Nejepičtější piercingy J-rock světa

28. března 2013 v 22:15 | Daiko |  Zamyšlení
Co jsem slíbila, to hodlám taky dodržet. Nad sháněním vhodných adeptů pro tento článek jsem strávila mnoho času, což se nakonec ani tak neprojeví, protože jsem se asi 358x odklonila od tématu a v konečném důsledku (což je slovní obrat, co poslední dobou používám až příliš často -.-) mi v notebooku zase přibyla hromada obrázků. Měla bych se tím živit.
Právě teď mám v Yuujirovi - což je můj notebook, dears-chan - cca. 5 800 fotek j-rockerů a to mi některé ještě utíkají. Jsem o tom přesvědčená, neboť co si pamatuju, měla jsem přes 800 fotek Sugiza a teď jich mám záhadně sotva 600. Kdo mi je chodí mazat, přiznejte se a budete si moci vybrat, jakým způsobem vás zabiju, protože... DONT TOUCH MY J-ROCK.
Víte, čemu se říká interpretace sebe sama skrze vzhled? Dle Azukiho z A'letzy zřejmě propíchání držky tak moc, že se nebudete moci ani najíst a interiér letadla si prohlídnete leda tak na letácích. Taky nechápu, že se nepřeváží dopředu, vzhledem k tomu, kolik všechny ty kroužky a bodce musí vážit.
Hádejte, dears, který je Azuki? Hard, vím...

Dále pak Setsu ze Zeak. Ten má alespoň naději, že když teď začne, do Vánoc to stihne vyndat a třeba stihne i zasněženou Vídeň.

Tahle bytůstka níže se nejmenuje zrovna nejštastněji - Fuga, ze skupiny Awake. Tenhle Fuga má tak krásný pohled, že bych se s ní klidně i podělila o jednu postýlku. Každopádně, body má za ten dvojitě propíchlý nos, to jsem ještě neviděla a originality já si cením.

Teď někdo známější - Hitsugi z Nightmare. S Hitsugim mám úžasnou animaci, kterou si ale nechám do budoucna, až na ni přijde čas, protože se bojím, že by mohla zničit svět. Ale Hitsugi je úža.

Trochu žárlím, že všichni můžou nosit ty velké kuličky v obočí a já tam musím mít takovou drobnou tyčinku. Je to zrada - pierc vyrůstá a to jsem si myslela, jak moje tělo ten kov bere v pohodě. Tohle níže je Koyuki, basák RedruM.

Poslední dobou docela na popularitě získávající Kuina z Royz. Málokdo má zájem o jejich hudbu, všichni jedou po Kuinovi a já bych lhala, kdybych řekla, že nevím proč. Vím. Jen se na něj podívejte...
Prostě miluju ty tři piercy v jazyku

You, dříve známý jako Yoh (nebo to je naopak..?) ze skupiny Dopes. Jakou pozici tam zastává, co nevím a je vlastně zbytečné to vědět, protože tohle je jedna ze skupin, která nebude populární ani za padesát let, takže to není třeba řešit.

Určitě musím zmínit moje milované Meťátko, které si nedávno nechalo píchnout septum, které mu velice sluší. Dřív mi tenhle pierc vadil, poslední dobou ho docela beru a uznávám, že na někom vypadá fakt dobře.
Ach bože, miluju tuhle fotku.. prostě miluju... díky, Gackte, za vynález tumblru

A na koho nesmím zapomenout, tak na Kya z Dir en grey. Ten, přestože již piercingy nenosí, jich dříve měl taky požehnaně a vzpomínám si, když jsem prve viděla fotky z Aint afraid of die a Obscure, jak jsem se zděsila. Momentálně jsem ve fázi, kdy jsem toho viděla tolik, že mě něco takového prostě nemůže vyvést z míry.
Maximálně se uslintám k smrti. Protože Kyoo~ *-*

credits: fuckyeahjrockertattoo.tumblr.com
tumblr.com
twitter.com
etc.

 


Komentáře

1 Sa†suki...☆ Sa†suki...☆ | Web | 29. března 2013 v 17:27 | Reagovat

ty jejich ozdůbky nejde neobdivovat :3

2 Kira~i Kira~i | E-mail | 29. března 2013 v 20:42 | Reagovat

Krása~ *-*
Tak nejak ľutujem seba samú, že na pierc niekde na tvári nemám gule. Za to ucho... :3
A ten You vyzerá celkom pekne.^^

3 Bara-chan Bara-chan | Web | 30. března 2013 v 16:57 | Reagovat

Vypadá to drsně... i když si na nějaké množství piercingů nepotrpím, našla jsem jich dost, které se mi líbí... A kluky obdivuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama