Můj život, aneb Arzenin program dne

25. února 2013 v 2:00 | Arzeny |  Deníček
Tady by asi měla být nějaká úvodní řeč. No.. Nebude.. Ganbatte ne! x)

Ach, Gackte náš velký (nevšímejte si toho dvojsmyslu prosím, vím, že máte všichni úchylný hlavičky), prosím, netrestej nás, že na to tak serem. Přinejmenším já.. Já se napravím, slibuju..
Yo, to jsem si říkala i před týdnem, kdy jsem měla nutkání přidat nějakej článek, ale neměla jsem ani tucha, jakej. Proto přidávám teď, prostě nějakej, celkem o ničem.
Vlastně.. Není o ničem, v něčem ten článěk má spočívat, teď už si ale spíš každej najděte v čem, myslím, že to je celkem jednoznačené.
Měla bych povídat o svém nudném životě, že?.. Už je tu tolik slov a ještě jsem ani neřekla, co dělám jako první, když se vzbudím...- zapnu notebook. Povětšinou, když teda zavítám do školy, hned jak z ní příjdu, udělám to samé. Připdám si jak závislák (neřešme fakt, že ono to bude tím, že já JSEM závislák).. Jen momentálně prostě nemám co dělat. Nedávno jsem den co den lítala po doktorech s nohama, momentálně jsem nemocná, kdy mě už potřetí v tomto školním roce skolily záchvaty kašle. Jak veselé..
Nestěžuju si, mám svůj život (v rámci možností) celkem ráda, jen mě občas štve, jak je nechutně stereotypní. Nudné, nudné, nudné. Příjdu domů, zahodím bágl, sednu, nažeru se, do večera koukám nebo dělám něco na ten způsob, večer se jdu osprchovat, v jedenáct jdu spát, ve dvanáct usnu. Každej den, dokola a dokola.. Jedna velká nuda.
Nudím se, proto naprosto nesmyslně neustále čumím na doramu, nějaké filmy, livka nebo prostě jen poslouchám hudbu a spím na stole. Občas si přeložím nějaké písničky, občas nějaké rozhovory. Nedávno jsem se pustila do překladu posledních třech dílů Gokusenu 2, protože mě docela štvalo, že to slečny nedodělaly. Nedávám jim to za zlé, chápu, že nemají čas, proto jsem se do toho pustila. Mám přeloženej jeden díl, ještě dodělám ty další dva a dám to sem i s odkazem na předešlé díly. Dala jsem si s tím docela práci, minulej weekend jsem celej proseděla nad překládáním a debilním časováním (než mi došlo, že to jde i lehčeji), tak doufám, že se to aspoň trochu ocení, fakt to není žádná prdel. (Od té doby jsem si přestala stěžovat na blbé načasování titulků nebo pomalé překlady..) Přemýšlím, jestli se pak pustit do něčeho dalšího nebo to dělat jen příležitostně. Uvidím, pokud se to bude líbit, možná si něco najdu..
Taky toho máme s Daikinkou hodně naplánovaného. Tuto sobotu (2.března), míříme na "První slet Krvavých motýlů", pořádaný Dastynkou a Shillynkou, na který se s Dai-chan moc těšíme. Možná (když budete hodní, nebo budeme hodné my dvě hydry), tak sem dáme nějaké fotky. Možná.. Nepředpokládám, že zrovna nás dvou, ale "nádherné" Prahy snad. O nějaké dva týdny později vyrážíme znovu do Prág, na koncert Orochi, na který se taky moc těšíme. Konečně zas bude v Česku J-ROOOOCK (vzpomněla jsem si na 21. července, kdy jsme zavítaly na náš první j-rockový koncert :33)! Pak taky plánujeme Animefest, během nějž další cestu do Prahy, protentokrát na Plunklock a pak taky na Advík, Natsucon a Akicon. Proto, kdo na některou z těchto akcí pojede, klidně se ohlašte, rády se s vámi uvidíme. Krom Plunklocku a Orochi plánujeme jet i na další potencionální j-rockové koncerty, zde v Česku. Letošek si chceme řádně užít! (Jen s těma financema to bude asi horší. Naše maminy a peněženky nás opravdu budou zbožňovat..)
Zhruba před hodinou jsme s Dai dokoukaly the GazettE live na J-melo, jsme z toho plné zážitků, pocitů a Reita vypadá jak pes a to nám nikdo nevezme. Rukimu to moc sluší, miláček Aoiek vypadá jetě, Uruha je nádherný, Kájusovi se vrátil úsměv a je ňuňavý. A před asi deseti minutama, když šla Dai spát, koncečně slavnostně prohlásila: "Gazerock is not dead!". *Tančí tance deště, jásá, hurray-uje, skáče, vříská, oslavuje* Tak dlouho jsem na to čekala, konečně to přišlo.
Když už jsme u toho přicházení, nedávno mi došlo Aoiovo trsátko z Tour 2010 na krk. Okamžitě jsem si ho zamilovala, je boží With love, Arzén
 


Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 25. února 2013 v 16:46 | Reagovat

Gackte, už jenom ten obrázek, když jsem viděla... (dobrá, nebudu se tu rozpouštět...)
Jo, stereotyp... známe... Ale jak tak čtu, tak se ti to brzo změní :)
Všechny akce si s Daikinkou řádně užijte :) Budu vám držet pěstičky, aby vycházelo i počasí... (a takové ty blbinky, i když věřím, že ani potopa by vám náladu nezkazila :D)
A myslete na ty, co se budou muset v tu dobu potit v lavicích a ždímat ze svých mozečků i to, co tam není... (ale duchem jsou pořád s váma a našim drahým J-Rockerstvem ):) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama