Únor 2013

Pray, seek, die

26. února 2013 v 22:37 | Daiko |  Deníček

Protože psaní deníčku je prý teď prudce in, řekla jsem si, že do toho taky půjdu. Nevede mne k tomu samozřejmě jen touha jít s aktuálními trendy, jako spíš touha něco dělat, abych tak měla výmluvu, proč jsem se nenaučila 'kapitolku' Podnikání do Občanské výchovy.
Což na tom, že před profesorkou by to jako ospravedlnění neobstálo.
No a psát reportáž na téma Škola se mi chce ještě míň.
Můj život, aneb Arzenin program dne

25. února 2013 v 2:00 | Arzeny |  Deníček
Tady by asi měla být nějaká úvodní řeč. No.. Nebude.. Ganbatte ne! x)

Meto of Mejibray

21. února 2013 v 21:58 | Daiko |  Kresby, malby
Je tak smutné, že na to opět zvysoka kašleme.
Vždycky si řekneme "Tak jo, začneme pravidelně psát!" a pak... dopadá to, jak to dopadá. Ale to je výsada nás autorů - my si to prostě můžeme dovolit.

Tak zatím, snad jako příslib, že se to nezlepší, portrét Meta ze skupiny Mejibray. Na Metovi je cosi roztomilého, vzali byste si ho do postýlky a muchali a muchali, zároveň je na něm cosi neuvěřitelně sexy (*jo, to bude to vytékající oko*), že by u muchlání nezůstalo.
Gackt drž Metoděje Meta dál ode mne, pro jeho vlastní dobro.
Vlastně, bude lepší, držet jakéhokoli j-rockera daleko ode mne.
Protože... už jsem se zmiňovala, že chci kreslit akty?
Tehehe.


TheGaze-tumblr 1/?

3. února 2013 v 13:13 | Daiko |  Co se jinam nevešlo

Protože jak všichni dobře víme, na tumblr se dozvíte o j-rockerech nejvíc, trávím tam taky dost času. Věřte, nevěřte, uniknout z jeho vševědoucích spárů není tak snadné, jak by se mohlo zdát, což občas není na škodu. Člověk - nebo taková Daikina - pak čas od času nalezne něco, co ji i pobaví, nad něčím si povzdechne, nad něčím souhlasně přikývne.
A protože dle tumblr people J-rock = The GazettE, není ku podivu, že nejvíce těchle hovadin je právě s Gazette tématikou.
Edit: Jak na to tak koukám, přimíchávají se mi sem i obrázky z facebooku a od Arzeny. Co už.
Zdroje: tumblr.com, facebook.com, pochybné-webové-stránky, Arzenka

Sex, sushi a j-rock (fikce): Kapitola třetí

2. února 2013 v 15:06 | D&A |  Sex, sushi a j-rock
Tentokráte Gackt radši neříká nic, neboť ví, že by dostal smyčcem po hlavě nebo Manovou nohou do koulí. A to je bolestivé. My jsme proto stále rebelky a zveřejňujeme další kapitolu naší fikce, doufajíc, že se vám bude líbit, protože se tam - opět - nebude absolutně nic dít, krom toho, že všichni stále stojí v té blbé chodbě, pár z nás si naryje držku a.. no, radši nic.
Užijte si, dears


Nejděsivější pairingy v historii J-rocku

2. února 2013 v 11:59 | D&A |  Zamyšlení
Yaoistky jsou děsivé.
Obzvláště, dostane-li se jim do tlap J-rock. Jen pohleďte na všechny ty krásné muže - krásné muže s dlouhými vlasy, namalovanýma očima; na muže, jimž sukně sluší nespočetněkrát více než kterékoli z nás; kroutí se jako břišní tanečnice, hážou po sobě očkama - to nenechá yaoistku v klidu.
Kdo, s kým, kde, jak?
Yaoistka-j-rock-fanynka ví! Mnohdá ví víc, než samotný j-rocker a samozřejmě považuje za občanskou povinnost, podělit se o vše se světem.


Přestože jsmě obě yaoistky-j-rock-fans, občas se pořádně zděsíme toho, co jsou naše "kolegyně" schopné vymslet.