Extrémně upřímný článek

15. srpna 2012 v 21:15 | D&A |  Co se jinam nevešlo
Když člověk - nebo kterákoli jiná bytost - píše článek, slušností je v úvodu zmínit nějaký pozdrav všem potencionálním čtenářům. Hned tato první věc nás zarazila, donutila přemýšlet a vlastně utvrdila v tom, že napsat "Extrémně upřímný článek" je dobrý nápad.
Takže za prvé - ani jednu nenapadá, co napsat do úvodu. A když už jsme u té pravdomluvnosti a přímosti, kajícně se doznáváme, že nevíme ani, co napsat dál.
Co by měl obsahovat první článek? Možná přivítání a více či méně nenápadně zmíněné "doufáme, že se vám tu bude líbit." Třeba je slušností v něm zmínit něco o autorech blogu, či snad promluvit o blogu samotném.
Ale proč?
Vždyť, jen jediný pohled na web vám prozradí daleko víc než tisíce slov. První, čeho si všimnete - synchronicity.blog.cz. Ne, název jsme nezvolily jen tak z nějakého náhlého popudu, chtěly jsme něco poetického, "epického". Prvotní plán zněl blog pojmenovat ,Masquerade', žel, někdo nám ten název už vyfoukl. Když jsme se to dozvěděly, nastalo syčení, vrčení a nadávání, doplněné o bezradné úpění tak jak ten blog pojmenovat? A nakonec...prostě Synchronicity. Děkujeme za Sugiza a jeho kouzelnou hru na ten úžasný nástroj.
Na housle, samozřejmě.
Co dále vám prozradí letmý pohled? Tak třeba to, že máme rády Gackta a Hyda. Máme rády... jak moc lze mít rád Boha a někoho, kdo k božské podstatě nemá daleko? A co teprve, když jsou ti dva spolu a tváří se tak spokojeně?
Jsme yaoistky a jsme na to patřičně hrdé.
Nápis "Don't worry, be nyappy!" by mohl vyvolat mylné představy o našem vztahu k An Cafe. My je skutečně nemáme rády, ne, ani trochu. Možná malinko, přece jen, jsou to japonci a Kanon má piercing ve rtu. Ale na tom být nyappy něco je.
A konečně - rubriky. Stačí si jen proklikat jejich názvy a dozvíte se, jakou cestou bychom rády blog vedly. Chceme mluvit o sobě, o tom, co nám utkvělo v mysli. Rády bychom do internetového světa plného povídek (nejrůznější kvality, eh...) přispěly našimi dílky, budeme se chlubit, co ruce naše stvořily, ať už za pomoci tužky, tuše nebo foťáku. A v neposlední řadě to bude o hudbě...občas, pokud nás k tomu j-rockeři (a jejich krásné nožky, a klíční kosti, a oči, a dlouhé prsty, a-) pustí.
Co víc je třeba vědět o blogu v začátcích? Asi nic. Možná ony informace o autorkách by se hodily, není-liž pravda?
Jsme dvě. Jsme dívky a občas se dle toho i chováme. Trpíme spoustou závislostí, některé máme společné a jiné docela odlišné. V něčem jsme stejné, v něčem se lišíme, něco baví nás obě, něco jen jednu.
A něco vám o nás prozradíme - třeba to bude v příštím článku, možná v článku za měsíc, možná za rok, možná se zmíníme jen mezi řečí.
Jedním si ale můžete být jistí. Skutečně nás baví hrát si na tajemné o(^-^)v

Daiko & Arzeny zvaná Hyena
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama