30 days JRock Challenge - Day 2: Your least favourite J-Rock group

19. května 2013 v 21:18 | Aruru-chan, Daiko-chan feat. všichni j-rockeři, na které si vzpomenete |  30 days j-rock challenge
Nemá cenu se ptát, kde na ty animace chodíme.
My to samy nevíme.

Daiko's turn:
Neznám dostatek skupin na to, abych mohla říct, že nějakou nemám ráda. Je jich hodně, co mi nejsou sympatičtí po vzhledu, protože jsou neoriginální, řadoví nebo naopak, snaží se až moc prorazit jen tím, jak vypadají. Pokud jsem někdy slyšela nějaký j-rock, co se mi nelíbil, tak to byl asi tak děsivý zážitek, že jsem ho raději zapomněla.
Takže nevím. Asi nemám nejneoblíbenější skupinu.
Tím obrázkem Zera nic nenaznačuju. Vůbec... nic.

Arzeny's turn:
Též neznám moc skupin na to, abych mohla soudit, ale opravdu mohu říci, že není žádná skupina, kterou bych vyloženě nesnášela. Jasné, některé jsou mi méně sympatické, některé zase více. Pořád jsou to ale lidi, kkteří trvdě pracují, aby se zavděčili svým fanouškům, byť jsem mezi nimi i já nebo ne. Pořád ze se snaží ze sebe vydávat to nejlepší - v albech, singlech, na koncertech,.. pro miliony jiných lidí, než jsem já. Čiže nemůžu říct, že bych žádnou skupina neměla ráda, oceňuji jejich tvrdou snahu a práci a klaním se před nimi i jako no-fan..
That's all.. (Jinak moc nemusím An Cafe, jen tak pro zajímavost..)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama