LM.C - Rock the LM.C (aneb jak Daiko rap zkousla)

27. května 2013 v 17:40 | Daiko (za laskavé asistence Mayi a Aijiho) |  Hudba
Vždycky jsem chtěla umět psát takové ty vtipné recenze, kde bych vyzdvihla veškeré kvality propagované hudby a každý by si tak netrpělivě a s radostí pustil klip, který se objeví pod článkem. Pak jsem zjistila, že jsem neschopná a neumím být vtipná a kritická zároveň, proto jsou všechny moje 'recenze' nudné a často dlouhé.
No, co už. Ber nebo nech být.
Včera jsem ulehala do postele s nabitým mobilem a novými sluchátky, rozhodnutá, že si jako vždy pustím Diru a nechám se ukolébat Prorokovým hlasem. Však z nějakého důvodu jsem zabloudila do dlouho neotevřené složky "LM.C", s jetým úsměvem je pustila a nostalgicky si užívala chvíle, snad stovky let vzdálené, kdy jsem závislačila na Oh my Juliet a ládovala se lízátky.
Možná to je tím časovým odstupem, možná novými a kvalitními sluchadly, však zdálo se mi, že jejich Rock the LM.c slyším poprvé. Naprosto jsem si užívala basový rytmus, Mayův hlas a jeho rap, který je jeden z mála, jež snesu, střídaný zpívanými částmi. Mayův hlas je neobvyklý a chvilku trvá, než si na něj zvyknete, ale jakmile se tak jednou stane, už se nad tím nezamýšlíte a prostě ho máte rádi.
A pokud vás japrap a Mayova instalatérská kombinéza neberou, přeskočte na 2:08 a slyšte, jak Maya pěje.
*poslouchá song a dojde jí, že tu písničku nikdo nemůže mít rád a jen ona je takovej magor, aby ji propagovala*
*ona a Maya s Aijim*
No, co už.
 


Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 28. května 2013 v 2:14 | Reagovat

Ty že neumíš být vtipná a zároveň kritická? Ehm... tak to asi nevím, co znamená být vtipný a kritický... :) A buď si jistá, že žádné tvé články nejsou nudné :)
Hm... LM.C jsem si poslechla poprvý, abych pravdu řekla, jelikož rap je jedna z dvou věcí, které nemusím...
Nicméně... hudba se mi moc líbila :) tak jsem si tu poskakovala do rytmu...
heh... ale zdá se, že ani japrap mě prostě nějak nevezme... (i když se poslouchá tisíckrát líp, než když si pustím něco "émerického") Ale ta část od 2:08 se mi líbila :) A je fakt, že Maya má takový "svůj" hlas, ale je to jenom dobře :) a mým uším je na poslech příjemný :)

2 °Kira~i° °Kira~i° | Web | 31. května 2013 v 20:54 | Reagovat

Súhlasím s komentom vyššie. Tvoje články/recenzie sú VŽDY vtipné i kritické zároveň, čo vylučuje mýlnu predstavu, že sú "nudné". x)
Každopádne, nikdy som LM.C nepočúvala, ale hovorím si: "Ale no tak, je to niečo, čo donútilo Daiko nepustiť si DEG, tak to musí stáť za to!"
A stojí. Páči sa mi! Ale čo ma udivuje najviac - mám radšej tie japrap pasáže O.o A páči sa mi Mayova práca s mikrákom *perverted-smile*

Rock, Rockku de Eru-em-si! \m/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama