Červenec 2013

"Hele, Náklo!"

31. července 2013 v 15:44 | Daiko |  My a blog
Yo!
Jak si ti bystřejší mohli povšimnout, nastavila jsem konečně onen nový desing. Inu, co si budeme vykládat - nevypadá to zrovna nejlíp, moc se sem nehodí, ale co - zvyknete si a já budu muset taky. Anebo to dopadne jak se slavným layoutem s Yasunorim, který jsem dělala několik dní a nakonec ani těch několik dní nevydržel.
A ještě jedna příjemná novinka - konečně mi funguje internet! <3 Funguje natolik, že jsem byla schopna spustit dnešní nico se Screw a můžu na Youtube sledovat videa v HD! (TwT)
Za těch několik dní nekativity na blogu se toho moc nestalo - byly jsem s Ladies (Arzén a Miu-chan) v čajovně, drbaly jsme a diskutovaly, včera jsem pak s Arz byla v kině na novém Wolverinovi. Ani jedna jsme předtím neviděly trailer a proto bylo příjemným překvapením, když jsme zjistily, že se celý film vlastně odehrával v Tokiu. Prvotní scéna shození atomové bomby na Nagasaki a následně spálený a radiací zasažený Wolverine... to byl silný zážitek. Užívaly jsme si potom pohledů na ninja-redheadku, ninja japonce, co byl vlastně korejec a dostal krycí jméno- hm, no, to je vlastně jedno - a já jsem málem rozkousala krabičku od pepero při scéně s yakuzou, aneb: "Bože! MILUJU YAKUZÁCKÝ TETOVÁNÍ'!"

Redheadka Yukio, aneb Jackie Chan i Bruce Lee se můžou jít zahrabat.
http://www.ramascreen.com/wp-content/uploads/2013/06/The-Wolverine-Rila-Fukushima-Yukio2.png

Memories

24. července 2013 v 1:30 | Arzeny |  Jednorázové povídky
Jsem zpět miláčci.
Pravda, vrátila jsem se sice už v neděli v noci (respektive v pondělí ráno), ale byla jsem tak líná a unavená, že jsem nebyla schopna napsat takovej ten můj slíbenej "report" o Rakousku. Později ho dopíšu. Možná.
Teď ale k věci. Dnes jsem koukala na film. Dostala jsem nutkání něco napsat a bylo to právě tohle. Je to inspirované tím filmem, ale zároveň mými vlastními občasnými pocity. Je to jen kraťučká povídka, spíše pocitovka, než dějovka. Je to sepsané během deseti-patnácti minut. Pořádně jsem to po sobě nečetla, nemám na to náladu. Je to psané divně. Občas spisovně, občas nespisovně. Podle pocitů. Však uvidíte..
Snad se vám bude líbit (a nezapomeňte zanechat komentář ^^)

~ Onegai dakara ii ko de iru kara ~

21. července 2013 v 23:11 | Daiko |  Deníček
Konbanwa, minna-san (^_^)V
Pár dnů jsem se tu neukázala a to z prostého důvodu - internet víc nefunguje, jak funguje a vypadá to, že jen tak se to nezmění. Což je mimochodem i důvodem, proč nejsem na facebooku (no vážně, dovedu nebýt na facebooku a neumřít z toho), nelajkuju vaše fotky, nepostuju picty na stránku a dokonce ani neodpovídám na zprávy. Je to prostě proto, že i když odepíšu, mnohdy se to neodešle nebo odešle naprosto divně... takže tak.
Co vlastně celé dny dělám? Flákám se, poslouchám hudbu, sleduju videa, lítám tu jak trotl, natírám, hrabu (neexistující) listí, běhám po městě... prostě si prázdniny užívám na 110% :) (Upřímně doufám, že jde ta ironie cítit až do Ruska...)
http://jujang.exteen.com/images/ha_ring1.jpg
Dík bohům j-rocku, Gackt při jednom ze svých prozření stvořil Hakueie a jeho hlas, kdy jeden neví, jestli ten chlap zpívá nebo má orgasmus, takže aspoň nejsem osamělá.

Arzie dává sbohem...

20. července 2013 v 10:21 | Arzeny |  Deníček
...ne kecám, na to mě máte moc rádi.. Jen dneska odjíždím do jiných krajů - a to do Rakouska k Bodamskému jezeru. Ne, ne, opravdu tam nejedu jen tak. Můj tatínek dělá řidiče revival skupině AC/DC - Bon Scott Memorial Band a dostali nabídku k hraní tam. Původně jsem tam vůbec neměla jet, nicméne uvolnilo se místo v autě a jelikož můj tatínek ví, že já jsem rockové dítě už od malička, tak mi ho hned nabídl.
Sice teda, mamča za mnou přišla, když jsem byla ještě v polospánku a hned po mě tu otázku nahodila, tak jsem byla mírně zaskočená, ale jediné, co jsem mohla, bylo souhlasit. Protože bych byla opravdu blbá, kdybych nesouhlasila.. Samozřejmě beru foťák, bude spoooustu fotek.
Píšu to sem, protože jsem sem chtěla hodit nějakej ten článek. Takže nebude. Ale zítra nebo pozítří, vám o tom určitě povím, protože tahle akce bude.. boží! Protože jak se znám, moc se neprospím a budu unavená za čtyři. Takže pravděpodobně přijedu domů, plácnu sebou do postele a dva dny nevstanu.
Ale i tak - těším se tam ^^
Btw: mám rozepsanou druhou část I'll steal your innocence, protože většina z vás (sice je vás málo, ale i to se počítá), hlasovalo pro "ano, pokračuj". Nevím, jestli to bude "takovej trhák", jako první část, protože vlastně netuším, jestli vám tam mám dát porno scénku nebo ne. Zasoužíte si ji :P? Ale kdo ví, třeba mě v zahraničí něco napadne. Možná dostanu uplně novej nápad na něco... Uvidíme ^^
A vy si to tu užijte miláčci, nezapomeňte na mě a choďte sem, protože nás to s Dai-chan moc těší. A koukněte na ten fanart s Aoihou, protože je boží (a to nemám pairing Aoiha moc v lásce..ehm)..!
Mějte seee :33


Dneska něco z trochu jinačího soudku. Zbožňuju tu písničku, stejně, jako zbožňuju i ty ostatní a celou tuhle skupinu vůbec. Gabriel On The Gallows ^^
..protože mi už od prvního dnešního ranního probuzení (asi v pět hodin ráno) zní v hlavě a nemůžu ji z ní vyhnat. Příjemné poslechnutíčko :33
(Btw 2: článek je psát velmi na rychlo, neboť za půl hodiny máme vyjíždět. Heheee...)

EXO(ti) a jejich M(á)AMA

18. července 2013 v 23:46 | Arzeny |  Hudba
Čaute miláčci ^^ Jak se vede? Dobře? To je dobře, mně taky celkem dobře. Jsou prázdniny, spousta času na sezení u ntbk.. Však vííííteee..
Píšu tenhle článek.. Protože jsem dostala nutkání se se světem podělit o jednu skvělou písničku. Yess, je to sice korejské.. Ale než se do mě pustíste, že je to k-pop a kdesi cosi, tak si to pusťte. Písničku jsem slyšela poprvé asi před dvouma měsícama a prostě.. je boží! A klip jakbysmet. Sice jsou všichni ještě písklata, ale jsou krásní. Prostě asiati, však víme.. A musím taky přiznat - MILUJU KOREJSKÝ CHOREOGRAFIE!.. protože jsou prostě.. boží. Ti lidi jsou gumoví, fakt že yo. To co oni dokážou, je neuvěřitelný.. Momentálně se jednu choreografii učím. Vypadá lehce.. ALE PROČ JE TO TAK ZATRACENĚ TĚŽKÝ?!.. Fakt lidi, nikdy se do ničeho takovýho nepouštějte, upadnou vám ruce, nohy i hlava, věřte mi - vím o čem mluvím. Ale to máchání rukama a nohama kolem sebe do rytmu, a obzvlášť když to dělaj všichni stejně.. má to něco do sebe ^^
Nejlepší je stejně ta část klipu, kdy tam jdou božsky slyšet kytary a ten "main vocalist" řve do kamery s pomalovaným ksichtem. Je to sice vtipné, ale skvělé.
Jen aby bylo jasno, téhle písničky jsou dvě verze. Korejská a čínská. EXO(ti) jsou, co jsem tak vyčetla, dvanáctičlenná skupina, rozdělaná do dvou, po šesti: EXO-K (z koreje) a EXO-M (z číny). Jinak jsem od nich poslouchala asi další dvě písničky a nějak extra mě nezaujali - ale MAMA je boží *w*
Huh, kolikrát tu padlo slovo boží?.. Ne, opravdu tím nemyslím Gacktí, ale boží.. (tak zmiz, Gackte) Neustále mám nutkání si ji pouštět dokola a dokola, je fakt skvělá - tentokrát se pánové (nebo kluci?) z Koreje předvedli, musím zatleskat..
Mmm, však posuďte sami:


Aoiha, co vlastně vůbec jako Aoiha nevypadá

18. července 2013 v 1:11 | Daiko |  Kresby, malby
Yo~
Nejsem si jistá, jestli to není jenom deformace Death Note, že mi Aoi spíš než Aoie připomíná L. Jestliže vám taky připomíná inkriminovaného génia víc, než kýženého kytaristu, pak mi to, prosím, neoznamujte.
Je to vůbec prve, co jsem kreslila nějaký fanart (protože portréty tak docela za fanarty nepovažuju), dle toho to taky vypadá. Mohla jsem si s tím víc pohrát, nicméně jenom lineart mi trval několik hodin, protože jsem pořád nemohla chytit podobu v obličeji, Uru-tlapka pořád vypadala jak čarodějnická pařáta, a v neposlední řadě jsem se nemohla rozhodnout, jaký těm dvěma dám vlastně look. Volba padla na Shiver, jak možná někdo pozná.
Anebo spíš ne.
To je jedno, rozhodně se na ty dva ještě chystám, jelikož s tímhle nejsem zdaleka spokojená, navíc se mi spolu začali docela líbit, takže... uvidím, co všechno ještě vymyslím, muhahaha.
Oh a jenom podotýkám, že Aoi je pro mě v Aoi/Uruha pairingu vždycky uke >:3


I'll steal your innocence...

17. července 2013 v 1:51 | Silně vyčerpaná Arzén |  Jednorázové povídky
... My name is Mystery..
Zdar smradi, tak jsem zpět!.. Ne gomene, vím, že tohle je uvítání jak od hovada. Ale prostě jsem měla nutkání to napsat, však víte.. Dlouho jsem tuhle jednorázovku psala. Fakt dlouho. Je to čistě yaoi, je mi jedno kdo to bude číst. Jestli to budou číst děti pod třináct let - jejich věc, že budou zkažení, ne moje. Nicméně zpět k tématu: Kdo neví, co to znamená "Mystery", nechť navštíví google překladač a spojí si to s koncem povídky a začátkem tohohle článku.. Pak by vám to mělo všechno dojít. Aspoň doufám. Za tu dobu, co jsem tohle psala, jsem si ale své dva miláčky extrémně oblíbila. Dostala jsem několik nápadu na pokračování, nicméně.. budete to číst nebo ne? Vážně, jestli to číst nebudete, nemá cenu se s tím srát, v hlavě to budu mít pořád.. A další oznámení, které vás (možná) zklame nebo (možná) potěší. Odemě tu žádné slashe na j-rockery nečekejte. Na to jsou tu jiní. Neříkám, že je mi ti proti srsti, ráda si přečtu kvalitní slash povídku, nicméně nejsem tak zručná, abych odhadla charaktery svých oblíbených umělců a nejsem dost.. řekněme odvážná na to, abych na ně něco napsala. Navíc ani nechci.. ^^ K téhle povídce: Začátek je nudná vata (dle mého) a konec jsem uspěchala. Nicméně jsou skoro dvě a Arzena zítra vstává v devět ke koním, což je na ní kvalitně brzo. Takže se nedivte, jsem opravdu unavený člověk. Ale líbí se mi. Zatím má nejlepší "yaoi práce". Každopádně doufám, že si počtete a bude se to alespoň trochu líbit i vám. A taky mám pocit, že je to ten tajný projekt, o kterém jsem mluvila v článku, který jsem psala naposledy. Soooo.. Enjoy it ^^ (A byla bych vděčná, kdybyste komentovali a hlasovali, drahoušci :3) (Nečetla jsem to po sobě, za případné chyby, nesrozumitelnosti nebo srance se omlouvám)

Kamijo Louis trailer, aneb 'Just two words: Mana-sama'

12. července 2013 v 19:39 | Daiko |  Hudba
Nevím, před jak dlouhou dobou to bylo zveřejňeno, snad to není ani jeden den, ale i tak jsem naštvaná, že to vidím až teď, protože i blbých 36 sekund je na načtení prostě MOC.
Jenže i outůčko seznalo, že nasrat Mana-sama fangirl se nevyplácí.
Asi bych měla mluvit k tomu, jak to zní. V komentářích se vede diskuze, že Kamijův zpěv je lepší - to já nevím, já od Versailles znám 5 písniček. Možná si prostě jen díky sólo dráze může víc hrát ve studiu, že ano... Ale nechci Kamijovi křivdit, protože má jeden z nejlepších hlasů japonské hudební scény. Tak to prostě je. Tečka.
Co však upoutalo pozornost mou a jak se zdá, tak i pozornost dalších 17ti tisíc lidí, tak že se v tomhle kraťoučkém traileru na nový singl objevuje Král/ovna temnot, úžasný/á a téměř dokonalý/á Mana-sama. Moje reakce na přítomnost Many je většinou dost bouřlivá, nejčastěji zaječím, pokouším probodnout se čímkoli, co je po ruce, nakonec se překřižuju a aspoň třikrát se mu ukloním.
Protože prostě Mana!

Struna

11. července 2013 v 13:30 | Daiko |  Jednorázové
Inu, (*ano, vím, že japonsky to znamená pes... asi jsem poznamenaná z jistého článku, haf*)
po důkladné konzultaci sama se sebou jsem se rozhodla, že zveřejním jistou... fanfiction. Neradujte se, není to yaoi, je tam jen lehký náznak yaoi a ještě lehčí náznak sadismu.
Ale je to sračka.
Říkám to narovinu a říkám to bez obalu, protože tak to prostě je a chci, aby na to byl každý připraven. Tvořila jsem to na základě jakési domluvy s mistrem TopHem-sama, asistovaly mi k tomu křupky z chobotnice a dle toho to také vypadá. Hlavně téma samo o sobě je na Toshiho, no, co naděláme.
pairing: Toshiya/Kaoru (Dir en grey)
rating: řekněme... 15+? já nevím, obsahuje násilí, dva chlapy v posteli, bla bla bla, tohle jsem nikdy neuměla psát

Dir en grey radí: Jak se stát topmodelkou vol.1

9. července 2013 v 20:24 | Daiko & Die & Shinya |  Rady, tipy
Drahé dámy, drazí pánové,
nedávno jsme nad sklenkou mléka s Diru-džentlmeny diskutovali a řeč se stočila směrem modeling. Jak si mohl fanoušek povšimnout, on j-rock není vlastně vůbec o hudbě, ale o tom, čí stehna jsou nejkrásnější, kdo má nejzářivější chrup, či vlasy kterého z pánů jsou nejzdravější. Řeší se, zda-li se pánové pro své postavy trápí hlady nebo naopak, mohou sníst, co chtějí a stejně vypadají, jak vypadají? Často se ptáme, je-li jejich dokonale hladká pleť výsledkem photoshopu, či tak vypadají i na živo?
A přesně tytéž otázky jsou zásadní, rozhodne-li se někdo vydělávat si svým tělem (*ne, Gackte, my mluvíme o modelingu, ne o prostituci*)! Není nikdo kompetentnější, než Terachi Shinya, jež svou dokonalostí kosí generace a je znám mj. i jako Miss J-rock, a s ním Andou Daisuke známý též jako Miss J-sympatie, kdo by vám mohl poradit, zda je budoucnost na módním molu to pravé ořechové zrovna pro vás!