Crazy★shampoo - kapela, která stojí za zmínku

30. května 2013 v 19:02 | Daiko |  Hudba
Dřív jsem byla dost vybíravá, co se hudby týká. Sázela jsem jen na kapely prověřené léty, mladé hudebníky ignorovala a ani jim nedala šanci. Později jsem se začala měnit - zjistila jsem, že i nové skupiny mají mnohdy co nabídnout a často je mi jejich hudební projev bližší, než u kapel, které zažily pravěk.
Jen pro upřesnění - za nové považuji kapely vzniknuvší po roce 2005 a všchno, co vzniklo po 2000 je pro mě sladký post-visual kei a z principu mě sere mám ho ráda.
Nedávno, oddávajíc se svým povinnostem admina na j-rock stránce, jsem stahovala fotky kapely Crazy★shampoo a jelikož jsem neměla co lepšího na práci, řekla jsem si - nic za to nedáš, Daikino, maximálně ohluchneš nebo omdlíš, pusť si je.
Kopla jsem do sebe imaginárního panáka, na zem uložila polštář - abych padala do měkkého, klikla na random song... a následoval facedesk. Byla jsem šokovaná.
Však velice příjemně šokovaná.
Tihle chlapci toho zatím nenahráli mnoho, však povětšinou je to hudba kvalitní, poslouchatelná, až líbivá. Alespoň mi se líbí hodně, poslouchám je teď skoro pořád a prozvěvuju si snadno zapamatovatelné pasáže ("Konomamaaa~ asu wo *aezhtzjtnz*~")
Yoshiatsu, vokalista, má příjemný hlas, jeho growling není jen bručení impotentního medvěda a čistý vokál je dokonce víc, než příjemný. Hudba je to dynamická a hlavně atmosferická, což mi u nových skupin hodně chybí.
Ano, prostě mě serou kapely, které se hodí leda tak na sountrack do nějakýho anime.
Opět je to trošku tvrdší rock (* -.- "Gackte vysmahni..."*), když přečkáte nějakou minutu-dvě, následuje výše zmiňovaná část "Konomama~" a je prostě epická.
Yoshiatsu, marry me!
Sion, marry me!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama