Stačí omluva?.. Ne, to už je out..

5. června 2013 v 2:29 | Hnusná a zlá Arzena |  Deníček
Nic se mi nechce. Nic mi nejde. Všechno se ničí. Nic se mi nechce. Jsem líná..
Poslouchám K-pop.. Ale nejsem k-poperka. So what?.. Co je na té hudbě špatného? Nic. J-rock 4ever. Ale přesto poslouchám K-pop. Jsem špatná fanynka, ach.. Jdu se zabít.. Všechno se ničí..
Ach Take-chan.. Jsi tak dokonalý, až mě z toho píchá u srdce.. (*zmiz Gackte*)

Docela tady na to kašlu, že?.. *čeká útok rajčaty* *kryje se za Gakuta* Opravdu, je mi to líto, omlouvám se. Ale nechce se mi. Jsem líná. Tak moc líná, až to pěkné není. Kručí mi v břiše.. Ale nechce se mi pro jídlo. Přežiju to, na hlad neumřu, najím se ráno.. Mám žízeň. Nechce se mi zvedat prdel, abych si šla napustit flašku. Nevadí, dopustíme ráno, stejně budu jednu malou flašku pít celej den, to bude stačit. Na žízeň prozatím taky neumřu.
Jsem nemocná.. Zase.. Naposledy to bylo před AF, co jsem brala antibiotika?.. Saaaa, tak to tu máme zas. Jsem neschopná. Nemám imunitu. Heh? Teď v červnu? Srsly Gackte?!
Už poslouchám K-pop jen opravdu málo. Zasvětila jsem se j-rocku. Už dávno.. SO WHAT2 ?! Miluju Hizumiho hlas. Miluju D'espairsRay. Víc miluju Gazetto. Miluju Yasunoriho hlas. Víc miluju Uruhova sóla. Miluju Nimův hlas. Víc miluju Kaiův smích. Miluju tolik věcí. A polovinu z nich jsem líná dělat. SO WHAT3 ?! Nevybrala jsem si to.. Ale áno, vybrala. Můžete mě lisknout. Nic z toho nedává smysl, že?.. "Píše sračky.."
Nene! Píšu, protože to takhle cítím! "Je přecitlivělá.. Je hloupá.. Bože, dejte jí někdo facku, ať se vzpamatuje.."
Yo! Jen do toho! Jen pojďte, do mě! (*řekla jsem ti vypadni Gackte*)
Mnohem víc, než vámi se zabývám sama sebou. Proč v doramách neustále umírají moji favorité a zásadně největší miláčci?.. Dík no, fakt spravedlnost. Hodně chci pořád brečet. Děláte mi ostudu, zlí hošani.
Jak smutné ty krávo blbá. Vzpamatuj se!
Makám na cosplayi. Přes počítač. Studuju. Chci RP. Taky že bude. Mákám na tom, studuju, učím se, pozoruju, sleduju, zabývám se.. Jsem totiž líná se zvednout a zajít se napít.

Zvládnu to vůbec?.. Ne, že bych si nevěřila. Ale mám na to? Mám na to ksicht? Mám na to vůli? Mám na to postavu a zkušenosti? Nemám.. SO WHAT4 ?! Nepotřebuju mít, chci to totiž!
Nevybrala jsem si tuto rodinu.. Jedu na Advík. Zvládnu to? Dai-chan, už to zaplať, musím tam jet s tebou, sama to nezvládnu.
Mám tu aktualizaci aplikací Adobe.. No co, ta počká. Nejdůležitější jsou naši drahoušci. A mí drahoušci. A můj největší růžovovlasej drahoušek. (*hide, se vší úctou a pokorou, vyleť si zpátky na obláček, myslím tím svou Dai-chan*)
Ale já jsem taky důležitá. Nebo ne?.. Asi ne, jsem špatná, odstrčila jsem své drahoušky. Omlouvám se, je mi to líto. Omluva je out. Ale pořád doufám, že mi to odpustíte. Můžu v to doufat, mám v to svolení?..
Carrie a Georgie se po letech konečně potkali. Jak hluboký polibek. Není třeba slov. Chci taky svého samuraje. (*opět Gackte, nejsi tu vítán, odleť i se svou katanou*)
Bolí mě v zádech. Celej den ležím v posteli, poctivě potím - i když nemám co, zhluboka dýchám - i když nemůžu, poctivě se snažím mluvit normálně - i když jsem skoro bez hlasu. Asi bych mluvit neměla, to chraplání a chrchlání mi ničí tvrdě vybudovanou image. Gackte, zase podívám o sračkách..
Už jsem se zmínila, že miluju svého dokonalého manžela?.. Ne?.. A víte kdo to je?.. Já se s ním pochlubím, nebojte.
Poznáte, poznáte?.. Pašáci, máte tu u mě bodík.
Mimo to, dorama mi ničí život. Taky už jsem říkala?.. A už jsem se zmínila, že miluju Takumi-kun sérii? A že mám nového ajdola v herectví?.. TAKY NE?! Matak, já jsem tak neschopná..
To je můj Hiro. Líbí se vám?.. Yo, mně taky. Vypadá jako j-rocker. Je dokonalý.
Zpátky k tématu. Jsem neschopná - opět. Nemožná - opět. Líná - opět. Ospalá - už? Ten čas letí. Ještě před chvilkou jsem se dívala na Atashinchi no Danshi a bylo dvanáct... No yo vlastně, to ten film. Ale i tak. Ten čas letí... Viď Gackte? (*teď ses tu měl objevit, ty zmetku blonďatá-černovlasá božská*)
Drahoušci, chybíte mi. Dai-chan to tu drží a snaží se to rozvíjet. Děkuju jí za to. Miluju jí za to. Pořád sem něco přidává, pořád má co říct. Já ne, nemám s vámi takový vztah. Ale miluju vás. Za to, že milujete mou Dai-chan. Ona si to totiž zaslouží, víte?.. Je to nejlepší člověk, jakého jste mohli potkat. Jakého jsem já mohla potkat. Sobecky si jí přivlasňuju. Ale je má. Má nejdražší, nejmilovanější. Moje trdlo, můj krásný růžovovlasý magor. Můj nejlepší přítel a moje největší láska. (*gomene miláčku aoiovatej, ale jsi na mě moc daleko* *přesto tě pořád miluju*) Momentálně jí patří mé srdce. Patří jí všechno, co jí můžu dát. (*bože, zním jak platonicky zamilovaná třináctka* *a taky jako seme* Ou yess..)
Ale víte. Ona to neví. Nebo možná to ví. Přestože mi to neoplácí, aspoň doufám, že o tom ví. Je nejlepší, tak si jí sakra važte, dává do tohohle blogu spoustu nálad, spoustu pocitů a času! Když jí to nemůžu oplatit já, oplaťte jí to aspoň vy, ať vidí, že jste pořád tu a jste její drahoušci. Naši..
A víte co? Já jí patřím. Za to, co ona pro mě dělá, co dělá pro vás a tenhle blog, kterého statistiky vypadají každým týdnem hůř a hůř. Za to jí musím patřit. Potřebuju jí. Je to moje růžová droga. Růžová. Vždycky mě vezme do krásného světa, do kterého se s nikým jiným nedostanu. Do růžového. Do světa, ve kterém se dokážu tak moc smát. Ne jako v tomhle. Proto jí tak miluju. Ona si to zaslouží. I když si nezaslouží lásku někoho špatného, jako jsem já. Tak jí tu lásku, co vám dává, vraťte zpátky. Ukažte jí, že to nedělá pro nic za nic. Je toho hodna!..
Vypadá jako bůh, že?.. Můj nádherný Hizumi..
Můj, můj. Všechno je moje, všechno mi patří. Ale to, co by mělo být jen moje.... je někoho jiného. Prozatím, patří Dai-chan. Moje srdce..

Jdu spát, jsem unavená. Zase se uvidíme, já si vás získám zpět. Omluva je out, tak budu bojovat..
 


Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 5. června 2013 v 6:24 | Reagovat

ejejejej... omluvy a tolik? Arz... No co, každej je někdy línej... (a někdy přímo zhnilej) a že ti není dobře, za to přece nemůžeš...
A ty všechno zvládneš, vím to a věřím ti :) A ty přece, jak si něco vezmeš do hlavy, tak to tak i zrealizuješ :)
Věřím, že tohle období tě přejde... pak si budeš tenhle článek číst a chytat facepalmy... možná pak bude období, kdy nad ním budeš pokyvovat... a pak se to zas jinak překulí...
A hele, nechci ti tu rozepisovat nějaké plané řeči, nad kterými by sis mávla rukou a řekla, že je to plané utěšování... se*e mě, že ti teď nemůžu být blíž a obejmout tě, protože jedno skutečně přátelské objetí je za tisíc jakýchkoli slov... Ale jakmile za tebou dojedu, radši se omotej něčím pevným, ať tě neumačkám :)
A neboj, Dai-chan si moc vážím :) A jsem ráda, že si tak rozumíte a že můžete být spolu :)
A Dai-chan... prosím, obejmi Arzenku i za mě, když u ní teď nemůžu být...

2 Sa†suki...☆ Sa†suki...☆ | Web | 5. června 2013 v 15:31 | Reagovat

Málem si mě rozbrečela! *je neuvěřitelně přecitlivělá*
kdybys byla plyšák schovala bych tě někde mezi polštáře před světem :D

3 Teresa-san Teresa-san | E-mail | Web | 6. června 2013 v 19:44 | Reagovat

No dobrá... tebe a ani Daiko dobře neznám, tudíž tě nebudu utěšovat a říkat ti, že vše bude ok a takový ostatní sr*čky... Moc nevěřím lidem, kteří říkají "Vím, jak se cítíš...", ale já vím, se cítíš. :D Depresivní nálada, pocit lenosti a sto chutí se vším třískout! Možná ti teď mluvím z duše nebo se tomu blížím, anebo jenom střílím od boku. Co jsem si četla tvé statusy na Fb, tak si myslím, že se vše nejspíše urovnalo a že jsi trpěla pouze menším zkratem a pokládala si otázky "Mám já tohle vůbec za potřebí?"
Dobrá, omluva přijata, ale stejně bych jí neměla přijímat... na blog i Sbčka totálně seru také kvůli lenosti a moc mě to mrzí :/ Tenhle článek jsem si přečetla včera a komentuji ho až dnes. Není to tak, že bych na blogy ostatních nechodila, jen jsem prostě líná komentovat. :D
Určitě se to vše spraví a Dai-chan si vážím.. píše úžasné články a ty taky ;3 Na tomto blogu se mi líbí a budu ho navštěvovat...
Držím palečky, ať jsi zase ok ;3 :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama