Mejibray - Messiah

18. května 2013 v 15:36 | Daiko |  Hudba
Vy jste to věděli?!
Věděli jste, že full PV k Messiah už bylo zveřejněno a nic jste mi neřekli?! T_T
Náhodou jsem si po X letech pustila Mejibray a co nevidím, že mi Youtube podstrkuje? Prý full PV Messiah.
Kya~!
Inu, tak si to pustím, poslouchám, koukám, nadšeně se vrtím, sdílím na facebooku a jdu napsat článek:
Song je to rychlý, smekám imaginární klobouk před Metem, že je schopen to ububnovat a před Koichim, že mu neshoří prsty. Přestože se mi song líbí, nemůžu se zbavit pocitu, že nám Mejibray nenabídli nic nového - prostě jen zmixovali to, co doposud stvořili, předně pak Die Kusse a Avalon, přidali trošku rtěnky, syntetických příčesků, protřepali, nemíchali a naservírovali nám nové minialbum s tímhle songem jako hlavní chod.
Po vizuální stránce mi to pak tuplem přijde jako 'dark side of Avalon'. Nechválím, nekritizuji, pouze konstatuji. Mně osobně to nevadí, protože atmosféru to má zajímavou, obzvláště mě pak nadchnul Tsuzuku umatlaný prve od rtěnky, potom od čehosi černého, než se jeho obličej změní ve výkres po nájezdu dětí mateřské školky, jimž dal někdo do pracek tempery.
Což se posléze přenese i na Meta. Jejich krutý osud je spojí, takže to končí polibkem, který přestože trvá jen zlomek sekundy, přivodil mi téměř srdeční zástavu, silný záchvat fangirlismu a vůbec... ječela jsem a rozhazovala rukama jako kráva.
Tsuzukeho zpívané části jsou vyvažovány těmi odgrowlingovanými, což mě, "člověka", co má slabost pro tvrdou hudbu (*jiný druh tvrdé hudby, Gackte, nahoď župánek a vysmahni*) vážně těší. Stejně tak jako mě těší screaming někde nad zemským povrchem, který normálnímu člověku rve uši, mně se prostě líbí.
Lajk za Miovo sólo, lajk za to, že po něm má všechny prsty a struny, dislajk za to, že mi to připomíná Die Kusse. Ale má Uru-pantsu, takže mu to odpouštím.

 


Komentáře

1 Sa†suki...☆ Sa†suki...☆ | Web | 22. května 2013 v 17:53 | Reagovat

Tsuzuke docela zklamal...ale ta pusa ho zachránila xD

2 Daiko Daiko | 24. května 2013 v 19:59 | Reagovat

[1]: Tsu-chan že zklamal? Čím? O.o U mně naplnil očekávaní, tedy, alespoň po hudební stránce. A na vzhledu mne irituje jen ten bílej prapor a dojem tři roky nemytých vlasů... :DD

3 Wickey Wickey | Web | 14. srpna 2013 v 20:52 | Reagovat

No do hajzlu, tělo mám jak na jehlách, celou dobu, co jsem tu písničku poslouchala, se mi proháněl mráz po zádech o.o Ty ječáky, řev, badass sólo s prstíkama k ošukání a krásná stehna v Uru-pantsu.... ♥__♥ A ten polibek na konci mě dorazil úplně!!! ♥ Asi začnu milovat Mejibray, už jen za Die Kusse a ještě tuhle písničku, fakt že jo.. :D A tebe miluju za to, že máš děsně podobný hudební vkus a dokážeš mě přivést na takové poklady j-rocku! :33 ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama