Věděli jste, že existují lidi, kteří nemají rádi Manu-sama?

18. srpna 2013 v 0:51 | Daiko |  Deníček
Čekáte všici na ten report z Advasu, co? Nebude.
Nebo možná bude, ale než se k němu dokopeme, tak stejně všechno zapomenu, a tak vlastně nebude ani o čem psát. Jediné, co mi zůstane vypálené v paměti, tak Iri a její vyžl-lolita outfit, do kterého jsem se zamilovala, hlavně proto, že když vletěla do třídy, myslela jsem, že vidím Kayu. Držela jsem se silou vší vůle, abych po ní neskočila.
Chtěla jsem napsat nějaké články, vidno, nenapsala jsem je a asi ani nenapíšu, protože na to nemám náladu. Nemám náladu na nic, fuck. Je to tím, že jsem tak často sama doma - miluju samotu, což se nepříznivě promítá do mého chování k lidem, jež si dovolují ji narušit. Když jsem sama, nemusím mluvit a dopouštět se nějaké výraznější interakce s okolím, uzavírám se víc a víc do sebe, jsem podrážděná. Fakt hodně podrážděná a navíc mám pocit, že všichni okolo mě, jsou blbci.
Jsou.


V tomhle je školní rok docela fajn. Díky tomu stereotypu a nutnosti se pohybovat minimálně šest hodin denně, pět dní v týdnu, ve smečce pubertálních výrostků, nemám čas depkařit, a když už, tak jenom po příchodu domů, obvykle tak do druhé - třetí hodiny ranní.
Ačkoli je pravda, že spousta lidí si to nemyslí, a tak se mě ptají, jestli se necítím špatně, jestli mi není zle. Není, já se takhle tvářím normálně.
Jedeme s Arzeny do Francie! <3 Bude to prve, co se tam podívám, tak se těším. Třeba si to i užijeme, pokud nebudu mít špatnou náladu, nebo pokud mě Arzeny nebude srát~
Milujete nějakou kapelu? Zkoušeli jste někdy je třeba 14 dní neposlouchat...? Já měla takovou Diru-pauzičku docela nedávno, pár dní zpět jsem si pustila The Final - unplugged a krásnější pocit jsem dlouho nezažila. Uvědomění si, proč je tak miluju, Kyův hlas... ach, i slzičku štěstí jsem uronila.
Dneska mám náladu provokovat.
Oh a nabyla jsem úžasného hide trsátka, které v nejbližší době odfotím a pochlubím se jím tu, protože je prostě awesome a nahradilo na mém krčku Hizaki trsátko, které je bezpečně uloženo v mé peněžence, protože se z něj ten krásný zlatý nápis tak nějak... loupal.
Právě jsem půl hodiny vybírala gif do článku, zajímalo by mě, jestli to o něčem svědčí, anebo jestli se jenom ráda přehrabuju fotkami, které jsem nahromadila v počítači.

btw. Všímá si někdo toho, jak se mění můj styl psaní dle toho, jakou mám náladu? Já si toho všimla právě teď. Vážně bych se někdy chtěla zkoumat.

Mějte se krásně, drahouškové ^.~
 


Komentáře

1 Bianca Latimer Bianca Latimer | E-mail | Web | 19. srpna 2013 v 11:58 | Reagovat

Emh děkuji za ten titulek....připomnělo mi to že musím 2.září zavraždit jednu spolužačku ^_^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama