Barairo no kakugo wo misete Shinigami to amaku odoru Pas de Deux~

13. června 2013 v 20:22 | Daiko |  Deníček
Deníčkový článek z mého pera tady dlouho nebyl, což?
Vlastně se nic neděje... ve škole finišujeme, já se flákám, abych si pak v jednu vzpomněla, že "sakra, musím ještě udělat prezentaci do fyziky," ale tak je to vlasní celý rok.
Nakoupila jsem si hafo knížek, půjčila hafo knížek (Dotek smrti, Smyčka, Past, Dějiny Japonska, Frankenstein, Americké psycho,...) ale místo toho, aby četla, mám je tu naskládané všude kolem sebe a stejně zase sedím u notebooku. Přemýšlím, že jsem možná doopravdy závislá.
Ne, nejsem.
Na víkend mám naplánové kreslení, bwahaha, třeba z toho i něco bude. A2 formát :3
Jak jste si mohli všimnout na fuckbooku, vzdala jsem se růžové, šla do fialové, která se po dnešním umytí změnila v něco neindetifikovatelného, jelikož jsem na špatně nabarvené konečky dala modré tužidlo. Takže kořínky růžové, přechází do fialova, z té do modré a ta do jiného odstínu modré. A celé podbarvené černě.

Kdyby se někdo ptal, či zajímal, tak ano, skutečně hodně nemám ráda svůj ksicht a proto ho neukazuju víc, než je nutné. Ale ty vlasy jsou epické a připadám si strašně drsně, když jdu po ulici, vítr mi odvává patku z oka, staví sestřižené prameny a v uších mi hrajou Diru.
Včera jsem se zamilovala do Kayi. Jednak jsem ho shledala naprosto nádherným - dřív se mi nelíbil, kaju se - druhak mě dostal svým hlasem. Přestože mi elektronická hudba není tak úplně po chuti, pro ten hlas bych snesla i dechovku. Napíšu vám o něm článek.
Mj. jsem se konečně odhodlala zveřejňovat povídku, jejíž 'anotace' je níže. O čem bude, jak dlouhá bude... sama nevím, ale mám napsaných pár kapitol, tak se třeba uchytí.
Koupila jsem si úžasný sešit s Bellou z Bella Sara. Šla jsem si pro ty čtvrtky do papírnictví, zřela ho a prostě musela mít. Takže se přidal k mé sbírce sešitů a deníčků, co nikdy nepoužiji, protože je mi líto je ničit svým prasopisem.
Dneska jsme měli v japonštině supla, moc milou slečnu. Tak, jako obvykle mám problém komunikovat, s ní se mi mluvilo moc dobře a doufám, že to nebylo naposledy, co jsem ji viděla. Kdo by to byl řekl, že 'sopel' zní japonsky tak vznešeně... 'hanamizu'. A říkala mi Murasaki-chan, což znamená fialová. Čím to asi...?
Stahuju si Durarara!! a štve mě, že mi nejdou přehrávat titulky u osmého dílu, protože je to skvělý anime - doporučuju.

Nějak nemám, co víc bych poreferovala, protože mám velmi nudný život. Vstanu - jsem ve škole - přijdu domů - sedím u notebooku. Mám vlastní realitu, v níž pro nikoho a nic není místo a přece se prolíná se skutečným světem. Jenže, který z nich je skutečný a který mi jej nahrazuje? Sama nevím...
 


Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 14. června 2013 v 19:43 | Reagovat

Ty vlasy jsou prostě dokonalé :) *pořád na ně civí*
Na kresby se moc těším :) Stejně jako na povídku :)
:D Hanamizu... chjo, oni jsou celí vznešení, včetně soplíku :D

2 AGlortslistlef AGlortslistlef | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 5:56 | Reagovat

This condition is fairly tied to the reproductive system and might have several causes like a consequence of injury or abnormal blood flow inside testicles.  Once you discover the very best natural cures, you can once more have full control over your sexual pleasures.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama