Sex, sushi a j-rock (fikce): Kapitola třetí

2. února 2013 v 15:06 | D&A |  Sex, sushi a j-rock
Tentokráte Gackt radši neříká nic, neboť ví, že by dostal smyčcem po hlavě nebo Manovou nohou do koulí. A to je bolestivé. My jsme proto stále rebelky a zveřejňujeme další kapitolu naší fikce, doufajíc, že se vám bude líbit, protože se tam - opět - nebude absolutně nic dít, krom toho, že všichni stále stojí v té blbé chodbě, pár z nás si naryje držku a.. no, radši nic.
Užijte si, dears"hide...?"Daikince byly navráceny oči, které nyní upírala na růžovovlasého japonce. On... ON tu stál před ní, krásně se usmíval přesně tím způsobem, který jí přišel tak neuvěřitelně sexy a tvářil se tak živě! Ale Daiko se bála pohnout - co když udělá nějaký pohyb a on se jí rozplyne...? Její modla, její láska!
Mezitím se Sugizo úspěšně a "velice nenápadně" schoval za Yoshikiho, který zkušeným pohledem zkoumal mladého j-rockera. Napadlo ho, jestli to není jeden z těch, s nímž jeho společnost podepsala smlouvu, když si uvědomil, že zkrátka nemá šanci to vykoumat, jen si povzdechl a raději začal přemýšlet, jak nejlépe zpeněžit to, že je hide mezi živými. Částečně...
"A na mě si nikdo nevzpomene,"zahuhlal Gackt hořce, čímž na sebe upozornil a všichni si snad poprvé od velkého příchodu uvědomili, že je tam taky.
"Gackte,"pohlédl Sugizo vážně na osloveného a nejistě kmitnul očima po téměř slintajícím Uruhovi, v duchu se křižujíc do X, "vysvětli, oč tu jde."
Gackt se zatvářil samolibě, že je středem pozornosti a ani se nepozastavil nad Sugiharovým příkazovým tónem. Daiko se nemohla rozhodnout, na koho koukat dřív - jestli na Sugiza, který zaujal pozici vůdce smečky nebo na živého-mrtvého.
"Už jsem to říkal,"odvětil konverzačním, lehce otráveným tónem Gackt a mávnul rukou. Až nyní si každý uráčil všimnout Many-sama, který se baletním krokem přiblížil neohroženě k hidemu. Ten jen překvapeně nadzvednul obočí a zvědavě na Manu-sama koukal. Mana-sama měl svůj neutrální výraz, pak ukázal prstem na Gackta, posléze na hideho a naznačil, že v rukou drž paličky, hrajíc na bicí. O patro výš se ozval hlas: "Mana se ptá, proč Gackt nemohl oživit Kamiho? Gackte, proč jsi neoživil Kamiho?"
Tázaný jen pokrčil rameny s výrazem "kdo ví". Stejně tak dobře to mohl být výraz "chtěl jsem nasrat Manu."

Arzeny otráveně vstala a, chytla Uruhu za zápěstí a odtáhla ho do pokoje. Uruha na ní hodil ublížený pohled.
"Už ti není špatně?" ujistila se Arz, sedla na zem a jelikož jej držela za zápěstí velmi nešetrně s ním smýkla, takže hlasitě ducl na zadek.
"Ne, ale jestli budeš praktikovat tyhle věci, tak brzo bude.." pronesl uraženě a ještě uraženěji se k ní otočil zády. Chvíli trochu nechápavě civěla na záda kytaristy, pak ale se slovy: "jak myslíš," vstala. Pokrčila rameny a udělala krok kupředu, v tu chvíli se jí ale do cesty přimotal neidentifikovatelný něco. Ozvalo se jen tiché a "lehce" zhulené: "Jééé.."
Zamotalo pod nohy, takže hodila prvotřídní tlamu, přičemž sebou smetla i Köziho, který se nějak octl dole a od kterého taky dostala během letu přes hubu. Takže tam nakonec všichni tři leželi v jedné velké hromadě neštěstí.
"Moje pata.." zahuhlala Arz, načež se z pod ní ozvalo tiché: "A co teprve já.." Arzeny se rychle zvedla. "Pataaaa! Promiň Patoooo! Já nechtěla!" omlouvala se starému mládenci, který se na ní díval -nečekaně- s úsměvem. Zhuleným úsměvem.
"Mír.." pronesl a zvedl se, přičemž se i zamotal a s hlasitým ducnutím, žuchl na zadek. Arzeny se na něj zaraženě podívala, nechápavě zatřepala hlavou a podívala se na Köziho, vedle ní sedícího, který se právě natahoval, že jí dá něčím po hlavě.
"NE! Netrestej mě prosím!" zavřískala Arz a schoulila se do klubíčka na zemi. Nakonec ale rozhodnutě vstal a odkráčel.
Arz si sedla do tureckého sedu, nakrčila nos a nadechla se, že chce říct něco urputně dlouhého. "Okey.." pronesla nakonec a znovu pokrčila rameny.

"Můžete přestat dělat toshioviny a věnovat se tomu podstatnému?!"zaječela Daiko směrem k Arzeny, Uruhovi, Patovi a Közimu. Odpovědí na její řečnickou otázku jí byl smyčec, jímž rázně a nešetrně dostala přes hedku. S prskáním se otočila na Sugiza, který měl opět na nose posazené obří brýle, které mu nezapomněla s pocitem zadostiučení poprskat.
"Uklidni se,"pronesl výhružně Sugizo a vytáhl další smyčec. Byl to tak mrazivý hlas, že při jeho teplotě musely přestávat kmitat atomy a v místnosti se také znatelně ochladilo.
"Tak...hide,"obrátil se Sugizo na nově příchozího ducha, který vypadal znuděně a otráveně...oběšeně, "jak...ses měl?"
Daiko souhlasně zamručela, jakože bod pro Sugiza, jelikož tahle otázka je zcela jistě na místě. Doufala, že její zamručení je natolik ironické, aby to poznal i Sugi. Nepoznal. Nevadí, příště.
hide chvilku hleděl na Sugiharu s profesionálním poker facem, pak krátce pohlédl na Gackta, který pokrčil rameny v gestu, které mohlo znamenat "kdo ví", ale stejně tak dobře "chtěl bych nasrat Manu." Růžovovlasý lead kytarista X se podrbal na břiše a prohodil směrem k Sugizovi: "Jsem mrtvej. Oběsil jsem se ručníkem o kliku od koupelny a moje místo ve skupině zaujal ekologickej egoista v podvazkách. Co ty?"
Daikinka souhlasně zamručela, tentorkáte zcela upřímně a bez ironie, doufajíc, že si tím hiedeho nakloní. On ji ignoroval okázale, až to vypadalo, že skutečně neví, že tam není a to, že si myslí, že tam není, jenom nepředstírá.
"Přestal jsem nosit podvazky,"pokrčil Sugizo rameny.
"Věčná škoda,"zamumlala Daiko jednohlas s Yoshikim, na nějž se upřely tázavé pohledy všech v místnosti.
Yoshiki se zarazil, nevinně se podrbal ve vlasech a zářivě se usmál stylem nevím-o-čem-mluvíte. K jeho smůle, Dai to věděla moc dobře, Yoshiki si proto vysloužil velice škaredý pohled.
"Říkal jste něco mistře Hayashi?"pronesla a jedovatost z jejího hlasu přímo odkapávala. Když Yoshi nevinně pokrčil rameny, vytáhla Daiko ze své - vždy u ní přítomné - tašky kladivo středních rozměrů, zato viditelně opečovávané. Pak si s ním nenuceně začala pohrávat v ruce a pohledem přitom provrtávala Yoshikiho.
"Chlapi, narazili jste teda na pořádný sadistky,"ozval se hide pobaveně, zjevně se cítíc v suchu, když je mrtvý a nemá hmotné tělo. Daiko po něm švihla vyšinutým pohledem a zřetelně pronesla: "Mám knihy o satanismu a vyvolávání duchů. Sadu kladiv, vrhacích nožů a seker. Chceš nekrosadismus, pinku supajda?"

Arzeny se s otráveným výrazem doplazila k Daiko a očkem hodila po růžovovlasém.
"Hey hide. Jak se vlastně pořád máš?" zeptala se, netušíc, že právě na jednu takovou otázku odpověděl. Celá banda jí poctila řádným vražedným pohledem, načež Arz jen pokrčila rameny a s vyšinutým úsměvem pronesla jakoby nic: " No co je?"
Rozhlédla se po ostatních, všimla si, jak Uruha lelkuje za Sugizem a sbírá odvahu na to, aby se ho na něco zeptal. Cokoli.. Jen zakývala hlavou a potutleně se usmála. "Jak malý děcko.." pronesla a nakráčela si za ním.
"Lásko, nechej ho, on až bude chtít, si tě možná všimne," mrkla na kytaristu, který po ní šlehl tak plamenný pohled, že Arz odskočila a prskala, že to "moc moc pálí".
Nakonec Uruha přestal a spolu s tou-otravnou zakempil opět uprostřed pokoje, hrajíc spolu hru "šli-tři-opice-do-po-rodnice". Arzeny se po čtvrté prohře začala mlátit hlavou do stolu a přitom začala pištět, že je Uru děsná svině a umí to hrát líp jak ona. Přitom NIKDO, v téhle hře, nebyl lepší jak ona.
Közi se naklonil k Daiko a tiše zahuhlal: "To dělá často?"

"Jo,"povzdechla si Dai v odpověď Közimu, kladivo zahodila za sebe (a soudě dle skučení sejmula Kya) a naklonila se k Arzence, mírným hlasem pronášejíc: "Zlato, zase si pleteš pojmy. To, co praktikuješ právě teď ty - to je masochismus. To, co budu praktikovat já na Yoshikim, pokud se, byť jen jednou, pokusí ojet Sugiza pohledem - to bude sadismus."
Sugizo mírně zezelenal, když rengenovým pohledem přejel Yoshikiho, smyčcem si posunul brýle ke kořeni nosu a zamumlal: "Zlatá Visual Kei éra a časy, kdy člověk do poslední chvilky nevěděl, jestli to, s čím leze do postele je žena nebo muž."
"Něco jako kindervajíčko."
"Přesně, Daiko."
"Nejhorší je, že naslibujou figurky z pohádek a místo toho tam daj nějaký zasraný skládačky."
"Nejhorší je, když naslibujou dlouhonohou krasavici s pevným pěkným zadkem a útlým pasem a místo toho na tebe zpod sukně vybafne...no...víš co."
"Smyčec."
Sugizo zezelenal: "Tak trochu."
"To mi připomíná, když jsem jednou-"začal Gackt, Mana-sama ho však přerušil vztyčeným ukazovákem a rázným zamáváním ruky.
"Mana říká, že nikdo nechce slyšet tvoje historky,"ozval se Közi.
"Ale tahle je dobrá!"ohradil se Gackt a olíznul si rty takovým způsobem, že se Daikinka začervenala a Arzenka zezelenala, "Je tam i Mana, jak-" tentokrát byl přerušen daleko rázněji - Mana-sama opět vztyčil ukazováček, druhou rukou ukázal na své boty, pak si velice letmo sáhnul do míst, kde by se teoreticky pod vrstvou spodniček mohl nacházet rozkrok a výhružně a odmítavě zavrtěl hlavou.
"Mana říká, že pokud vytáhneš tuhle historku, tak tě nakope do koulí,"pronesl znalecky Közi. jenž se následně na okamžik zamyslel: ,,A já taky."
"Nechci znít pesimisticky..."ozval se náhle trochu nervózně hide, "ale zdá se, jakoby se tu něco pálilo."
Daiko, stejně jako zbytek osazenstva, se trochu zarazila, než se jí oči rozšířily děsem: "Kde je Kyo?!" Všichni svorně nakoukli do pokoje, ale po zpěváčkovi ani vidu.
"Do prdele..."ujelo Denisce. Byla na to rázně upozorněna smyčcem, který Sugizo svíral o poznání nejistěji a váhavěji.
"Do prdele ne,"opravil ji významně a Yoshikimu se ve tváři mihl podivný výraz, který raději nikdo nechtěl identifikovat.
"Nenechal někdo někde povalovat zápalky nebo zapalovač?"rozhlédla se Daiko po všech přítomných, než se zastavila na rádoby nevinně se tvářícím Patovi.
"Je to možné,"zahuhlal s úsměvem a začal pokukovat po stropě.
Dai i j-rockeři s ní žijící zalapali po dechu, než hide poznamenal (ten jediný po dechu nelapal, takže na to měl čas): "Hej, chybí tu ten jeden mlaďoch. Ten blonďatej."
Yoshiki se zatvářil že asi brzo omdlí na Sugiza, což mu Daiko výmluvným pohledem zakázala a pak se s andělským úsměvem otočila na Arzenku: "Eeh.. víš...no...Mám čistě teoretickou otázku... Věci se mají tak... žeee... Máš Rukiho pojištěného...proti uhoření?"
...to be continued...
 


Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 2. února 2013 v 19:19 | Reagovat

He... :D Nevím, jak Ruki proti uhoření, ale já bych se měla nechat pojistit proti vyhození držky z pantu, jak se tu chlámu... :D
Sugoi kapitola... doufám, že další bude co nejdřív :)

2 Sa†suki...☆ Sa†suki...☆ | Web | 5. února 2013 v 20:53 | Reagovat

tak dokonale umí psát jen málokdo (a to su náročnej čtenář) x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama