Smutný konec nebo nový začátek?.. Jo člověče, nevybereš si

13. prosince 2012 v 22:13 | Filozofka Arzén
//Ne, nekončíme, no stress ^^ (hodně by vám to ublížilo, že?..)//

← ^^ Ten jeho pohled ♥♥


Jen mám nějakou extra rozpovídanou náladu a potřebuju se podělit o své každodenní strasti života (dobře, zas tak každodení nebudou..). V neděli ke mě nebyl osud zrovna férový a uplně mi dosral notebook. Ach bohové, můj miláček se pokazil ♥.. A tak Arzenka jednoho dne přišla o většinu dat na harddisku. Milé, ne?.. Fotky, všechny vzpomínky od ořisek, s Daikouškem, všechny diskografie skupin, přes 3000 fotek j-rockerů a spoustu jiného. Nasralo by to, že?.. Jop, mě to taky nasralo. Na druhou stranu mi ale osud přidělil něco nového, možná snad i nejlepšího, co za poslední rok.. možná dva.
A tak si říkám: Ano, možná jsem přišla o vzpomínky od koní, možná jsem přišla o vzpomínky s Daiko, možná jsem přišla o spoustu dalšího.. Možná osud chce, abych sama sobě konečně přestala srát na hlavu a začala znovu? Od začátku? S novýma vzpomínkama, s novým koněm, s tím nejlepším člověkem na světě (no, ten není nový, Daikinka stále zůstává :'))? Abych přestala žít minulostí, přestala nesmyslně rozjímat nad starýma fotkama: "Gackte, chci vrátit zpátky 21. července" a začala žít novým, jiným a lepším způsobem než doteď? Abych se nakopala do prdele a řekla si: "Tak a teď žiju v přítomnosti a nepamatuju si, co bylo včera ani před půl rokem.." ?
Jop, popravdě, ta ztracená data mě budou asi ještě dlouho srát, budu muset stahovat všechny diskografie, všechny fotky, všechny videa.. Ale tak co, jednou to přijít muselo, má chyba, že nezálohuju.. Jedno vím jistě: Začínám od začátku .. Nanovo, s něčím jiným.. A teď?... Zmizte nebo vás zlá Arzena sežere na véču..
.
.
.
.
.
.
Ne, sorry, jen jsem měla nutkání to napsat ;D..
-UKEcaná a znovuzrozená Arzenka-
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama