Úsporný režim, úlohy ukončeny...

17. června 2013 v 23:22 | Daiko |  Deníček
En~ čekejte rozvleklý a ponurý článek.

about-my-live.blog.cz
Místo toho, abych oslavovala konec školního roku a relativně ucházejcící výsledky, padla na mě podivná melancholie. Ne, vlastně to ani není "Ta" melancholie, ta stará známá, jako spíš touha po tom uniknout. Uniknout ze světa, který jinak tak miluju, uniknout před lidmi, které tak miluju.
Weekend jsem strávila nad anime. Suma-sumárum, 48 hodin jsem seděla skrčená na svém křesílku (které pro jednou nenazvu trůnem), napájela se minerálkou a prostě... existovala. Otevřela jsem facebook, přejela jsem nové posty, shlédla jsem, kdo mi co napsal, ale to bylo všechno. Žádná odezva, žádná aktivita.
Dokonce jsem nečeřila vody ani na J-rockerholic a to je co říct.
Momentálně jsem fakt nasraná, protože se zítra uzavírají známky a já nepsala jednu písemku ze zeměpisu a očekávám, že mi ji zeměpisář ihned s radostným úsměvem naservíruje až pod čenich, takže se snažím ještě něco nacpat do hlavy, leč zřejmě marně. Náchod, Náchod, sakra... Královehradecký, ha!
Tak, jako se spánku vyhýbám pracněji jak Kaoru ženám, nejraději bych spala a spala, leč, nebaví mě usínání, takže přestože zalehnu kolem půl dvanácté, stejně do druhé poslouchám písničky nebo sleduju vlogy na YT.
Kaya po ránu mi stačí k dobré náladě do cca. půl druhé, jakmile se udělá to pekelné horko, mám chuť všechno kolem sebe konfrontovat se sekáčkem na maso nebo aspoň mixérem.
Plány na zítra? Nejsou. Respektive jsou, ale dopředu vím, že je stejně nedodržím, tak nač si dělat naděje?
Teď mě napadá, že jsem možná stále zdeprimovaná z Diru, kteří před pár dny hráli v Rakousku, předtím v Německu, i v UK. Kurva! ŠmajGackt. Všem to tak slušelo, hráli úžasně a když si na to vzpomenu, chce se mi brečet.
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1002407_611110535580513_2057613447_n.jpg
Slečnám, jež nastalá horka řeší kraťásky, mám tendence koukat na nohy a srovnávat je s nohama j-rockerů. To, že žádná zatím nikoho nepřekonala jistě nepřekvapí... jenže já potom vypadám jako úchyl.
~Kaoru, nechceš mě zaučit, jak se koukat nenápadněji?~
tentokrát s The Unraveling místo rozloučení a podpisu
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama