Power of Twitter (and j-rock fans)

10. března 2013 v 13:21 | Daiko feat. twitter |  Zaujalo nás
Strange. Nemám jiné slovo, které by lépe vystihovalo, co se kolem mne (resp. přede mnou) v uplunulých dvou hodinách odehrálo.
Sílá sociálních sítí je až děsivá a může se změnit ve zbraň hromadného ničení, dáte-li J-rock fangirl do rukou mobil s přístupem k internetu. Něco takového se v nejednom případě stalo dnes v Saitama Super Areně, na final MELT show, oslavě 11. založení The GazettE.
Čistě náhodou se mi do tlap dostala slečna, která byla (či spíše stále je) na tomhle koncertě, nu, a tahle slečna, byla tak laskava a všechny své followery co minutu informuje, co se právě událo na stage. Takže jsme se stihli dozvědět, že Aoi dal jemný polibek Rukimu na tvář, Uru Aoiovi pošeptal do ouška cosi, co pana Jsem Sugizo Aoie donutilo se usmát, taky jsme se doslechli, že má Aoi tetování a růžové EPSčko, Aoi i Uruha hráli na kytaru otočení ke Kaiovi a kdesi cosi. A to všechno ví fandom v okamžicích, kdy pánové ještě neslezli z podia.
Všechny j-rock weby a stránky jsou plné toho, že 23.6. vyjde DVD právě ze MELT, v srpnu vydají nový singl FADELESS a v řijnu potom nové album BEAUTIFUL DEFORMITY. Následuje taky tour, jejíž plán jsem taky měla tu čest vidět a ne, k nám se skutečně nepodívají. Ani do Evropy ne.
Na jednu stranu se tomu směju, na druhou stranu jsem ve víru všeho tohohle šílenství a netrpělivě čekuju twitter, jestli se náhodou neobjeví nová informace. Teď jsme se například mohli dozvědět, že Uruha se napil a vodu tak stylařsky vyplivnul, jak to mají j-rockeři ve zvyku.
Není to ani tak o fanatické oddanosti skupině, jako spíš o pocitu, že přestože jsme X kilometrů daleko, víte, co právě dělají, víte, že existují a jejich koncerty jsou skutečné, jakože... wow, oni jsou na nich reální lidé!
(Což mi připomíná konverz s Arzenkou, že bychom rády potkaly člověka, co byl na The Last Live... Tak trochu žijící artefakt.)
http://i897.photobucket.com/albums/ac180/musicJAPANplus/the-GazettE2013psd.jpg
 


Komentáře

1 Sa†suki...☆ Sa†suki...☆ | Web | 11. března 2013 v 10:53 | Reagovat

já sem za tyhle fanatičky ráda xDD jak jinak se to dozvědět než s twitteru od někoho kdo tam opravdu je? :D Ale závisti nad tím že na moje platonické lásky šahá někdo jiný se zbavit nemožu xD

2 Bara-chan Bara-chan | Web | 13. března 2013 v 13:30 | Reagovat

Slečna měla kliku, že tam mohla být... *už zase závidí* ale je fajn, že takhle zprostředkovává informace a člověk tak může vědět, co naši milí právě dělají :)
Na singl i album se moc těším a kluky (spíš chlapáky) fakt obdivuju... takhle ze seby sypat song za songem...
A na Aoiovo tetování jsem dost zvědavá :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama