30 days JRock Challenge - Day 3: The most overrated J-Rock group

20. května 2013 v 20:51 | Aruru-chan, Daiko-chan feat. všichni j-rockeři, na které si vzpomenete |  30 days j-rock challenge
Opět tou animací není nic naznačováno.
Vůbec... nic.

Daiko's turn:
Daikina se zlým šklebem ostří drápky, brousí tesáčky a tasí katanu, jednak aby si mohla řádně vyhrát na obětech, druhak, aby se ubránila případnému útoku všech, co hodlá v příštích odstavcích urazit.
Kapela, k níž mám rozporupný vztah, jsou oshare-keisti An Cafe. Přestože se považuji za jejich fanouška, vadí mi, jak spousta lidí uvádí v platnost rovnici J-rock = An Cafe. Jsou prostě příliš profláklí, je jich kolem mě moc a většina jejich fans má IQ houpacího netopýra (podotýkám - většina, protože znám také, co to mají v hlavě v pořádku).
the GazettE. Další banda, kterou mám ráda, ale přesto mi hlavou vrtá otázka - proč? Proč jsou zrovna the GazettE tak oblíbení? S odpovědí "protože mají skvělou hudbu" si nevystačím, jelikož spousta kapel má skvělou hudbu a nedosáhli ani zpoloviny toho, co Gaze. Proč? "Protože jsou hezcí." Nechtějte mě rozesmát, tady se řeší j-rock, tam jsou všichni hezcí. Že by měli prostě štěstí? Asi na to téma jednou napíšu maturitní práci.
A nakonec, duo, které skutečně nemusím, ač si to třeba tak docela nezaslouží - ADAMS. Skřípu zuby, zatínám nehty do stolu... ruku na srdce - byli by tak populární, kdyby jejich image nebyla postavená na homosexualitě?
http://www.jame-world.com/_pic/pic/3362-a.jpg
 


Komentáře

1 Teér-chan Teér-chan | E-mail | Web | 23. května 2013 v 15:22 | Reagovat

Ta animace. Vůbec se nedusím vlastními slinami. :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama