己龍 - 愛怨忌焔 Kiryu - Aien Kien

31. května 2013 v 17:49 | Daiko |  Hudba
Upozornění ze začátku:
1. Netuším, co ten název znamená, nedovedla bych to přečíst a rozhodně ne napsat. Ale prostě se mi líbí, jak to vypadá. A navíc je drsňácký mít články s japonským názvem.
2. Zase o hudbě. Nuda.
3. Kyo doporučuje tento článek. Ano, přesně - takže tady, tady poteče krev!

Pár dní zpátky bylo zveřejněno nové PV od Kiryu. Moji milovaný Kiryu, ti, které jsem obdivovala pro jejich 100% japonskost (tvořím nová slova, no a), pro typický zvuk... kde jsou?
Neříkám, že je to vyloženě špatné. Ba naopak - pánové nám trošku přitvrdili, ale za cenu toho, že byla hudba okleštěna o tradiční japonské nástroje (a neptejte se, co to je, protože já si pamatuju jenom shamisen). Zní to jako Shuuka ensen, vypadá to jako Shuuka Ensen, jen je tam méně světla, méně poetičnosti a více krve. Taky méně jedněch blonďatých vlásků (*uražený pohled směr Hiyori: to si ještě vyřídíme*), to je zas vyváženo Takemasovým oděním, které, ač vypadá jako SM porna, mu neskutečně sluší a celkově, paneboženanebiGacktenabotoxuaAtchanevpekle, miluju jeho stehna!
Taky Mahirovi to sluší a opět se potvrzuje mnou vyřčené, totiž to, že j-rocker v krvi = absolutely most sexy j-rocker. Mitsukiho a Junjiho jsem nějak nepostřehla, sorry guys.
Zkrátka - pokud jste fans Kiryu, pusťte si to, poplačte nad starým zněním a běžte se pomodlit k oltáříčku, aby pánové zase oblékli kimona.
Pokud nejste fans Kiryu a jste sadističtí psychopati, pak si tento klip pusťte a zaručeně se do nich zamilujete, protože toto PV se snad snaží dohnat Obscure (*povzdech: na to vám, pánové, chybí jeden Kyo a tak hektolitr geniality*) a řežou se tam hlavy. Vlastně jedna hlava.
Pokud nejste fans Kiryu a jste více-méně normální, pak vás odkážu na starší kousky, jako je Mugen Houyou, Ameyo ni Waraeba nebo třeba Meikyo Shisui a až si je zamilujete a budete si jisti, že vás neodradí ani pohled na nenamalovaného Mahira, pak si teprve pusťte a poslechněte toto.
A nebo zariskujte. Jediné, co za to dáte, je vaše psychika.
No neber to :3
P.S. *psáno z donucení jednoho Koichiho - neptejte se, tohle je long story*: Taky je dost možné, že tak za dva, za tři dny se do songu a do klipu zamiluju, stejně tak, jako tomu je u Messiah. No vážně - prvotní rozpačitost vystřídala posedlost, takže mi ve sluchátkách nehraje nic jiného a na PV koukám tak 3× před spaním.
"Oshiete kure MESAIA kimi no juu no gekitetsu ga naku "watashi wa sono kimi wa tante" to warette~"
 


Komentáře

1 Takashima Ia Takashima Ia | Web | 31. května 2013 v 18:36 | Reagovat

od Kiryu som doteraz ešte nič nepočula... ale toto sa mi veľmo ľúbi :3 veľmi :3

2 Bara-chan Bara-chan | Web | 1. června 2013 v 12:10 | Reagovat

Ohoo, zní to parádně a i to PV je skvělé :)
Hmhm... a kluci vypadají všichni úžasně... sakryš, měla bych se konečně naučit jejich jména :D Furt rozeznám jenom Takemasu, a to ještě díky tomu šátku... (i když s Gaze jsem to kdysi měla taky tak :D)
A nemůžu si pomoct, ale když jsem viděla tu panenku, vzpomněla jsem si na dorama Nobuta wo Produce...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama