Říjen 2013

when a band is so perfect that you want to throw up and kill people

31. října 2013 v 23:08 | Daiko |  Deníček
Chtěla bych zase barevné vlasy. Ta bílá už je řádně žlutá a to mě rozčiluje, protože to vypadá tak hrozně moc mainstreamově, až se mi z toho chce plakat. Jenže mě rozbrečí kdeco, víme.
Můj beloved anon se tázal, kdy zase bude článek o mně. Jenže já, ač o sobě ráda mluvím, nevím, co napsat. Moje plány?
Přežít.
Dneska jsem se chtěla učit. Vážně učit, protože teď se mi moc nevedlo a nerada bych, abych byla nakonec nucena sedět o Akiconu doma, jenže už to zase začíná. "O půl." "V celou." "Tohle si přečtu ve škole." A to jsem už tři dny nezapnula tumblr, aby mne to nelákalo!
Jenže vždycky se něco najde. Nejčastěji mé vlastní myšlenky, jež utíkají všemi směry a já nejsem schopna se na nic pořádně soustředit.
Navíc se mi debilně píše. Největší oběť, jakou jsem kdy podstoupila - nechala jsem si udělat gelové nehty. Nenávidím to. Od malička si nehty koušu, piluju na doraz, musím je mít co nejkrajší, jinak šílím. A teď?

Ubazakura 4.kapitola

30. října 2013 v 0:04 | Daiko |  Ubazakura
Zdravím,
a hned v úvodu vám chci moc poděkovat za ty milé komentáře u třetího dílu Ubazakury, ani nevíte, jak moc mne potěšily a povzbudily, hned se mi lépe psalo ♥ Naprosto jste mi prozářili den, Daisukeho úsměv si může jít hodit ručník o kliku. Není nad to, když je autorova práce oceněna, že? :)

Taky jsem si říkala, co že máme tak velikou návštěvnost? A hle, ono se zdá, že máme reklamu na asku Otaku cz/sk. Jsem z toho lehce confused a navíc vyděšená z uvědomění si, kolik lidí mne zná, zatímco já neznám je-vás. Ještěže si na Akicon beru cosplay... protože když jsem se v ještě nedodělaném stavu ukazovala madr na fotce, nechtěla mi věřit, že jsem to já. Nepoznáte mě, haha! Ale jestli jo, tak se hlašte, jsem milá osoba (mám-li dostatek kofeinu v krvi a wifi connection).

Ubazakura 3.kapitola

27. října 2013 v 10:55 | Daiko |  Ubazakura
Ohayou ve spolek!
Včera v noci jsem měla takovou podivnou náladu (čtěte: měla jsem depku jako prase, ležela na zemi a snažila se nerozbrečet), z níž jsem se rozhodla dostat psaním. Obvykle to nedělám, dřív jsem se prostě cítila jako kus hadru i několik týdnů v kuse neschopna pokoušet se změnit svůj stav, poslední dobou se s tím docela peru. Alespoň trochu. Moc to nejde. Nevadí.

Zkrátka a dobře, psala jsem a psala, vymotala se z mrtvého bodu v Ubazakuře a zase napsala pár stránek. Částečně na to vděčím i drahému Hrobaříčkovi TopHovi, takže děkuji.

Bit awkward edits 『Beautiful Deformity』

25. října 2013 v 18:19 | Daiko |  Grafika
Yo~
Jak jste si mohli povšimnout, jsem teď docela udělaná do Gazetto, přiznávám, kaju se. Však lze do po poslechu Beautiful Deformity jinak? Nemyslím si.
Měla jsem až tak silný fan okamžik, kdy jsem se rozhodla, že se pokusím vytvořit desing ve stylu BD, což se později ukázalo jako špatný nápad, neb myšlenka byla úžasná, ale realizace pokulhávala. Co mi ale z celého procesu tvorby, kvůli němuž jsem obětovala několik hodin, jež jsem měla zasvětit studiu, zbylo, je pět pictů členů, které sice nejsou vrcholem mé grafické tvorby, ale nejsou ani tak zatraceníhodné.
Ne?

Epický vlog no. 1, aneb "My můžem, my jsme awesome."

23. října 2013 v 17:57 | Arzeny a Daiko |  My a blog
Konnichiwa, naši drazí čtenáři,
konečně, s několikadenním zpožděním, které však nebylo naší vinou, konečně odkaz na onen slavný, slibovaný vlog. Ve skutečnosti to není ani tak z poloviny úžasné, jak to vypadalo a jak se zdálo, že bude, ale to už není naše chyba. Deal with it.
Zpoždění, s nímž to vydáváme je pochopitelné - ono zpracovat to něco trvá a co se včerejška týká, měly jsme daleko důležitější věci na práci... fangirling over Beautiful Deformity, you know. Protože je to naprosto *asdwgarwrg*.
Taky kvalita docela sucks, ale to je riziko povolání. Příště to bude lepší... možná.


Užívejte si naši retardovanost, debilní kecy, výbuchy smíchu, egoismus, naše ksichty (které obvykle neděláme... myslím), Arzenčiny barevné vlásky a Daičiny mužné ruce. A nás. Protože jsme awesome~

To je taková mrcha, ten chlap...

20. října 2013 v 21:18 | Daiko |  Co se jinam nevešlo
Věta používaná poslední dobou příliš často. Nevím, jestli je to jen nějakým divným postavením hvězd, jestli je to mnou nebo jimi, ale zdá se, že se na mě neustále lepí fotky/animace/videa, u nichž mohu jen doufat, že to moje srdce vydrží. Ještěže mám nízký tlak, jinak bych byla v nemocnici stálým klientem.
Na druhou stranu jsem náchylná na omdlévání. Nu což.
A o čemže to vlastně mluvím? No přece o okamžicích, kdy si j-rockeři řeknou: "Máme přiliš mnoho fanoušků... pojďme se některých zbavit!"
UPOZORNĚNÍ:
MLÁDEŽI NEPŘÍSTUPNO.
ASTMATIKŮM, LIDEM S DÝCHACÍMI POTÍŽEMI A ZVÝŠENÝM/SNÍŽENÝM KREVNÍM TLAKEM VSTUP NEDOPORUČOVÁN.
OBSAHUJE FANSERVICE. J-ROCK-PORN.

Druhý slet Krvavých motýlů 12.10.2013

15. října 2013 v 22:37 | Daiko |  Kultura
Konbanwa~
Tak tedy, můj report, který zveřejňuji až dnes, protože mi to jistá osoba zakázala dříve. Ano, jistá osobo s objemnou sukní, mluvím o tobě, ale nejsem svině, tak nejmenuji ˘w˘
Jak jsem psala o článek níže, nejsem vtipná, ale já nejsem poslední dobou vůbec, neb jsem díky tumblru neustále v jakési deprézi. Když totiž vidíte denně tolik zdeprimovaných postů, nejde to jinak. Někdo by mohl namítnout, proč tam teda lezu?
Vy asi nemáte tumblr, když se tak blbě ptáte, co?

Dir en grey - Agitated Scream of Maggots live at Nippon Budokan

14. října 2013 v 0:12 | Daiko |  Hudba
Minna-san, konbanwa!
Oficiálně už půl hodiny spím, takže ne, že někomu prásknete, že opět kempím u Toshiho. Však mám dobrý důvod!
Takhle si ležím v pelechu, své uši těším zvukem Dir en grey a oči příjemně unavuju jejich videi, když si řeknu, že už jsem dlouho neslyšela/neviděla song zmiňovaný v názvu článku at live.
Netušila jsem, že mě to donutí zvednout svou línou prdel a já se budu minutu po vydýchání zážitku krčit na křesílku.
Aby bylo jasno - UROBOROS -with the proof in the name of living.. jsem viděla mockrát, ale víme, jak jsem na tom s pamětí. Zapomněla bych i vlastní jméno, nebýt takový narcis.
Mimo to, že ta píseň je skvělá sama o sobě, taková dobře útočná, plná vzteku, ale zároveň veselá (neptejte se, skutečně z ní mám takový pocit, obzvláště z části 'i'll rape your daughter on your grave'), její živé podání v Nippon Budokanu před pár lety mne dostává i z hned několika jiných důvodů:

1. Daisukeho screaming
- ne, vážně, čím to, že kytaristi tak úžasně screamují? panebožeGacktenabotoxu, *eargasm*
2. Totchiho growling
- on sice Totchi vypadá občas trochu mimo, ale ten hlas, co se dere z jeho půvabného, dlouhého krčku, to je *eargasm podruhé*
3. Prorok
- Prorok ve svých nejlepších letech... tedy, ještě lepších, než nejlepších... několik naprosto hlasově dokonale zvládnutých částí *eargasm potřetí*
4. Daisukeho vlající vlasy
- kdo by ho za ten aktuální Heechul sestřih nenakopal do prdele?
5. Daisukeho úsměv ke konci
- už jsem se tu rozplývala dříve, však nelze opomenout jeho výkoň, které mi prozáří i tu nejtemnější noc ♥
6. Shinya
- Shinya se dovede dostat do seznamu svou přítomností, takže - prostě Shinya


Watch this, you will no regret.

DRAHOUŠCII~!!!

8. října 2013 v 21:43 | Arzeny + Daiko |  My a blog
A víte co? VÍTE CO?! MILUJEME VÁS, VY MRŠKY NEKOMENTUJÍCÍ!! Nebude to extra táhlej článek, jako obvykle, jen bychom se rády podělily o naši momentální radost a štěstí. Yeah! JSME AWESOME! A VY JSTE TAKY AWESOME!.. sice mnohem méně, než my, ale jste!.. Dali jste to děcka, dali! :'3


Víte, co to pro nás znamená? Strašně moc! :'3.. Snažily jsme se být aktivní celý týden, snažily jsme se, abyste sem chodili co nejvíce a povedlo se to! Děkujém! Fakt moc! :'3
A za odměnu.. jak už jsem jednou zmínila v jakýmsi svým článku. Máme v plánu udělat vlog. Nevím, co do něj nacepeme, nicméně hlavním tématem je: Otázky. Takže, máte-li na nás dvě, či na jednu z nás nějaké, napište je sem pod článek, ve videu je zodpovíme. Tak doufáme, že jich bude hodně, abychom nebyly trapně ticho. A je to vlastně vůbec poprvé, co ukážeme své ctěné ksichty, takže.. TAKŽE! Si toho važte, drahoušci :'3
Jinak.. nevíme, o čem budeme mluvit. Prosím, nevystavuje nás trapasu! :'D..
A.. to je pro dnešek asi vše.. Takže díky, DÍKY, zatím se mějte. O weekendu by to mělo být. Tak doufáme.. že budou ty otázky! :'D

Asi jsem umřela, aneb Vykrádáme tumblr ♥

6. října 2013 v 22:23 | Daiko |  Co se jinam nevešlo
Myslela jsem si, že po konverzaci s Arzéén v jednu ránu už mě nesloží nic. Po tom, co jsme asi 4 hodiny rozebíraly, jak jsme awesome, a že tím pádem můžem, a můžem i sedmkrát, ale my chcem je šestkrát, protože The Sixth Guns, naivně jsem se domnívala, že jsem blbosti vzdorná. Však mí drazí tumblrřící mě přesvědčili o opaku.
Tradičně.
Chystajíc se pomalu do kanafasu, zpola spící, koukám, co je nového a zrazu na mě bafne toto:

Other uses for Gazette's Limited Edition of Beautiful Deformity

As you may know, the price of this album can easily turn people off. I'm here to tell you how you can get your full money's worth by stating some other inventive uses for the album besides the included music. These uses are not listed in the CD Japan description! A few of these uses are….

image

image