Nikdy nezapomeneme hidetko, aneb napište si status, mrtví mají určite facebook

12. prosince 2012 v 20:30 | dneska-extra-kousavá-Daiko-sama |  Zamyšlení

<<< Jo, asi stejným dílem se mne dotýká šílentví ohledně dnešních narozenin jednoho Hideta.
..Ach néé, pro Gacktovy boxerky, jak můžu být tak zatraceně krutá? To si říkám hideistka? Fuj, ženská bláznivá, barevná, šílená, styď se, nejsi X... TY SIS NENAPSALA CONGRATULATION NO STATUS?!
..(*fuck yeah, kombinuju češtinu, angličtinu a japonštinu dohromady*)
..Tak tedy sorry, ale vážně nemám potřebu dávat si na facebook nebo twitter fotečku svého miláška a připisovat tam, jak moc mi chybí, jak na něj nikdy nezapomenu, jak zůstane v mém srdíčku... Proč tady? Jenom proto, abych těm lidem, co mě mají v přátelích ukázala ,haha, zmrdi, jsem hideistka, level hard, vzpomněla jsem si na jeho narozky' (a to, že je to sdílené na X J-rockových fanwebech, stránkách, pomiňme) ?
Nasrat.
On totiž určitě někde v tom svým zahuleným kousku j-rockového nebe vede wifinu nebo ještě líp, Outůčko se dostalo i tam a on bezpochyby čekuje veškeré uživatele internetu, jestli mu popřáli.
A kdo ne, toho příjde strašit.
Woohoo, jen pojď, pavoučku, nemá mi kdo zahřívat pelíšek, heheh.
Co z toho lidi mají? Možná jsem omezená, ale není daleko víc si večer sednout, zapálit si třeba svíčku (// s vůní granátového jablka a skořice, mm..//), pustit si jeho hudbu a prostě... vzpomínat?
Hrabat se v neexistujících vzpomínkách na chvíle s někým, koho obdivujeme, s někým, kdo je nedílnou součástí našeho života, přestože jí nikdy nebyl a nikde nebude možnost být? Nebude lepší si v soukromí zapřemýšlet, co nám kdy jeho hudba nebo třeba on sám dal, co nás naučil už jen tím, že byl?
Byl, je a bude. Protože hudba v našich srdcích, ta zní věčně.
Nebo alespoň do doby, než nás začnou rozežírat červi.
Daikinka

btw. Vážně mě nadchla představa červa, či obecně hmyzu, které pěje tóny vysoké jak Sugiho ego. Zdravím, Toshi.
Nene, absolutně tím nechci naznačit, že v těch brýlích vypadáš jako moucha.
To spíš jako ****.
 


Komentáře

1 Wickey Wickey | Web | 25. července 2013 v 23:54 | Reagovat

Líbí se mi, jakým způsobem to bereš. hideho jsem poznala nedávno a pořád jsem celkem v prdeli z jeho smrti, ale ty s Dasty k tomu máte přístup, který mě upřímně fascinuje! :O :D Dělat si vtípky o něm, na to jsem vůbec nepomyslela, pořád to vidím jen černě, ale díky tobě a Dasty jsem se na to začala dívat i z jiné strany... Jo, pořád se najdnou dny, které probrečím, ale už nepřichází tak často. Proto děkuju! :)
A že hide "v tom svým zahuleným kousku j-rockového nebe vede wifinu", ta představa mě hrozně rozesmála :DD A souhlasím... hide se nám beztak na tom svým zakouřeným obláčku směje, že se jeho smrtí ještě vůbec zabýváme.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama