Listopad 2013

Baru-chan pro Shilly Goodrem

10. listopadu 2013 v 22:11 | Daiko |  Kresby, malby
Yo~ Jak nejspíš všichni víte, dnes je neděle 10.11.,což značí den, kdy skončil Akicon. Podivné tři dny, nicméně jsem si je snažila užít na maximum a myslím, že z větší části se mi to i povedlo. Aby to tu nestálo podobně, jak Gackt-junior, rozhodla jsem se pochlubit se kresbou Subarua, kterou jsem tvořila pro Shillynku. Líbil se jí, líbil se mně, líbil se i ostatním lidem a náhodným pozorovatelům (tzn. mým spolužákům, aneb jak to je, když Daiko nestíhá a dokresluje o přestávkách), takže jsem spokojená.
Jistě - špatně vystínované rameno (jsem líná~), malé a špatně posazené ucho, ruka taky nic moc... ale co už. To přijde.


Ubazakura 5.kapitola

7. listopadu 2013 v 20:09 | Daiko |  Ubazakura
こんばんわ!
Jak se máte, lidi? Ne, že by mě to skutečně zajímalo, sorry. Uuh, mám takovou divnou náladu a docela stres z Akiconu, jelikož, jak se znám, něco zapomnenu doma. Teď jen doufat, že to nebudou Miu nebo Arzeny~
Naštěstí se zítra nic nepíše, i tak, sayonara spánku, slíbila jsem, že Shilly nakreslím Baru-chana a ještě jsem s tím nezačala. No, do rána času dost.
Doufám, že se nebudete moc nudit, ale už... už se blížíme k zajímavějším částem. A jste-li líní komentovat, vězte, že vás za to nenávidím, tak alespoň hlasujte v anketě ˘^˘/ Luv ya all.

Uwakimono - I Kyou U

5. listopadu 2013 v 21:11 | Daiko |  Hudba
Je snad nemožné, aby člověk, pohybující se sociálními sítěmi přehlédl, že si Takeru ze SuG založi sólo projekt. Pojmenoval jej Uwakimono, což znamení 'podvodník' a nedávno vydal první píseň s názvem I Kyou U a taxa za EP, které vyjde 20.11., se vyšplahala na nějakých 6 800 jenů. A stojí to za to?
Těžko říct.
Když jsem si I Kyou U pustila poprvé a poprvé shlédla PV, chytala jsem se za hlavu, z mého pokoje se linuly skřeky všeho druhu, v nichž se mísilo nadšení nad vizuální stranou a zděšení nad hudbou. To, že Takerua vžycky lákal pop a elektronika je zřejmé už z hudby SuG, ale od Uwakimono zřejmě nelze rock očekávat vůbec.
Na druhou stranu, v tomto songu jsou použity tradiční nástroje, za což má Take-chan body k dobru.
Tedy, to byla má prvotní reakce, ale protože znám své prvotní reakce, před tím, než jsem se rozhodla psát článek, nechala jsem to trošku uležet... abych se dnes probudila a zjistila, že si to pobrukuju.
Jelikož jsem díky svým bolestem hlavy (*yaaay*) nebyla dnes ve škole, ale přesto vstávala již v 5, několikrát jsem si PV pustila a musela seznat, že přestože to není tak docela můj šálek krve, ono je to vlastně i vydařené.
Pro Takeruův hlas mám jistou slabost a on sám je jedním ze zpěváků, jenž si přeji slyšet naživo, hudbě elektronické poslední dobou dělám taky docela ústupky, je-li samozřejmě vhodně komponována a obohacena o skutečné, hmatatelné nástroje.
Což se tady povedlo.
btw. Měli jste vidět ten záchvat smíchu, když jsem si asi před hodinou uvědomila, že ta slečna v kabátu, s dlouhými světle hnědými vlasy a čepkou, je vlastně Takeru. Jo a všiměte si, jak extrémně sexy Taker je.


Little Cannibals - jrock game

2. listopadu 2013 v 18:46 | Daiko |  Zaujalo nás
Včera, když jsem seděla u Toshiho a jako obvykle byla znuděná životem, na facebookové stránce Rukilcious (teda alespoň myslim), na mě vybafnul odkaz na naprosto trefenou, ale stejně jak trefenou, tak epickou hru s Toshiyou a Aoiem v hlavní roli. Byla vytvořena ku příležitosti Halloweenu a není nikterak zapeklitá - jste Toshiy/Aoi a prcháte před zombiemi, jež ovádly město.

Ač obvykle tyto typy her nehraju, tohle jsem čistě z principu zapnout MUSELA a vyplatilo se to. Zvlášť 'level 2', kde hrajete za Aoie a prcháte před zombie Gazetto, je naprosto úžasný.

Autorky mají na kontě ještě jednu hru, jejímiž hlavními protagonisty jsou Kyo a Ruki, taky doporučji. Je to sice nudné, co si budeme povídat, ale z nějakého důvodu nebudete schopni vypnout, dokud hry nedokončíte. Dokončete, stojí za to.

Zombie Cannibals najdete ZDE.