Dir en grey radí: Jak se stát topmodelkou vol.1

9. července 2013 v 20:24 | Daiko & Die & Shinya |  Rady, tipy
Drahé dámy, drazí pánové,
nedávno jsme nad sklenkou mléka s Diru-džentlmeny diskutovali a řeč se stočila směrem modeling. Jak si mohl fanoušek povšimnout, on j-rock není vlastně vůbec o hudbě, ale o tom, čí stehna jsou nejkrásnější, kdo má nejzářivější chrup, či vlasy kterého z pánů jsou nejzdravější. Řeší se, zda-li se pánové pro své postavy trápí hlady nebo naopak, mohou sníst, co chtějí a stejně vypadají, jak vypadají? Často se ptáme, je-li jejich dokonale hladká pleť výsledkem photoshopu, či tak vypadají i na živo?
A přesně tytéž otázky jsou zásadní, rozhodne-li se někdo vydělávat si svým tělem (*ne, Gackte, my mluvíme o modelingu, ne o prostituci*)! Není nikdo kompetentnější, než Terachi Shinya, jež svou dokonalostí kosí generace a je znám mj. i jako Miss J-rock, a s ním Andou Daisuke známý též jako Miss J-sympatie, kdo by vám mohl poradit, zda je budoucnost na módním molu to pravé ořechové zrovna pro vás!Začněte tím, že sebekriticky a objektivně zhodnotíte sami sebe - je snadné vidět chyby na druhých, ale dovede si přiznat i své vlastní nedostatky? Pro kariéru modelky/modela je to nezbytné!


Nemáte hlavu jak chibi postavička? Máte nohy až po zem? Říkají vám stále obě ruce 'pane'?
*Die: "Jsi si jistá, že mluvící ruce jsou naprosto v pořádku?"*
*Shin: "Pokud jsi Deidara, tak ano."

Dalším důletižým aspektem je dokonalá pleť - hladká, ani vysušená, ani mastná - s čímž se pojí další otázka, totiž: Jste krásný/krásná i bez tuny make-upu a photoshopu?
Protože jak všichni víme, přirozená krása je daleko přitažlivější, jak ta vynucená šminkami.
*Die: Řekla ta, která prohlásila, že Mahiro by bez make-upu měl chodit kanálama.*
A pamatujte si - pot.je.pro.lamy. Vy jste modelka na úrovni Shinya, VY se NEPOTÍTE.

Kromě krásné tváře je třeba umět zaujmout i jinou částí těla. Jste-li žena nebo Kaya, pak je to snadné, pozornost lidí by se měla soustředit na vaši hruď, jste-li muž, bylo by vhodné zaujmout jinou částí těla...
... totiž vašima nohama! Na nohy se soustřeďuje veškerá pozornost (nejen) j-fans, u čeho lidem lehává svět? ... No u nohou!
Multifunkčnost takových nohou je nasnadě - jako vedlejšák si můžete sehnat job na základce jakožto anatomický model.
(*Die - jeb flaškou poprvé*)

Stále zůstáváme u toho, jak posoudit, hodíte-li se vůbec takovou prácičku... podívejte se na svoje vlasy. Jsou zdravé, lesknoucí se, bez roztřepených konečků, nejsou vysušené nebo nevypadají jak po nájezdu ožralýho zahradníka?
A pokud se vám bude někdo snažit nakecat, že jsou to příčesky, tak ho zbijte. Protože prostě NEJSOU.

Dobrá tedy, shledali jste, že vzhledově se na modela/modelku naprosto dokonale hodíte. Jenže to jsme stále téměř na začátku cesty, protože kromě vyhovujícího vzhledu je nutno mít vyhovující vlastnosti a charakter, vhodné vystupování a v neposlední řadě, musíte umět dobře působit na lidi.
Co byste to byli za modela/modelku, který by se smál jak Melmen se zaraženými prdy? Váš úsměv musí být něžný, milý a symptický...

Pohybové nadání je nezbytné. Říkáte si, proč asi tak, vždyť stejně půjdu pár metrů po přehlídkovém molu a zbytek života si budu zadek vozit v luxusním autě? Jenže, drahouškové, zapomínáte, že k životu modelky/modela patří spousta večírků a přehlídek.... A vy byste si přece nechtěli trhnout trapas, když se na nějaké akci plné důležitých lidí natáhnete na červeném koberci jak dlouzí, tak hubení, což?

To, že vypadáte skvěle když se hýbete ještě neznamená, že vypadáte jako ztělesněná elegance, i když sedíte. (Schvále, kdo u PC/notebooku právě teď sedí s rovnými zády? >:))

Možná se to (hlavně od j-rockerů) bude zdát neuvěřitelné, ale je potřeba vyvážená strava bohatá na vitamíny a bílkoviny. Daisuke by mohl vyprávět...
A Shinya taky...

Pro tělo je také důležitý dostatek tekutin. Ač se to zdá s modelingem nesouvisející, dodržujte pitný režim. Dehydratovaná modelka=kolabující modelka.


Tekutin se můžete vzdát, jen, jste-li Bytost Nejvyšší, která dovede žít ze vzduchu. I tak byste ale měli myslet na bližní své, kteří vám tuto vlastnost budou závidět a aspoň předstírat, že něco pijete...
(Dotazy na Shinyu a jeho existenci směřujte na email: shinya@direngrey.co.jp)

Je věcí notoricky známou, že dostatek spánku vás dělá krásnějšími. Pamatujte na to a dodržujte to!

A mimo spánek je také důležité umět vypnout (jen nevypínejte uprostřed přímého přenosu Miss World) a prostě relaxovat...

Skvělou modelkou se nestanete, skvělou modelkou se musíte narodit. Předvádět luxusní spodní prádlo zvládne každá lama, jenže vy jste třída, vy jste elita! Vy jste se s citem pro make-up už narodili.

A nejen cit pro šminky je důležitý... Jistě, máte stylisty od toho, aby vás oblékli, jsou návrháře, kteří navrhnou oděv, který vy budete demonstrovat na svém dokonalém těle. Ale i vy se musíte umět obléci, protože nikdy nevíte, kde na vás číhají papparazzi.

Kromě toho, velice zásadní pro vaši kariéru je, jak vypadáte v luxusním kožichu. Někdo vypadá jak debil (*j-rockeři kradmý pohled směr Toshi*), někomu to zkrátka sluší...
... a vy byste ho nejraději znásilnili na místě.

Musíte umět udělat dobrý dojem a následně vycházet s lidmi, na nějž jste onen dobrý dojem udělali...

Je obecně známo, že nejlepší místa a nejlepší zákazky dostanete přes postel. Jenže tohle je pod vaši úroveň, vy jste skutečná modelka, vy máte nějakou hrdost! Navíc, v okamžiku, kdy splňujete všechny body výše vypsané, pravděpodobně šlapete na paty Bytosti Nejvyšší a tu nejlepší zakázku dostanete, necháte-li na sebe jen maličko sáhnout... Takže spolkněte hrdost a buďte povolné!


Umějte šokovat! Vaši fans musí netrpělivě očekávat, čím je zase překvapíte, buďte ženou/mužem/j-rockerem-modelem mnoha tváří!
Osvědčenou metodou je vypadat, že neumíte do pěti napočítat...
a pak se předvést v něčem takovém...

Zkrátka, dámy a pánové - buďte krásní, buďte milí a existuje jistá pravděpodobnost, že se do budoucna stanete uznávaným modelem/uznávanou modelkou. Řiďte se radami, které vám tak laskavě poskytli Miss J-rock a Miss J-sympatie a úspěch je zaručen. Buďte sví a mějte srdce jako na dlani.

Modelingu zdar!
 


Komentáře

1 Teresa-san Teresa-san | E-mail | Web | 12. července 2013 v 21:22 | Reagovat

Tak na to se možu v*srat! -.-" Jako Jrocker nevypadám a ani se nepodobám těmto Bohům T.T
Ty a ty tvoje komentáře k tomu XDDD Jednou mě tím zabiješ XD

2 Bara-chan Bara-chan | Web | 15. července 2013 v 5:31 | Reagovat

Tenhle článek je jedním slovem úžasný... (a druhým zabijácký :D) Ani nevím, co dodat... Asi jen to, že zbožňuju ty tvé hlášky, ale to už vlastně víš :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama