Je to tu, drahoušci x3

12. června 2013 v 20:36 | Arzeny |  My a blog


Lásky naše, jste úžasní x3.. Vyjímečně nemluvím na Aoie vedle na obrázku, ale ano, na vás, na naše drahoušky. A áno, opět tu kření ta Arz
en
a. Vy mě určitě ale milujete, že ano?.. A prosím - toho depresivního článku, který jsem psala nedávno si nevšímejte - pravdě
podobně jsem byla pod vlivem prášků a čisté vody a asi jsem se dočasně předávkovala j-rockery, tak mi bylo tak nějak nijak x3.. Omlouvám se i za to..
Každopádně to, co jsem vám chtěla říct..

Přesně 200! Víte co to pro nás znamená?! Už jsme se o to pokoušely dýl, od té doby, co byla nejvyšší týdenní návštěvnost 193 lidí. Nasralo nás, že to nejsou ty dvě stovky. A proto jsem se rozhodly, že až budeme mít 300, s Dai-chan vám natočíme vlog. Nemáme tucha, o čem budeme vykládat. Až to bude, tak si můžete dát otázky, my vám na ně s radostí odpovíme. Je to takové povzbuzení jak pro vás, tak pro nás ^^
Mimo to.. Omlouvám se (znovu) všem drahouškům, že jsem nebyla aktivista a úplně na vás srala. Pokusím se to teď zlepšit. Už jen tím, že mám v plánu hned tři povídky. Jedna bude jednorázová yaoi (pokud se mi povede, žeano -.-"), další bude na mé velmi oblébené téma twincest (miluju dvojčata - chlapce.. a ještě líp - v zalíbení k sobě navzájem x3) a poslední - kapitolovka je prozatím himitsu! x3
Huh, občas bych měla se svou perverzní myslí něco dělat. Už teď je mi líto mých dvojčecích brášinů. Zatímco oni se budou hádat, já je budu mít oba v posteli.. Kyaa, už se těším, až budou velcí x3! (Mimo to, jsou hezcí. A až budou velcí, asi je ojedu nejdřív sama, pak až to bude "you two.. go to bed.. NOW!".. why not? INCEEEEEST! xDD)

Dejme tomu, že se taky snažím kreslit.. Snažím.. Není to tak dávno, co jsem nakreslila překrásného mladičkého a až přespříliš sladkého k-popera Taeminnieho.
No.. není to tak povedený, jak jsem myslela (a ve skutečnosti to vypadá líp, jak na fotce), ale co už. Jsem začátečník xD..
Dále je také momentálně v produkci obrázek Hyda, kreslený jako dárek pro mou drahou Shillynku, jenž si ho na úkor Taeminnieho objednala. Mělo to být dokreslený do AF. No.. Do Akiconu bude muset počkat xD.. Zatial to vypadá asi nějak takto:

Omlouvám se, je to zatím jen světloučce, protože je to prozatím hrubý nákres. Prsty jsou extrémně nepovedené.. budu si s tím muset dát hodně velkou práci. A ne, zatím to jako Hyde opravdu ani trochu nevypadá xD.. Snad to Shillynka ocení!..
Nedávno jsme taky ve škole kreslili vlastní složky na výtvarné práce. Samozřejmě, japanofilní a nekofilní Arzenu nenapadlo nic jiného, než si tam nakreslit visuál neko klučíka. A uplně se do něj zamilovala. Však co, já ojedu papír, ne vy.. Možná budete lehce pohoršení.. ale bude to jako ve fanfikci k-pop fans. Tam to kdosi dokonce dělal s kovovou tyčí!!.. Jak vzrušující.. *má husí kůži z k-pop fanynek*
Mám ho vyfocenýho, heč! Ne ho, jako HO (na to jsem až moc holka..snad..), ale toho neko miláčka! Chcete ho vidět?.. Že se ptám, jasně že chcete xD..
Prosím, přestaňte si všímat mého idiotského přijímení a prostě čumte na obrázek celkově. Není krásný?.. Jasně, práce sama o sobě je tak na čtyři mínus, i know it, ale nekinek je nádherný, iie? Přemýšlela jsem nad jeho jménem.. Co myslíte, je Taro dobrý?.. Mělo by to znamenat něco ve smyslu "velký syn", či tak.. Nevím, ale prostě se mi na něj Taro líbí. Nebo je tu ještě možnost Akiho (to je pro změnu podzim.. ale neřešme význam momentálně, arigato) x3..
A taky prosím, nevšímejte si té poku*vené mikiny, nechtěla se mi stínovat, nechtěly se mi dělat pomačkaniny a tak vůbec. Původně měl být nahý, nicméně by to nejspíše pohoršovalo mou lehce retardovanou třídu (nechápu, že si ještě nezvykli, když maj ve třídě psycho šílenou yaoistku a tak vůbec.. takovou nadmíru úchylnou Arzenu............. *tupě hledí do stropu*) a pravděpodobně by mi ho někdo určitě ojel. Beztakže.. Třeba nějaký náš sensei. Který vlastně vůbec není teplý, ale ten krásný kus papíru a pár barviček na něm se mu prostě líbí..
Zpět k věci. Jednou na něj napíšu nějakou povídku. Snad.. Nevím o čem, ale bude!.. Doufám.. Teheeee..

Změňme téma. Nedávno slavil narozeniny Reita. Nedávno slavil narozeniny Uru. Nedávno jsem slavila narozeniny i já!.. Byly ultra japonské, po tom, co jsem dostala tenhle krásný dortík:
Marzipáááán.. Noooom!! *w* *okusuje kelímek od coly z mekáče, protože má chuť na ten dort*
Měla bych na něj přestat hledět, jinak sežeru i sama sebe.. Láskou samozřejmě x3.. Zpět věci.. again. To červené, vypadající jako kečup, je japonskými znaky napsané "hodně štěstí". To růžové měla být Sakura. Nevadí, že má špičaté kvítky, tak jako tak - byla dobrá x3.. And who cares? Tetička si s tím dala tolik práce a byl uplně luxusní. Vážně, teď je mi vás trošku líto, že jste nemohli ochutnat. Gomene, že jsem vám nenechala, ale já ho prostě musela sežrat sama. Příště si řeknu o větší ultra japonský dort ^^
Za pár let budu slavit narozky určitě s klukama. Jeden večer se ožerem, sežerem dort, pak se všichni poblijem a bude nám hej!.. Mimo to, když už o tom tak mluvím, tak přeju našim hošanům všechno nejlepší! x3 (Uru má beztak depku, že už je mu 32.. Chuďátko malé..)

Nedávno jsem se rozhodla, že si udělám z mého bordel-pokojíčku luxusní asian pokoj x). Začnu, až mi někdo z mé praštěné rodiny přidělá poličky, co už tu v rohu leží asi šest let.... Opravdu šest!.. To je hrozný, že? A vůbec to není směšný.. CHCI TY POLIČKY NA STĚNĚ, AŤ UŽ MŮŽU SAKRA ZAČÍT S REKONSTRUKCÍ!!!
Na Advíku mi budou předány tři A3 "plakáty". Na jednom bude můj ultra sexy a dokonalý manžel Aoi a na druhém ultra sexy a božský Uruha. Na tom třetím bude můj dokonalý mladý tenečník u tyče, který je vám prozatím utajen. Určitě byste mi do něj začali dělat a to se nesmí.. xD
Taky mám v plánu si ještě k dvěma "srdcovým" skupinám dopsat ještě jednu. Až nedávno mi došlo, že je to vlastně boží skupina, která mě chytla za srdce, už jen tím, že jsem je vlastně viděla a hlavně slyšela živě. A znovu uvidím.. určitě!
Jen lehký náhled na mou boží stěnu ^^ :
Omlouvám se za tu bolestně ošklivou a hnusnou kvalitu, nicméně je to lvl mobil a ještě ke všemu focené asi o půl jedenácté večer, kdy jsem dodělala ten horní nápis. Asi o měsíc později jsem tam konečně dopsala jména. Heh xD..

Přemýšlím, co víc bych vám mohla sdělit. Asi už tu nic nebude.. Snad už jen, že slibuju, že začnu být aktivní, přesatnu psát depka-články a začnu tady pořádně makat, abych si vás získala stejně, jako má milovaná Dai-chan x3.. Mimochodem - má nově fialový vlasy a je ojetíhodná. Ale pořád vám ji nedám! xDD
S kocourkem zdravíme a přejeme krásný večer.. Arzena se odebírá psát.. PSÁT, ne spát.. xD

Majte sa, lásky ^^
 


Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 12. června 2013 v 22:41 | Reagovat

Ohohoo, samé suprové zprávičky :) Tak to už se moc těším :) Určitě ty 300, i víc budete mít :)
A povídky... juch, Bara-chan už je na ně natěšená :) A se svou perverzní myslí nemusíš dělat nic :) Je to super tak, jak to je :) :D
Ňuu, jsi šikula :) Ten Taemin je fakt slaďouš... a na Hyda se moc těším, doufám, že ho sem pak taky dáš :)
A ta složka je stylová... Nekinek je úžasný, a myslím, že Taro je super :)
Ten dort... děláš mi takový chutě, Arz :D Radši rychle koukám na obrázek dál :D Ta stěna je naprosto sugoi :)
Těším se na tvé další články :) I na články Daiko, a ano, ty její vlasy jsou dokonalé :)
A svého úžasného kočičáka (s nehty :D :D ) pozdravuj :D hehe :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama