Jak z překladu Gokusenu sešlo..

14. dubna 2013 v 23:55 | Aruru-chan, Daiko-sama, Kamenaši Kazuja a spol. |  Deníček

Deaars-chan...
I my dvě se čas od času odlepíme od notebooku na tak dlouho, abychom došly jedna ke druhé (samozřejmě, s miláčkem pečlivě sbaleným s sebou). A jelikož nám přišlo, že jsme se už dlouho neviděly, dohodly jsme, že strávíme noc u Aruru-chan.
Čiže, Daiko se naprosto nepokrytě vysrala na prezentaci do školy, sbalila si své nejmilovanější, Yuujira a Yuujira, a vydala se k Arzence.

*Daiko příjde do pokoje Arzeny a spatří nápis KAT-TUN se jmény členů na stěně *
D: Eda? To je vážně japonský jméno - -"
A: To je Ueda, ty krávo..

Měly jsme jasný cíl - založíme překladatelský team Onigiri fansub a našim prvním počinem, bude přeložení devátého dílu Gokusenu 2!
"Hele, ukaž mi ty videa, o kterých jsi mi říkala.."
Takovou větu jsme nikdy neměly pronést. Arzenka si sice poctivě nachystala na plochu složku s titulkama, poctivě je otevřela... a pak zase všechno zavřela a šlo se koukat.

*Dai a Arz koukají na Mejibray live*
A: To tam mají psa?..
D: Ne, to je Tsuzuku...

"Dobře, už bychom se do toho ale měly pustit teda!"
Zase nic.. Smířily jsme se s tím, že k překladu se za noc asi opravdu nedostaneme.
"Hele, musím ti něco ukázat! Jen počkej, musím to najít.."
A už to jelo. Noc ve znamení KAT-TUN!

*Daiko rozeznává členy KAT-TUN a Arz dá pauzu ve chvíli, kdy má Kamenashi zvednutou pravou ruku*
A: A to je kterej?
D: To je Hitler.
A: Cosplay možná..

Více či méně zrychleně jsme shlédly všechna live, co Arzenka vlastní, prodiskutovaly, jaké profesionální pohyby pánví pánové z KAT-TUN předvádějí, jak je Jin nasraný, když mu mikrofon prská páru (kdo neviděl, nepochopí...), či jak profesionálně pan Kamenashi nakopává koně. Vlastně, za celou tu noc padlo slovo "profesionálně" tolikrát, že jsme snad pomalu zapomněly, co znamená.
Ještě několik málo okamžiků předtím vznikla mezi námi drobná rozepře, co je lepší: Tsuzukeho prdelka vs. Rukiho zadeček? Hlasujte v anketě, dears-chan a určete svého krále j-rockových pozadí!
Ale zpět chronologicky... ačkoli ona ta noc chronologii docela postrádá, protože než jsme se nadály, byla jedna hodina a my stále číhaly za monitory, hltajíc (nadšeně a méně nadšeně) j-popery (a taky paprikové brambůrky).

*Daiko je opět mimo a plete si KAT-TUŇáky*
A: To je Ueda, ty Ba~ka...
D: Nishi.
A: Baka.
D:.Nishi.
A: Jin.

Je docela smutné, jak rychle se nám začala klížit očka. Snad to bylo zapříčiněno těmi třemi balíčky chipsů, vonící botou, co byla vlastně buchta, ale velice brzy jsme se uložily do postele (Daiko spíš složila, protože si pár dní zpět umanula, že chodit po schodech je moc mainstream a tak to vzala vzduchem, šipku přímo na beton) a začaly trochu znaveně žvatlat o takových těch klasických, j-rock-fanských věcech.
Však víte.


Ráno se Arzenka vzbudila, Daikinka už prý půl hodiny vzhůru. Tak jsme si šly dát snídani, daly si dobré ráno s maminou, vehementně umývající okna (ano, i Aruru má něco jako rodič oO). Miluju kakao :3.. A taky jsme měly tu dobrou botu s povidlama.

*ráno probíhá přezkoušení členů KAT-TUN*
D: Yo! Tohle je.. N... NAKAMURA!
A: Nevím, jak ty, ale já znám jenom Okamuru...

Daikince se nakonec zadařilo je vyjmenovat všechny a v rámci možností správně (Nakamuru ti neodpustím, lásko..!) a po už dřívější domluvě, jsme si ještě přetáhly nějaké ty doramy a filmíky z mého miláčka na Daikinčiného Yuujira a zase zpět, abychom neustále měly co sledovat. Arzenka s nadšením zjistila, že je ještě i finální film jedné doramy, kterou si na doporučení Dai-chan pustila a naprosto sobecky se zamilovala, takže následovala chvíle pištění, ječení a hýkání "JAKTOŽE JSEM TO KURVA DO TEĎ NEVĚDĚLA?!" a tak podobně.. (jen tak by the way, dokoukána byla předevčírem.. tehee)
Však to znáte..
A v souvislosti s jedním filmem, jsme se nakonec, jakožto vášnivé yaoistky dostaly k sérii Takumi-kun. MIlujeme tu sérii. ONI TY SCÉNY FAKT NATÁČELI!.. Arienai!! :'))
Následovala asi půlhodina fangirlistického pištění, hýkání, ucpávání si nosu a zase hýkání, když nastala ta osudová chvíle, kdy Daikinka musela zamávat šátečkem a odkráčet do své domoviny. CHci říct.. Bytoviny.. No.. ono je to vlastně jedno, prostě domů, za svýma.
Na závěr, kdy Daikinka stála na chodbě baráku ještě proběhlo finální zkoušení a tentokrát má Dai-chan jedničku s hvězdičkou. Omedetou, dear-chan! xD

Všem děkujeme za pozornost, užily jsme si to a prostě jsme to sem MUSELY napsat xD..
Oyasuminasai, drahoušci :3


(ještě dodatek - fotka Kamenashiho je focená mobilem, protože existují samé DEBILNÍ přehrávače :X)
 


Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 16. dubna 2013 v 22:06 | Reagovat

Daikince gratuluju :) Já jak mívám paměť na jména, Kattuňáci prostě musí mít něco extra...
D: Yo! Tohle je.. N... NAKAMURA!
A: Nevím, jak ty, ale já znám jenom Okamuru... - Gackte, tohle ale zabilo :D
Je super, že jste se tak zabavili :) Onigiri fansub team si dá trošku zpoždění... prostě J-Rockeři a J-Popeři mají přednost :D :)
TAKUMI! Tuhle sérii nejde nemilovat... začíná se mi spouštět červená, jenom si na to vzpomenu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama