Mejibray - Die kusse

6. března 2013 v 16:51 | Daiko |  Hudba
Ve třech verzích vydaný singl Die kusse, který vyšel 6.2. je jedním z mých nejoblíbenějších počinů od Mejibray. Mám-li být upřímná (a že obvykle jsem, jako když v přítomnosti Gackta dojde řeč na botox), prozradím, že Mejibray zas tak naposlouchané nemám. "Ujíždím" na nich hlavně poslední dobou, ale přesto musím Die kusse zmínit, protože prve se mi tento song ani trochu nelíbil.
Trochu divná logika, já vím.
Jednak mne silně iritoval Metův vzhled, který se k vydání nového mini alba Messiah trochu zlepšil. Tzn. z "doprdele, co to děláš, Meťátko?!" se stalo "děláš si ze mě Toshiho, Meťátko?" I to je úspěch.
Snad.
Když už jsme u těch vzhledů, MiA mi připadá furt stejný, ale to bude hlavně tím, že pokaždé, když je na něj záběr, zabrousím pohledem k jeho nožkám a výš se nedostanu.
Tsuzuke a Koichi si jednoznačně polepšili. U Tsuzukeho nenastala zas taková změna, pořád vypadá jako mix Rukiho a Uruhy se (skoro) Kyovým hlasem, jen mu trochu vybělili a natáhli příčesek.
Koichi se zbavil patky, jdou mu vidět obě oči (Koichi má oči? tyyyy vogane! *jak by řekla jedna nejmenovaná Dorian*) a celkově, vypadá prostě tak, že by ho nejden ojel.
Ale to jsme jinde.
Chtěla jsem mluvit o Die kusse!
Raději si to prostě pusťte, je to dobré. Procvičíme si něminu, Tsuzukeho screaming nám protáhne ušní bubínky, Miovy nožky protáhnou nosy, jak se z nich bude nepřetržitě valit krev a Metův look nám protáhne oči, especially slzní kanálky.
Od tohohle songu budete odcházet tak protažení, že se k němu prostě budete muset vrátit a poslechnout si ho znova a znova... dokud nechytíte ten funny japonský přízvuk pro němčinu.
Protože ein zwei drei vier, to je to nejvizuálnější počítání, co na světě je. (-Durcenwe)


Bonusem epický Koichi, kterého budu vydýchavat asi ještě dlouho.
http://mejibray.com/pc/95/img/prof/prof_koichi_o.png
Daiko (od nynějška asi paní Koichiová)
 


Komentáře

1 Sa†suki...☆ Sa†suki...☆ | Web | 9. března 2013 v 10:53 | Reagovat

jak říkáš ze začátku se mi taky vůbec nelíbila...i teď jí pořád nemožu přijít na chuť, ale snad se to zlepší xD

2 Sa†suki...☆ Sa†suki...☆ | Web | 15. března 2013 v 16:52 | Reagovat

přehodnotila jsem svůj názor....teď to nemožu vyhnat z hlavy ani vypnout -_-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama