Hayashi-san (ten mladší a méně kolabující)

8. března 2013 v 15:36 | Daiko |  Kresby, malby
Miluju, když jsem nemocná. Protože díky tomu se můžu celý den válet v pelechu, napájet se čajem, poslouchat j-rock, sledovat anime nebo livka a hm, když se mi chce, tak i kreslit nebo psát.
Proto jsem nemocná kdykoli se to dá.

Naposledy jsem já chudáček takhle ochořela před cca. 14ti dny a za ty čtyři dny mého téměř umření jsem nakreslila hned 3 pány j-rockery. Jeden z nich, Meto je publikovaný níže, Ryoga (Born) je pro změnu nepublikovatelný vůbec, no, a ten třetí, úžasný, nádherný, sexy, dokonalý, božský, fanservicesámosoběový pan Yasunori Hayashi je tady.

Co bych to byla za egoistu, kdybych se nepochválila, takže *pašák Daikinka; dává sama sobě pocky*. Líbí se mi, líbí se mi jak živý Yasu, tak tahle jeho kresba. Už když jsem kreslila oko, věděla jsem, že to bude jedna z nejlepších věcí, co ruce mé prozatím stvořily a hm, sekla jsem se jen trochu. Pár věcmi jsem to doprčila, ale nic není dokonalé, protože kdyby bylo, všichni byste mi hrozně záviděli a neměli mě rádi a to Gackt nechce.
Pár mých postřehů:
-odrosty jsou ZLO
- NENÁVIDÍM uši, ano, dokonce i Vaše uši, pane Hayashi
- nebaví mě kreslit oči skryté pod vlasy a jde to vidět, tehee
- mám ráda Yasuovy rty, jsou takové.. normální
Daiko (od nynějška zřejmě paní Koichiová Hayashi)
 


Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 9. března 2013 v 20:57 | Reagovat

Úžasná kresba... ten pohled... ani nevím, co říct...
A nebudu opakovat, že nechápu, jak jde takhle kreslit, protože to fakt nikdy nepochopím...

2 Ryuu L  ^^ Ryuu L ^^ | Web | 12. března 2013 v 18:28 | Reagovat

wuaaah *3*
no.. ehem :D najprv ti chcem strašne moc poďakovať za komentár k mojej tvorbe! ^^)/ a ďalej... O_O.. zbláznila si sa?! O_O veď aj ty kreslíš krásne! ^^ každopádne.. všetky obrázky, ktoré človek nakreslí s radosťou a so srdcom sú krásne :3 ak sa páči tebe a máš ten obrázok rada, všetky obrázky sú krásne *0* a ešte raz ďakujem! ^^)/ a to ucho i oko sú dobré TT.TT trdlo TT.TT :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama