude vražedný. Navíc jsem si slíbila, že si o prázdninách dopíšu japonštinu a doučím se asi 30 znaků, které mi chybí a samozřejmě, že jsem se na to ještě ani nepodívala. Po nějaké době jsem otevřela Ubazakuru, deset minut si nadávala, že i na to seru a že nechci, aby se i tahle povídka zařadila k té spoustě nedokončených. Aby toho nebylo málo, mám hned dva nápady na novou tvorbu... ano, jako tradičně se to teď nejvíc hodí.
Skvěle.
Tak "užívejte" další kapitoly, vy, co to nečtěte si to přečtěte, potřebuju, aby mě někdo otravoval s tím, "kdy bude další díl?"
btw. Od příští kapitoly očekávajte nový obrázek, hň hň ♥

Ohlédnutí se za rokem 2013

1. ledna 2014 v 20:30 | Daiko |  Deníček
Tento článek píši s mírným předstihem (konkrétně 26.12. v 01:24), neb si nejsem jistá, budu-li na to mít později náladu. Mrzelo by mě, kdybych neměla, tak se ujišťuji, že tu bude, i kdybych se v následujících dnech přičiněním nějaké katastrofy nedostala k počítači (nenapadá mne jediná katastrofa, jež by byla dostatečně katastrofální, aby to způsobila, ale budiž).

Slibovaná apokalypsa nenastala, dokonce ani prorokovaná "velká změna", řád světa se nezměnil, všechno zůstává stejně na hovno. Žijeme si svoje bezvýznamné životy, zanedbatelní a postradatelní. Těšíme se z malých věcí a jsme smutní z hloupostí - ale co víc by dokázalo, že jsme skutečně živi?
Sebevražda.
Děkuji všem, co na nás nezanevřeli, ač jsem si vědoma, že nejsme zrovna příkladní blogeři. Děkuji všem, kteří vytrvale čekají na mou odpověď a nezlomili o mě betonový kvádr, přesotože bych si to zasloužila. Za letošek jsem poznala spoustu skvělých lidí, jež se nesmazatelně zapsali do mého života, udála se spousta věcí, na které budu vzpomínat až do smrti. Taky jsem potkala pár kreténů, ale to zmiňovat nebudu, protože se mi to nehodí do mého sentimentálního projevu, víme?
Co se mě a mých osobních úspěchů týká, pořád jsem nic nedokázala, nenávidím se o dost více než minulý rok tohoto času, jsem asociálnější, lehce sociofobní a trávím na internetu 8-10 hodin denně. Ve všední dny.
Ráda bych řekla, že 2014 se budu snažit něco změnit, ale jak se znám, tak se na to vyseru, protože litovat se snažší. Anebo kdo ví... třeba Daiko překvapí a na konci 2014 z ní bude lepší člověk.
Anebo budu mrtvá. Jo, buďme realisti - to je ta pravděpodobnější možnost.
Všechny vás zvu na pohřeb.