Sex, sushi a j-rock (fikce): Kapitola první

4. ledna 2013 v 11:50 | D&A |  Sex, sushi a j-rock
Někdo si myslí, že je to šílné. Jiný zase, že je to geniální.
My si myslíme, že je to šíleně geniální a geniálně šílené.
Je to naše fanfiction, kterou jsme nikdy nikde a nikomu nechtěly ukázat. Ale... je to tady. Protože nechat tohle jen v našem počítačovém šuplíku, to by byl hřích.
Třeba se vám to bude zdát trapné, ale i tak - pro jistotu u toho nejezte ni nepijte.


"Hey ženy, jdu pryč!" křikla Arz, rozhodnutá navštívit svou milou Daiko. Pánové cosi kutili v pokoji a ona se děsně nudila.
"Kam?" reagoval jediný Ruki, sedíc v obýváku, otočil k ní hlavu a až přespříliš pohrdavým pohledem jí sjel.
"Uhm.. Pryč," pronesla, popadla klíče a vykročila směrem ke dveřím. Blonďák se k ní přimotal, se slovy, že jde taky. Pak se zakřenil a jí se málem podlomila kolena.
"Jdu vedle k Daiko.." kývla na něj a opět už si začala razit cestu ke dveřím. Ruki se nejdřív zatvářil kysele, pak se k ní ale nakonec připojil..
"Tož ciaossu pánové!" znovu křikla, Ruki za ní taky cosi zahučel a oba se vydali pryč. I přesto je ale všichni přítomní ignorovali. Za pár chvil stáli před bejvákem Daikinky. Zazvonila, čekala, až jí její milá otevře a potutelně se tlemila. Asi proto, že do ní byl Ruki zavěšený a ona přepadala na stranu.
"Přestaň Ruki," pronesla pak možná až moc chladně, než Daiko otevřela…

Daikinka sice zaslechla zazvonění, ale byla momentálně příliš zaneprázdněna, než aby na to nějak reagovala. Ještěže měla takové spolehlivé kamarád(k)y, kteří se vždy více či méně ochotně zvedli a ke dveřím se, povětšinou, doplazili. Jinak tomu nebylo ani nyní, když se lahví slivovice zaneprázdněný Yoshiki zvedl z tureckého sedu, ze svého Crystal Kawai Yoshiki piana a s mrmláním otevřel dveře. Upřímně se vyděsil, když spatřil to, co spatřil, pro jistotu si nasadil sluneční brýle a s hlasitým: "FUCK!" se zavřel do koupelny, rabujíc těch několik tašek s líčením a laky na vlasy.
"Co se děje, Yoshiki?"křikla starostlivě Daikinka z pokoje, stále neustávajíc ve své činnosti.
To už ovšem chodbou přitančil úžasný Shinya v lehkém tričku, tříčtvrtečnch kalhotách a Daiko musela lovit svoje oční bulvy po zemi. Zaslechla přitom, jak se Shinya usmál (ano, zaslechla, jak se usmál... tak dobrý je sluch fangirl!) a posléze pronesl: "Přišla na návštěvu Arezny a Ruki." Daikinka stále hledala oči, ale zaslechla, jak Shinya mírně nakrčil nosík, než se svými baletními skoky vzdálil.
Daikinka konečně objevila oči, rychle si je nasadila a sladce se usmála na Manu-sama, který se velice nenápadně snažil dostat z jejího vražedného, železného objetí. "Žádné takové, Mana-sama...! Víte, co jsme si řekli. Denně vás budu moci alespoň hodinu objímat a za to vám nebudu smrkat do vašeho krajkového kapesníčku, nebudu kolem krku nosit vaše oblíbené sukně a křičet přitom, že jsem vikomt Druitt a možná vám i vrátím vaši ultra prodlužovací a zahušťovací řasenku."
Mana-sama při těch slovech nabyl odstínu čerstvě vymalované bílé zdi a směrem k Daikince vztyčil prostředníček. To se z vedlejšího pokoje ozval Köziho hlas: "Mana říká-" "Já to chápu!"umlčela ho Daikinka, než konečně obrátila pohled na nově příchozí.
"Ale, ale...Ohayou!"pokusila se o stejně zářivý úsměv jako Yoshiki. Pak ovšem zaslechla, jak Ruki zvědavě pokukuje kolem, spražila ho pohledem a hořce pronesla: "Přišli jste se podívat, jak se dělá j-rock?"

Arzeny se zatvářila dotčeně a zároveň uraženě. Nakrčila nos a tiše si odfrkla.
"Ha,ha,ha.." pak vešla do bytu a rozhlédla se.
"Ne, přišla jsem na záchod, protože ten náš znárodnil Uruha. Jo, v noci zase pil. Pak jsem se přišla napít, protože mám žízeň a nechce se mi jít do naší kuchyně. Je to moc daleká cesta. Nu a taky jsem ti přišla říct, že jdu všechno tohle udělat," usmála se na Daiko tak kawaiiným úsměvem, že by z toho roztál i Aoi aka kostka ledu a rozešla se na záchod. Tam ovšem trůnil Sugi.
"No kurva!" práskla dveřma a co nejrychleji se odplížila do kuchyně po vzoru želvího ninji. Popadla první skleničku, kterou viděla, nalila do ní cosi neidentifikovatelného, co vypadalo jako minerálka a po utrpěném šoku celý její obsah vyglgala.
"No nic.. Asi vykopu Uruhu ze záchodu…" pronesla nakonec, pokrčila nožky do divných úhlů, a následně pak zkřížila ručky na svém bříšku, žalostně se hlásící o pozornost a nadávající jí samotné do všech debilů světa, proč nejde na ten blbej hajzl.
"Tak mě napadá? Máš tu někde škřítka?" zaksichtila se a ohlédla se po Rukim. "A nemyslím tebe, drahý," uklidnila ho, aby nedostal depku ze své výšky.

Dakinka Arzenku poctila pohledem ještě-jednou-vlezeš-Sugimu-na-záchod-a-vytahám-ti-střeva-nosem, než se usmála a uvolněně pronesla: "Za tebou." Žel, očekávaný efekt (krev, křik, krev..) se nedostavil, jelikož za Arzenkou se Kyo skutečně nenacházel. Jediný, koho tam šlo spatřit, byl pan Hayashi, který přestal okupovat koupelnu. Daikinka si hned všimla, že si na svůj krásný obličej napatlal krém proti vráskám s koenzimem Q10, pudr, oční stíny a zdálo se, že i trochu nového pudru na vlasy pro objem. Jen zavrtěla mírně hlavou, čehož si samozřejmě vševidoucí Yoshiki povšimnul a pocitl ji pohoršeným pohledem. Dakinka urychleně překřížila ruce v náznaku X, což vlastně ani tak nemělo být X, jako spíš snaha si chránit svoje közi před potencionálním útokem.
"Ještě jednou a..."Sugizo vylezl z toalety a šlo vidět, jak se mu v hlavě míhají různé způsoby mučení "...a zbiju tě." Ruki se mírně uchechtl, čímž si vysloužil od osazenstva chodby pohled TY-se-neozývej a od Sugiza suché: "Tebe klidně zbiju taky."
Dakinka slyšela, jak se Ruki nadechuje k nějaké odzborující odpovědi a aby předešla ztrátám v řadách j-rocku, pronesla: "No, panstvo. Nevím, jak vy, ale já mám o zábavu postaráno." Hodila okem po Maně-sama, který se jen tak tak vyhnul letící bulvě. Dakinka se s výkřikem "GOMEN!" vrhla za ní, v cestě jí ovšem stálo Crystal Kawai, o které si nepěkně naryla...bradu. Slyšela, jak Yoshiki zbledl a následně začal fuckovat všechny, všechno a hlavně Daikinku. Ta si nemohla odpustit rýpnutí, že to fuckování s mistrem Hayashim by si klidně nechala líbit, ten na to reagoval pohledem "ženu ne!" a místo toho se jal použít násilí. K jeho smůle, Daikinka byla holka krev a mlíko, narozdíl od japonského sushi a anorexie.
Nadpozemsky rychlými reflexy vytrhla Sugimu smyčec z rukou, zkusmo jím zašermovala proti Yoshikimu, s výkřikem, že pokud se přiblíží ještě blíž, tak se nezná. Přitom klekla na kolena a snažila se vylovit svoje neposedné očko, které se zakutálelo Maně-sama pod sukni. Daikinka jej díky svým sherlockovským schopnostem vylovila a přitom jakoby omylem sáhla Maně-sama na nožku. Její dlaň pak byla vysokým jehlovým podpatkem přitlačena k zemi.
"Už nikdyvíce, kurva!"zaječela instinktivně. J-rockeři v místnosti se automaticky přemístili zády ke stěně a rukama si přikryli rozkrok.
"Nemohla's říct jiný slovo, FUCK?!"zaječel hystericky Yoshiki, než mu Sugizo rázně přikryl ústa.
"Tiše...přichází,"nesla se vyděšená slova Sugizova místností. I Daikinka se pro jistotu přemístila ke stěně a zjistila, že Ruki a Arzenka stále setrvávají na místě. "Je s nimi ámen,"zašeptala, než se druhé dveře vedoucí do místnosti otevřely a v nich...Gackt.
"Říkal tu někdo kurva? A fuck?"

Další díl za dlouho, protože se nám nebude chtít. Možná, když budete prosit...
Arzenky a Daiko
 


Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 4. ledna 2013 v 21:58 | Reagovat

*hledá na zemi zuby, jelikož jí smíchem vyletěly* GENIÁLNÍ A ŠÍLENÉ! :D takové výtlemy, div že na mě sousedi nedoletěli :D Tohle prostě musí mít pokračování :D Byl by fakt hřích nepsat dál :D

2 Elwen Elwen | E-mail | Web | 28. ledna 2013 v 20:33 | Reagovat

Víc! Víc!! Víc!!!
FUCK školní čítanky, já tam chci tohle!!
*snaží se popadnout dech* Muhéé =DD

3 Dorian Harst Dorian Harst | 29. ledna 2013 v 20:36 | Reagovat

XD XD XD XD XD XD XYD XD
No to si děláte kua prdel! XD no to moc.. takhle jsem se už mrtě dlouho nenasmála... Yoshiky zabíjí :D Můj panenka Uruha je ofiko ochlasta a Gackt dělá čest svému jménu, jak jinak...
Je to zatraceně bohovské.. jdu hned na druhý díl.. líbí se mi to.. a nevíc "Mana říká -" Já to chápu. XD XD XD XD XD XD XD XD XD
No konec! zabito... XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama