Bílá, bílá, komu by se nelíbila~

3. července 2013 v 19:41 | Daiko |  Co se jinam nevešlo
Nadpis tohoto článku vůbec nemá ten rasistický podtext, který každého napadl. Já jsem velice tolerantní (někdo by řekl lhostejný, no, to je věc názoru) člověk, ať už se jedná o orientaci, náboženské vyznání nebo barvu pleti (bílý, černý, žlutý, červený nebo modrý, dokud se nesereš do mé hudby, tak je to OK).
Dnes jsem se věnovala jisté bohulibé činnosti - koho napadlo malování kuchyně, má bludišťáka. Byla to fakt zábava, od rána od osmi, teď jsem skončila, celou tu dobu v minimálně větrané místnosti... úplně cítím, jak se mi rozleptává mozek. Ale prostě jsem v mezičase třídila v mobilu fotky a zredukovala počet Yasunoriho fotografií z 298 na 98 (čekám potlesk) a padl mi pohled na mou milovanou fotku...
... a došlo mi, jak moc miluju j-rockery v bílé. Všichni milují j-rockery v bílé, protože když jsou oděni v oné barvě nevinnosti a čistoty, působí tak hot, až z tomu někomu hoří vlasy. A oči. A vůbec... on by se člověk vážně samovznítil.

Pod perex VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ
článek obsahuje řízený fangirlismus, neřízený fangirlismus a Manu

Majitel jednoho z nejvíce sexy hlasů planety, jedněch z nejvíce stehen planety, patřící do skupiny s nejvíc cool názvem, Asagi z D.
Hime-sama, hyper-talentovaný a hyper-nádherný kytarista, jehož snem je být maminkou (*neptejte se...*), Hizaki z Jupiter(u) (záhada, jak něco takového může existovat vyřešena - není to z naší plenty...).
Rádoby nevinné, ve skutečnosti však totálně perverzní cosi, co vypadá líp, jak kdokoli z nás a přitom by to mohlo být naším otcem. Skoro, tedy. Daigo z Breakerz.
Ne tak docela celý v bílé, což je jedině dobře, protože to by moje srdce jen velice těžko zvládalo (a co teprve nos). Prostě Bytost Nejvyšší...
Když se řekne "j-rocker v bílé", vždycky se mi prve vybaví Uruha, konkrétně tahle fotka. Protože tenhle outfit, just... aaaaaaaa. A ty bílé rukavice.... aaaaaa.
Nedávno vzniknuvší photoshoot pro Cure při příležitosti rozhovoru s Royz. Tohle nikdy nemělo spatřit světlo světa, sakra, kolik jim je?! Není to dětská pornografie..? Gackt to ale vem, když je výsledek takový *---* Jo a tohle je Kazuki.
*died* Oni vědí, že mám pro Kuinu slabost, oni to vědí a proto to nafotili takhle T.T
Co by to bylo za článek, kdyby v něm nebyl Mistr Hayashi? (*vůbec nebyla přinucena to napsat pod pohrůžkou zmrazení dodávky antioxidantů*)
Kaya-sama... no comment, došla mi slova, lituji.
... a pořád ta slova ne a ne nalézt. Sugizo, ledová- *letmý pohled na smyčec připravený stínat hlavy*- princ :'3
Miluju tohle foto! Tolik bílé, ty Mana-sama nožky, modré rty a vlasy, modré stíny, ten bílý headdress... *vznáší se kdesi mezi Jupiterem a Moi meme moitie shopem*
A jako poslední, ne tak úplně zcela do bíla oděný, nicméně úžasný a vizuální Takeru. Počíhat si na něj někde v noci a znásilnit, on si o to vyloženě říká...

Doufám, že jste neumřeli, a když už, tak ne nudou ale na vykrvácení... z nosu. Ne jakože by za váma celou tu dobu stál někdo s kudlou, to vůbe ne, to bych vám nepřála. Jestliže se mi povede přesvědčit internet, že fungovat je teď cool, článek podobného stylu očekávejte velice, velice brzy... hehe.
 


Komentáře

1 Hin :3 Hin :3 | 3. července 2013 v 20:03 | Reagovat

Ahahahaha. Ten Uruha a Kazuki >:333

2 Bara-chan Bara-chan | Web | 3. července 2013 v 22:41 | Reagovat

Ohh... Daiko... po tomhle článku mám z bílé bílé, rudou rudou... Ale umřít na nosebleedy z J-Rockerů si nedovolím, protože chci vidět další takové články...
Řekla bych, že jsou všichni sugoi... jenže to je slabé slovo...

3 Sa†suki...☆ Sa†suki...☆ | Web | 4. července 2013 v 11:45 | Reagovat

*ztratila příliš mnoho krve* *bude fungovat až za týden*

4 Miu Miu | 4. července 2013 v 21:11 | Reagovat

Mě napadli Broučci :3

5 Teresa-san Teresa-san | E-mail | Web | 7. července 2013 v 21:29 | Reagovat

U mě jsou jasní vítězové Uru a Kazuki. Holt těmhle chlapákům sluší snad vše XDD Půjdu hned na další :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama