Čin naprosto nečekaný...

23. srpna 2012 v 20:47 | Obscure |  Kresby, malby
Dneska jsem se rozhodla pro čin, jež se k mé osobnosti vůbec nehodí - ne, nešla jsem dobrovolně okopávat záhony. Postavila jsem se čelem nepříteli, s nímž bez úspěchu válčím už tak od pravěku... vzala jsem do rukou pastelky, odhodlána něco nakreslit.


Obvykle ke kresbě používám tužku, poslední dobou i rudku, protože pastelky mají tu vlastnost, že dovedou veškerou mou práci totálně zničit. To je jeden ze dvou důvodů, proč se jim vyhýbám jak Yoshiki ženám (*ehm, pane Hayashi, my víme, že máte k ženám naprosto kladný vztah, ehm*). Měla jsem na mysli jako čert krucifixu, samozřejmě. Ten druhý je, že je se sadistickým zalíbením používá naše matikářka, aby ve změti naprosto nesmyslných čar našla něco, co se zhruba podobá rovnoramennému trojúhelníku. Dle ní, tedy.
Inu, prostě jsem se vyzbrojila pevnými nervy, ujistila se, že se v dosahu 30ti metrů nenáchází nikdo, koho bych mohla zasáhnout vrženou pastelkou a dala se do toho (samozřejmě ne do vrhu pastelkou, ale do kresby). Jak to dopadlo, vidíte níže.
Ze všeho nejvíce mi to připomíná má díla z let předškolních, ale mně se to líbí. Nevím, co jsem jimi chtěla říct, snad nic, ale dost dobře taky všechno.

Oukey, vím, že to tak úplně není harajuku + nenávidím napásy u obrázků, ale tady jsem si prostě nemohla pomoct.
Ano, mám slabost pro lolity. Ale kdo by neměl, že?
Nemám tušení proč má na krku řetěz. Ona ho tam chtěla.
Tenhle jediný byl kreslený s nějakou myšlenkou, kterou měl vyjadřovat. Ne, neřeknu s jakou. Na to si ať si přijde každý sám.

Těšilo mne.
Jdu si pustit Haiiro no Tenshi a vám radím totéž.
Daiko
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama