Článek pln keců malé,duševně choré šelmičky

28. srpna 2012 v 2:22 | Arzeny zvaná Hyena |  Kresby, malby
Em.. Ano, ano.. Tleskejte, opravdu jsem přišla.. Přišla.. No.. Spíše konečně jsem se rozhodla přidat článek. Skutečností totiž je, že jsem až doteď netušila, o čem žvanit. Stále to netuším.. Ale je mi blbé nic neudělat a přesto tu být.. Yess, já vím, zcela upřímně vím, že to co jsem teď napsala, je úplná blbost. Ale ti chytřejší se zamyslí (tím nechci říct, že jsem nějak chytrá..).. a stejně to nepochopí.. Nebo možná jo? Těžko říct.. Hehe..


Dobře, prostě jsem se rozhodla, že sem něco (já musím, gomen Naret) mrdnu, ať už je to cokoli. Můj chorý mozeček však splodil jen jediný nápad.. Jo, prostě sem strčím obrázek a zas padám.. Ne doslovně.. Prostě zmizim, pak zas příjdu.. Je to snadné..
Jo, tak teď k tomu, co vlastně chci sdělit.. Ukázat.. Kreslila jsem. Yess, i něco takového jako já, dokáže vzít do tlapy tužku, před ksicht hodit gumu a čmrkat na papír. Teď jde o všem o to, zda z toho čmrkání něco vznikne.
No.. Shodou okolností z toho vznikl Kai (jsem prostě velký milovník Gazetto, tak si třeba nakašlete! - když nebudu vulgární.. ehm..), kreslen spešl. Ne, nebudu říkat pro koho, je to přísně tajná informace a když bude vyzrazena.. Budete to vědět.. A to já nechci..
Každopádně jsem se s tím sra- dělala několik hodin, občas jsem se u toho pěkně navztekala. Jo, líbí se mi to, stála ta práce za to, ale posuďte sami, zda je to hezké nebo ne..
Nějak nevím, co bych vám dál řekla. Pokud je vlastně komu..

Tady to máte, koukněte, ale nečumte moc, ať neoslepnete..


Podle vzoru:

Je v tom rozdíl.. Velký- vidím ho, jsem si ho vědoma. Ale nějak moc si ho nechci připouštět.. A co, jsem egoista, já si nikdy nepřipouštím chybu.. Možná občas.. Občas často.. Často.. Chybuju a musím si ty chyby připouštět.. Takže ano, není ten obrázek zas tak krásný, jak si myslím..

A ne, nechci vás příště pozdravit, na to postrádám dost slušného vychování. A nebojte, tečkama vás budu zásobovat neustále, miluju dvě tečky za sebou.. Nebo tři... Je to takové Hyenovaté.. Ráda píšu dvě tečky za sebou..

Takže mi nezbývá nic, než poděkovat, za to, že jste ty kecy překousali až sem, nevzali si ze mě příklad (kdo by bral- taková Arzeňákovská Hyena je přece jen jedna!..), neoslepli jste (jak byste pak taky mohli číst tohle, že? To je přece logické -.-"..) a stále žijete.. Zdraví.. A spokojení..
Takže Gackt s Vámi vážení, do budoucna jeho náklonnost budete potřebovat.. and syaonara moji milí..

Malá, duševně chorá šelmička
 


Komentáře

1 Molly Molly | Web | 28. srpna 2012 v 2:49 | Reagovat

myslím, že jsem ty myšlenku na začátku článku pochopila :D a ta kresba je povedená, ikdyž od originální se to liší, ale na to sere pes, je to hezký :)

2 Bara-chan Bara-chan | Web | 28. srpna 2012 v 2:49 | Reagovat

*potlesk* :D Jsem ráda že tě tu vidím :D A hele, i ten článek chápu :D
Ohoo, tvůj "chorý" mozeček vymyslel něco úžasného :D Nemusím ani zvedat hlavu na poličku a vidím svého Kájulku! :D A nekecej, povedl se ti, nemůžu se na něj vynadívat :) *stále se kouká*
A tečky piš piš :D jsou super :D ale pamatuj, že tři jsou moje :D

3 Arzeny (Hyena?) Arzeny (Hyena?) | 28. srpna 2012 v 2:57 | Reagovat

[1]: Tak to jsem ráda, protože ani já sama jí pořádně nechápu.. Občas si připadám jak zhulená.. Každopádně děkuju za chválu, vážím si toho :)..

[2]: Ty! Mělo to zůstat v utajení! Vyzradila jsi přísně tajné informace, teď tu budou všichni vědět!.. Ale děkuju, jsem ráda, že se líbí, mě se taky kupodivu páčí :D..
Miluju tečky, psát je budu furt.. A tři si klidně nech, za to DVĚ.. jsou moje..

(Ha, Arzeny dává smajlíky.. Začíná se probouzet její pravé já..)

4 Obscure Obscure | Web | 28. srpna 2012 v 13:08 | Reagovat

Drahá Hyeno,
uvítala bych, aby ses zdržela oslovovat mne "Naret." Nejsem žádný baret, fleret nebo jak podobně to může vyznívat. Já jsem Taikatalvi, pro přátele Obscure. A pro nepřátele Pomalá a Bolestivé Umírání.
Arigato. Love you so much, my dear.

5 Ku-li-na Ku-li-na | Web | 28. srpna 2012 v 19:15 | Reagovat

Krásný blog, to nemá chybu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama