Prosinec 2013

Nu'est - Face, english parody

27. prosince 2013 v 15:41 | Daiko |  Hudba
A je to tady. Apokalypsa. K-pop na synchronicity!
Mám teď opravdu dobrou náladu, což se zase dlouho nestalo. Možná se u mě jen tyhle období radosti a depréze střídají samovolně, já však myslím, že je to tím, že jsem se zase po dlouhé době nadchla pro nějaký pairing. Přestože Die/Shinya forever, tentokráte jsem pohlížela směrem k Jižní Koreji do Nu'est fandomu. JR/Ren, chcete-li JRen jsem začala shippovat čistě proto, že jsou to moji dva nejoblíbenější členi, to jsem ale netušila, jak těžké jsou mezi nimi náznaky a kolik materiálu k tomuhle pairingu ve vodách internetu naleznu.
Proč vám tohle všechno vykládám? Jelikož to souvisí v videem, které jsem našla. Bylo to náhodou, dneska asi ve tři ráno. Původně jsem to ani nechtěla otevírat, neb se mi nelíbila představa, že si někdo dělá közi z mé oblíbené písně, ale nakonec jsem nelitovala. A co víc, já hodila šipku z postele a skoro se udusila smíchem.
Skvělá parodie - love story napasovaná na píseň Face, jež pojednává o lásce mezi JR a Renem, zakomponovávajíc fakt, jak neskutečně hot Ren je, takže se JR musí vypořádat s konkurencí.
(hlavní aktéři po rozkliknutí celého článku)


Jen pár slov k EYA...

23. prosince 2013 v 20:15 | Daiko |  Co se jinam nevešlo
Konbanwa!
Tak už je to skoro týden, co jsem byla na koncertě a report stále nikde. Čím více to odkládám, tím méně se mi do toho chce, proto je velice pravděpodobné, či spíše jisté, že jej ani nenapíšu. Možná sama pro sebe.
Přijde mi to zbytečné, neb mé reporty vlastně ani nejsou reporty - jen myšlenky a zážitky naskládené za sebe. To možná není zlé, dokud to čtenáře baví, ale já jsem s tím nějak vnitřně nespokojená. Řekla bych, že vycházím ze cviku.

Povím vám jen, že ten konert byl epický. Nemělo to daleko k dokonalosti, jen se stala spousta epic failů a hlavně, trapněji jsem se v životě necítila. Ano, takový ten zkurvený pocit, když vás dojde stěží 50. O to víc bych se nejraději propadla studem hluboko v zem, když B7Klan zveřejňuje videa a vidím, kolik lidí dorazilo do jiných zemí. Stydím se za český fandom, skutečně.
To, že si na podpisovce 2 slečny opět nechaly podepsat výstřihy mě zas tolik neštve, vždyť na metalových koncertech je toto běžná praxe a nemyslím si, že by to pány nějak pohoršilo.

Doporučuji vám přečíst si report z pera Ari, zde > http://www.asianstyle.cz/hudba/10792-eat-you-alive-extra-korenena-show-report

Dále, nezpůsobí-li vám to nějaké trvalejší následky, zhlédněte toto video, jež bylo pořízeno při ankore, kde padla spousta teď už legendárních hlášek.

Kdyby někoho zajímaly mé postřehy o pánech, tak:
Makoto (dr.) - neuvěřitelně sympatický a miloučký, vypadá nejmladší ze skupiny a má roztomile křivé zoubky
Kenji (bass) - mně absolutně nesympatický, ale docela hezký
Ryohei (gt.) - naživo mne tak nezaujal, ale je milý, příjemný a vážně mluví skvěle anglicky
Shoya (gt.) - tele, ale neuvěřitelně ikemen tele a první japonec, kterého jsem naživo viděla dělat takové to odmítavé gesto rukou (ve videu)
Hiro (v.) - jak Arzenka trefně poznamenala, v něčem připomíná Proroka... možná je to tím, že je taky tak malý a má tak úžasný hlas, scream a growl, třeba jsou to ty blond vlasy anebo to, že ač se tváří jako hrozný boss a drsňák a že je vlastně too cool for school, když se směje, vypadá jako sluníčko a jeden by ho nejraději umačkal v objetí

~ suicide is the proof of life ~

14. prosince 2013 v 1:38 | Daiko |  Deníček
Nerozhodla jsem se předčasně zesnout, i když se zdá, že je to teď v módě. Tak si říkám, jestli by kvůli mně taky někdo dělal vzpomínkové ceremonie a zakládal facebookové stránky? Asi ne, protože nejsem slavná *rýp rýp*.
Vlastně mám poslední dobou náladu dost na nic, ale možná je to jenom tím, že nespím, a když spím, zdají se mi opravu zlé sny. Tak zlé, že se člověk znova bojí zavřít oči. No, tak je nezavírám. A tady to mám. Ale nebudu si stěžovat, ještě by mně mohl někdo nařknout, že si zase vylívám srdíčko a pláču sama nad sebou. Nic jinýho neumim, sorry.
Tady máte korejce na zlepšení nálady a protože tady dlouho žádnej nebyl.

Kim JaeJoong - Mine

10. prosince 2013 v 1:01 | Daiko |  Hudba
Předtím, než začnete obracet oči v sloup, zkuste tomu dát aspoň šanci. Já vím, že do mě by to asi nikdy nikdo neřekl, ale já věřím, že je to jen fáze, jen takové špatné období, jímž si musí každý asia fan projít. Nehledě na to, že klasický k-pop bych sem na blog nikdy nedala, neb bych se bála, že se mi z něj vystěhují poslední j-rockeři. Už tak se se mnou nikdo z nich nechce bavit.
Dokonce i můj notebook mě nenávidí tak moc, že mi nekompromisně maže veškeré fotky korejců. Takže si představte, že strávíte nějaký ten čas hledáním pěkných fotek, máte několik fakt kawaii kousků v HDčkové kvalitě, spokojeně si to roztřizujete do složek... a pak jednou otevřete not a ta složka tam není. A není ani nikde jinde, není ani v koši - prostě jakoby neexistovala. Když to udělal Toshi poprvé, skoro letěl z okna. Teď už jsem si jen smířlivě povzdechla, že "tak mi polib prdel."
Abych se ale vrátila k písni a klipu, jež jednoznačně doporučuji i všem anti-korean lidem - narazila jsem na to náhodou a žehnám Ga-*komukoli*, že mi to strčil do cesty, protože je to úžasné. Awesome. Jednoduše perfektní.
Nečekejte žádné tuc-tuc, připravte se na regulérní rock, perfektně zpracovanou vizuální stránku, v níž se mísí jakýsi moderní trend, jež nedovedu přesně pojmenovat a tolikrát již omílané téma vampyrismu. Připavte se na to, že JaeJoong je tak hot, až vám z toho začnou hořet kalhoty.


Ubazakura 6.kapitola

7. prosince 2013 v 10:15 | Daiko |  Ubazakura

Dnes bez předmluvy, protože spěchám. I když ono spěchat už stejně nemá cenu, když už tak jdu o hodinu později.
No co, já můžu, já jsem awesome.
Moc děkuji za tu otázku na asku, já... nevím, co na to říct. Vážně to pro mě znamená hodně ♥