Sex, sushi a j-rock (fikce): Kapitola druhá

28. ledna 2013 v 21:40 | D&A |  Sex, sushi a j-rock
Gackt říká, že v zájmu lidstva a jeho průměrné inteligence (lidstva, ne Gackta) bychom to neměly zvěřejňovat. Přestože slovo boží je prostě boží a mělo by se respektovat, my rebelujeme, a tak zveřejňujeme druhou kapitolu. To je ta, v níž se vlastně nic nestane - jen si trochu zanekromantíme a ano, opět budeme hledat oči po zemi.
Have a fun, dearsArzeny hodila pohledem po Rukim, který stejně tak, jako ona, nechápal co se děje. Sugizovic výhružky brala jedním uchem tam a druhým je vypouštěla, načež se pak konečně rozešla na ten zatracenej záchod, neboť měla pocit, že jí její neposedné bříško brzo praskne. Když se ale otočila, nejen, že to málem napálila do Boha, ale ještě ke všemu zakopla o svou vlastní nohu, takže vydala jakési úchylné hýknutí. Rychle zvedla pohled a jakmile si všimla před kým to stojí, přepadla přímo na držku. Jak rychle se vzpamatovala, tak velmi rychle zrudla a jako zkušená ještěrka se oddrápala z jejich dohledu pod Gacktíma nožkama. Možná.. Ruki jí obratně chytil za zbylou nožku, která to nestihla tak rychle, jak bylo v plánu a přitáhl ji zpátky.
"Pusť mě!" zavrčela po něm Arz, div že jí z koutku neukápla slina jak nasranému rotvajlerovi, vysmýkla se a konečně se doplazila na ten zaprděnej záchod.
Když se pak vrátila, znovu se proplížila pod Gakutem a dělala, jakoby tam byla celou dobu. Připlácla se na zeď dle vzoru ostatních a zatvářila se jako tajemně.

Gackt zvědavě zakoulel očima, jenže v jeho podání to vypadalo jako prvotřídní *rape face*. Daikinka zapřemýšlela, jestli to přece jen nebyl inkriminovaný rape face a zkřížila ruce na hrudi. Co na tom, že vypadala jako Dracula. Její közi byly v bezpečí.
Arzenčino vystoupení okázale ignorovala a poctila ji pohledem zašpiň-mi-ten-krásný-černý-koberec-a-vytahám-ti-žaludek-nosem. Stejný pohled si vysloužila Arzeny i od Yoshikiho, který onen koberec Daikině koupil, jelikož předpokládal, že s ním bude skvěle ladit jak ona, tak zbytek osazenstva. A taky na něm nebyl vidět bordel a krev.
Gackt stále setrvával ve dveřích, obličej se mu zkřivil do podivné grimasy, jež snad měla naznačovat svůdný úsměv, jímž počastoval Manu-sama. Ten jako jediný (nepočítaje Arzen tajemnout jak hovno na botě a do ní dloubajícího Rukiho) neojížděl pozadím zeď, nýbrž, jako dáma, zůstával s ručkama složenýma na prsou na tomtéž místě. Když ona půvabná bytost s vražedně lesklými vlasy spatřila pohled Gacktosaura, předvedla mu, jak dlouhý je prostředníček její pravé ruky a jak vražedně se dovede podívat něco, co vypadá jako panenka. Překvapivě, Gackto se stáhnul - sic jen mentálně, ale i to je úspěch.
"Nepřibližuj se k mému pianu!"zaječel z ničeho nic Yoshi, uvědomujíc si, v jak nevýhodné pozici se nachází jeho drahý nástroj. Kdyby neměl tak silný pud sebezáchovy a nepamatoval na doby S.K.I.N., rozběhl by se a chránil piano svým vlastním tělem.
"Připadám ti jako pianofil?"odvětil otráveně Gackt.
"Připadáš mi filní na všechno,"usadil ho suše Yoshiki.
"To je nabídka?"zahýbal Gackt významně obočím. Daiko vytřeštila oči a naznačila zvracení. Vysloužila si souhlasný pohled od Sugiza, což jí téměř přivodilo mdloby.
"Kyo!"vykřikla Daikinka, když se ve dveřích zjevila malinkatá a neuvěřitelně roztomilá příšerka s otráveným výrazem.
"Nejsem zoofil,"odbyl ji Gackt a Daiko protočila oči. Věděla, že většina...všichni j-rockeři jsou vztahovační, sebestřední a egoističtí a Gackt jí to jen potvrzoval.
"A já nejsem natolik ožralej,"zpražil ho pohledem Kyo a s rukama hluboko v kapsách prošel znuděně kolem zděšených j-rockerů. Veliký oblouk udělal kolem Rukiho a na Arzenku se snad ani nepodíval, jakoby snad byla přehlédnutelná. S nasraným výrazem se usadil do rožku, kde se rozhodl oddávat své depresi.
Náhle Gackt zastříhal ušima (fakt! on normálně zastříhal ušima!) a vyrazil ke dveřím. Vteřinu předtím, než se ozval zvonek je otevřel dokořán a s rozevřenou náručí kohosi uvedl vně. Ze dveří místnosti vykouklo pět zvědavých hlav, upírající pohled na nově příchozího. Žel, Gacktosaurus jim stál ve výhledu, takže krom jeho zad a pozadí toho moc nenakoukali. A když jim uvolnil výhled, stalo se hned několik věcí najednou: Daikince s hlasitým "kurva" vypadly oči z důlků, ale ona se ani neobtěžovala je hledati, neboť ji po hlavě jebla Yoshikiho spodní čelist, jež mu téměř vypadla z pantů, když mu v údivu spadla brada. Sugizovi vypadl z rukou smyčec a z očí mu spadly sluneční brýle, Arzeny vydala jakési krkolomné zavrzání zubů a následné heknutí a Ruki se nezmohl na nic, proto jen zmraženě přepadl přímo na držku.
"No jo, děcka,"podrbal se Gackt s úsměvem ve vlasech, "zapomněl jsem se zmínit, že jsem začal chodit na kurzy esoteriky. Zjistilo se, že jsem tak trochu médium..."
Stále stejně nechápavé a snad i vyděšené pohledy, přilákaly i Manu-sama. I on se zatvářil velice překvapeně, natolik, že to vypadalo, že dokonce promluví.
"Ohajo gozajmas,"pronesl nově příchozí...hide.

"Co to kurva?" zamrmlala Arzeny po nějaké chvíli, kdy se nikdo nezmohl na půl slova a nepřítomně zvedla nepřítomného Rukiho ze země.
"Tohle musíš vidět," řekla mu tiše a otočila jeho hlavu směrem k růžovovlasému.
"Nevím, jestli to vidíte taky, každopádně to, co vidím já by měl vidět každej. Jestli vidím správně, tak je to hide…?" furt něco mlela, načež dostala pohlavek od Rukiho.
"Buď zticha, ničíš tuhle chvíli!" zavrčel a dál nevěřícně hleděl na nového návštěvníka.
"Nech mě žít laskavě," ohnala se po něm Arz a nakonec se přidala k partě nevěřícných pohledů ostatních.
"Ale tak dobrý, už by stačilo ne?" zavrčela po chvíli a znuděně se posadil na zem. Chápala, objevil se hide, hide najednou žil, ale nějak jí přestalo bavit na něj nevěřícně hledět.

"hide...?"Yoshiki se nevěřícně zajíkal, když vrátil svou spodní čelist do původního stavu. Nikdo se neodvažoval pohnout, všichni se zkoprněle krčili ve svých zádolomných pozicích a valili (někteří se to aspoň snažili) oči na někoho, kdo měl být už 14 let po smrti.
"Ty...ty žiješ?"koktal dál blonďatý j-rocker a vysloužil si od Sugiza gud-kvesčn-pohled.
"Ne,"odvětil prostě hide s pokrčením ramen a ležérně se opřel o potutelně se culícího Gackta. Žel, nemělo to ten správný efekt, protože jím propadnul. Naryl si svůj nehmotný čenich o zcela hmotnou podlahu, která, nebyla narozdíl od zbytku domu vystlána silným kobercem odstínu té nejtemnější černé. Místo toho tam byla pouze plovoucí podlaha, kterou Daiko dovolila teprve potom, co jí Yoshiki trpělivě vysvětlil, že skutečně nebude mít od té "zasrané plovoučky" neustále mokré ponožky.
"Tak co se to tu kurva děje?!"zvyšoval Yoshiki hlas, ačkoli se stále snažit znít klidně. Ovšem nemělo to požadovaný efekt, navíc ho začal prudit fakt, že Daikinka se jala hledati své oční bulvy, aby se mohla přesvědčit na vlastní oči a nemusela spoléhat na oči j-rockerské. A samozřejmě, vydala se je hledat tím způsobem, že prvně začala osahávat Arzenku, pak se ale na její hrudi dopátrala něčeho, co jí napovědělo, že má ruce na nesprávném člověku. Rychle je tedy přemístila o kus vedle, což bylo tentokráte na něčí pekelně dlouhé nohy, konkrétně na stehna. Neodvažovala se stoupat dlaněmi výš. Následně se ručkama zastavila na něčem, co se nebezpečně podobalo něčím zádům, zkusmo po nich párkrát zakroužila, než se zastavila na něčím pozadí... a odpovědí jí bylo zasyčení a důrazně leader-sanovsky pronesené: "Ruce pryč." Tak se dle toho raději zařídila a její zvědavé tlapky spočinuly na posledním členu jejich zvědavé bandy. Zkusmo zapátrala po hubeném tělíčku, když neobjevila nic, co by ji zaujalo, napadlo ji, že by oči mohla hledat v té části pokoje, kde se nacházel Mana-sama, vzhledem k její stále krvácející dlani to ale zamítla a raději se konečně vydala pátrat po zemi.
"Já...nevěřím tomu!"pronesl náhle Sugizo věcně a sklidil souhlasný pohled od všech přítomných (včetně Many-sama, který se tvářil, že vše je all right a Kya, který se tvářil, že by všechny buď nejraději sežral nebo ojel...u Kya jeden nikdy neví).
"To je nějakej stupidní vtip z hlavy tohohle..."ukázal Sugizo smyčcem, který se mu v nepozorované chvíli zhmotnil v ruce, na Gackta.

"Hey, hey.. Tohle se mi nelíbí!" křikla z ničeho nic Arzeny, která byla snad jako jediná, díkyUeharovi, celkem v cajku. Rukama se snažila uklidnit Rukiho, který se po ní sápal. Vypadal, že to brzo vzdá a přesune se k někomu jinému, kterého bude moci osahávat.
"Támhle Ruki, jdi si za Kyem a jděte si pohrát.." pronesl a ukázala na Kya, který jí zpražil pohledem sežeru-tě. Jak jinak.. Ruki jí pro změnu poctil zvláštním pohledem a možná trochu naštvaně oddupal pryč. Cestou málem prošel hidem, kdyby si nemyslel, že je hmotný. Z úst se mu vyloudilo jen obyčejné "sorráč" . Arz vykoukla ze dveří a probodla Rukiho pohledem doma-si-to-vyřídíme. Pak jí pohled spočinul na hideovi.
"Takže nejsi živej?" znovu se zeptala.
Odpovědí jí bylo nesouhlasné zatřesení hlavou.
"Tak jak to, že tu jsi, kruci?!" snažila se marně pochopit, co se to tu děje. Když se jí nedostavila odpověď, nakvašeně zalezla do pokoje, sedla do tureckého sedu a nenápadně čučela na dva zadky stále trčící ze dveří.
Zanedlouho uslyšela dlouhé: "SUGIZOOOO!" a následně uviděla neidentifikovatelný předmět letící vzduchem. Proletělo to přímo kolem jmenovaného, který se ještě pro jistotu vyhnul, a proto ten předmět spadl přímo na držku. Až když to leželo na zemi, zpozorovala, co že to tam leží. Totiž muž s těma nejdokonalejšíma stehnama a očima na světě.
...to be continued...

Vážně to někdo dočetl až sem? Má u nás aplaus.
DA (což projednou neznamená deviantart)
 


Komentáře

1 Elwen Elwen | E-mail | Web | 28. ledna 2013 v 22:23 | Reagovat

Tak jo, další kapitolu dřív než za půl roku. Šup!! =DD

*čeká na aplaus*

2 Minu-shi Minu-shi | 29. ledna 2013 v 19:29 | Reagovat

Cute..Moc se mi líbí! (^_^) Jen tak dále! :) :33

3 Dorian Harstová Dorian Harstová | 29. ledna 2013 v 20:53 | Reagovat

Koukejte mi tam dát třetí díl, protože nevím, jak vy, ale dle mého má ty nejkrásnější stehna na světě, má překrásná Uru panenka, ale dle Arz, to bude určo Aoi-chan :D Jsem na to hrozně natěšená a děkuji vám, za mého milovaného hideho... zbožňuji ho, a rozplakal mne tím pozdravem.. jste tak zvrácené.. ááách :) děkuji vám za čtení :)

4 Bara-chan Bara-chan | Web | 29. ledna 2013 v 22:32 | Reagovat

Gackte...! :D *dává mozek dohromady* tohle je prostě zabijácké :D Aplaus patří vám :D *tleská*
A dokonalá stehna co nejdřív! ... ehm... chtěla jsem říct další kapitolu... :D

A ten design... jenom co jsem stránku otevřela, málem jsem šňupákem ryla podlahy...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama