4 days left~

31. srpna 2013 v 22:53 | Daiko |  My a blog
Upozornění: Očekávajte nesmyslný článek, pramenící z ryzího fangirlismu a náhlé touhy se vykřičet do virutálního světa.

Zbývají jen 4 dny! A to, že v tu dobu už zase budu nucena šlapat jako hodinky, pod taktovkou profesorů, je mi pro teď jedno, což je téměř zázračné, neboť před pár okamžiky jsem parádně depkařila. You know - přes prázdniny jsem nemusela přemýšlet, 100% kapacity mého mozku zabíralo Japonsko a vše s ním spojené, denní režim byl vlastně spíš nočním režimem. Nebylo nad to se ve čtyři probudit, do šesti číst magnu a následně usnout až do jedenácti. Pak dát do uší sluchátka a nevytáhnout je do druhé hodiny ranní. Vše, o co jsem se starala, bylo, co se událo v j-rock světě, objevovala jsem nové kapely, sledovala videa... A teď budu zase muset studovat! T.T
Ale to není, co jse, chtěla říct a rozhodně to nesouvisí se slibovaným fangirlismem. Faktem totiž mimo výše zmíněné budiž, že do konce roku vyjde přímo hromada materiálu od mých oblíbených kapel. A jsou to 4 dny do vydání nového singlu od Mejibray, který nese název A Priori (アプリオリ).
Preview i spot mám úspěšně za sebou již nějaký ten čas, to, že před pár dny vyšly preview všech třech singlů mi ale uniklo a dneska, kdy jsem se opět chystala si poslechnout asi deseti sekundovou ukázku, jsem na ně narazila.
A oněmněla, protože sakra do Toshiho to zní epicky! TwT
Do A Priori jsem se zamilovla na první poslech, do toho část PVčka, která vypadala taky úžasně, dlouhovlasý Mia... awwwr. Singl zřejmě obsahuje další dva songy, -XV- a RISK:er. Netuším, jak to chlapci dělají, kde berou inspiraci, ale všechny zní tak úžasně, že si v těch čtyřech dnech nejspíš netrpělivostí okoušu uši do špičata! (Protože pokud to někdo neuploadne ten den, kdy to vyjde, tak skonám se slovy "oshiete kure mesaia" na rtech.)
Teď jsem koukala na cdjapan a mé nadšení trošku pohaslo, když jsem v tracklistě našla "jen" A Priori a -XV-, ale i to mi stačí na náběh na infarkt.
Well~ asi napíšu Ježíškovi o něco dříve... 


Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 3. září 2013 v 0:07 | Reagovat

A Priori... *vytřeštila oči hrůzou při vzpomínce na přijímací testy na školu*
Zanechám ne zrovna přívětivých vzpomínek a zaposlouchám se...
Mejibray nepatří mezi skupiny, které bych nějak víc poslouchala... přesto musím říct, že (pro mé uši :D) to nezní špatně... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama