30 days JRock Challenge Day 1: Your favourite J-Rock group

18. května 2013 v 12:30 | Aruru-chan, Daiko-chan feat. všichni j-rockeři, na které si vzpomenete |  30 days j-rock challenge

Is that so, jdeme do toho zase, tentokráte s tím, že je nám předem jasné, že se na to kolem 15. dne vykašleme.
Ale třeba ne!


Daiko's turn:
Donedávna bych bez zaváhání odpověděla 'X Japan' s nechápavým výrazem, jak se někdo vůbec může ptát na tam samozřejmou věc. Před pár měsíci bych možná chvilku přemýšlela. A dnes jen trochu kajícně, však s hrdostí true fan prohlašuji - Dir en grey *bože, to je tak nečekané O.o!*.
Jsou pro mě nejlepší kapelou, mluvila jsem o nich o pár článků dole, mluvila jsem o nich tolikrát a myslím, že už mě všichni mají plné zuby, ale pokud někdo miluje nějakou kapelu alespoň z poloviny tolik, co já miluju Diru, tak mě chápe. Chápe, jak ráda povídám o tom, jací si myslím, že jsou, jak ráda poučuji o tom, že jejich PV jsou vlastně geniální a pochytit všechny důležité detaily vyžaduje, vidět je několikrát, stejně tak uvědomit si úžasnost jejich songů trvá.
Ano, mami, opravdu ten Lotus poslouchám už po jednadvacáté za sebou a ano, stále mě to baví.
Neříkám vám, že musíte Diru milovat (protože my se s Kira~ikou nechceme dělit), ale rozhodně byste je měli respektovat.
A DIRU NESTÁRNOU, DIRU ZRAJÍ!

Arzeny's turn:
Aruru-chan říká naprosto to stejné co říkala už kdysi - the GazettE. Sice má čas od času úletý typu j-pop, či nedej bože k-pop, ale the GazettE forever v jejím srdci a vždy budou ti nejlepší. Nejen, že to oni byli ti, kdo jí zasvětil do j-rock světa, ale taky to byli ti, kteří jí pořád a neustále pomáhají se stavět realitě čelem. Jsou pro ni něco nedosažitelného, bohové a neustále doufá, že jednou se k nim dostane.
Každý z nich pro ni znamená něco jiného, Aoi je platonická nikdy nezmírající láska. Reita je pes, který je pro ni něco jako kamarád do nepohody. Ruki malej, urážlivej přesto skvělej kamarád s nejdokonalejším hlasem, který je pro její uši něco líbezného. Kai je leader celé téhle skupiny, hlavní mašina a takovej ten přítel alá poradna. A nakonec Uru, to je pan dokonalý, který si toho je vědom a využívá toho.. Každý je pro ni někdo jiný. Jsou vzdálení desítky kilometrů, přesto má pocit, že je má strašně blízko sobě. A tak to napořád bude, protože the GazettE jsou dokonalosti.
 


Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 18. května 2013 v 17:35 | Reagovat

Čtu nadpis, usmívám se... kouknu na animku pod ním a málem umírám...
Nicméně čtu celý článek :) A pokyvuju si hlavou... Dir en Grey mám stále radši (i když se přiznám, když jsem je poprvé někdy před rokem slyšela, řekla jsem, že je nikdy poslouchat nebudu... no, ejhle), přesto pro mě jsou stále #1 the GazettE...
jinak... s tím stárnutím... oni nejenom Dir en Grey... Všichni J-Rockeři jen zrají...

2 Maryuuan-Mo Maryuuan-Mo | Web | 19. května 2013 v 21:35 | Reagovat

Pro mě jsou z j-rocku taky nejlepší The Gazette. I když já vlastně nepohrdnu jakoukoliv asijskou hudbou (poslední dobou se mi začíná líbit i čínština).
Někdy mám pocit, že většina asijských hvězd vůbec nestárne. Jak to vůbec dělají, že jsou tak hezcí a vypadají tak mladě?

3 °Kira~i° °Kira~i° | Web | 21. května 2013 v 19:59 | Reagovat

*Kira~i spoločne s Diru-gentlemanmi posiela pozdrav a láskyplné objatie z pohodlíčka nášho domčeku~ ♥*

4 Sa†suki...☆ Sa†suki...☆ | Web | 25. května 2013 v 19:55 | Reagovat

Diru sou geniální ^^ o genialitě the Gazette stále pochybuju, ale nejlepší kapely sou stejně ty o kterých moc lidí neví nebo o ně nejeví velký zájem(třeba LuLu :3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama